GH YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM LÜTFEN YARDIM

Büyüme hormonu Peptidler(İgf-1,Mgf,Insulin) İle İlgili Bilgi ve Sorularınızı Paylaşabilirsiniz

GH YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM LÜTFEN YARDIM

Mesajgönderen korku » Çrş Haz 25, 2014 11:59 am

Daha önceden sizden aldığım bilgiler düşüncelerle yola çıkıp küre girmiştim. Şimdide o düşüncelerinize ve bilgilerinize ihtiyacım olacak. Öncelikle daha önce ve şuanda vereceğiniz bilgi ve düşünceler için sizlere teşekkür ederim.
Bu üçüncü kürüm olacak ve bu sefer biraz daha kararlı ve açık konuşmak gerekirse gözü karayım. Alabileceğim en iyi sonuç ve alabileceğim en az zarar olsun istiyorum.
1. Kürüm:10 hafta boyunca 500 mg testosterone enanthate 300 primabolan.
2. Kürüm:10 hafta boyunca 750 mg testosterone enanthate 500 mg deca 50 mg turnibol.
Kullandığım anabolizanları yazdım. Anatomim iyi ve orta düzeyde vücut yapım var.
92 kiloyum 182 cm boyum %14 yağ oranım var şuan. En son ölçümümde kolum 43 cm. Beslenme olarak her zaman diyet yapıyor gibiyim günde 500 gram et yiyorum yağsız (gerekirse zeytin yağı ) tuz kullanmıyorum yaşam tarzı olarak diyet yapıyor diyebiliriz. Yaz aylarında karbonhidratı azaltıyorum meyve sebzeden karşılıyorum her mevsim 500 grm et tüketiyorum gün içerisinde. Bunların içinde süt kuru yemiş yulaf yumurta kuruyemiş gibi şeyler de tüketiyorum tabi ki.
Amacım her zaman yağsız ve iri olmak. Aklımda şuanda growth hormonu kullanmak yatıyor. Fazlasıyla büyümek ve yağ azaltmak için. Okuduğum bilgilere köre kalıcı kas ve büyüme sağlıyor.
Ama sizlerin bilgileriniz ve düşüncelerinizi almak istiyorum.
Tekrar teşekkür ederim.
korku
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: GH YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM LÜTFEN YARDIM

Mesajgönderen barda » Cum Haz 27, 2014 5:48 pm

şöyle açıklayım growth son noktadır o gördügümüz olimpiadaki canavarlar bunları kullanıyor ama o adamlar için gerekli bizim içinse degil şu sebepten dolayı buadamlar bu işten para kazanıyorlar örn jay cutler villası var range rovera biniyor hayatımız boyunca çalışsak alamayacagımız araçlar bu adamlarınyapması lazım çünkü ekmek tekneleri vücutları bunların bizim öyle degil ayrıca 5-6bin tl gözden çıkarmalısın 3-6ay arası saglam bir growth kürü yapmayı düşünüyorsan ki ülkemizde 900tl asgari ücret oldugunu düşünürsek büyük bir mebla ayrıca growth hormonu son noktadır çalışma prensibi 21yasında duran büyüme hormonumuz olan beynin ön kısmındaki hipotalamus yani hipofiz bezini kapalıyken açık konuma getirerek büyüme saglar irileşme meydana getirir göbek bölgesinden vurulur ve göbek yaglarını sıfırlar bu bir gerçek ama dedigim gibi son nokta bunu kullandıktan sora hep daha ilerisi olacagından dolayı bununda ötesi olmadıgı için bu sefer daha ters kombinlere gireceksiniz bir iddaanızda yoksa bunu yapmanıza gerek yok ha derseni bnde 55cm kol var canım istiyor kendiniz bilirsiniz ama bu iş çocuk oyuncagı degil bunun yükümlülügünüde ne ben ne bir başkası alabilir... şu dipnotuda düşeyim growtun vücuttaki kanser hücrelerini besledigi ve aktifleştirdigide bir gerçektir
Kullanıcı avatarı
barda
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 16

Re: GH YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM LÜTFEN YARDIM

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Haz 29, 2014 3:06 pm

@barda arkadaşımız çok güzel açıklamış katılıyorum.
GH bence biraz mit olma yolunda ilerliyor. Çok abartıldığını düşünüyorum özellikle bu işe yeni başlayanlar arasında ciddi bir efsane olmuş durumda
GH kürü nerden baksan 5-6 ay sürecek ve etiyle püfüyle steroidiyle 10 bin'i bulacak
İstediğiniz vücuda bunun 1/5 maliyetiyle de ulaşırsınız
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Büyüme Hormonu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir