Norditropin - Sustanon - Testojel Kürü.. [ACIL YARDIM]

Büyüme hormonu Peptidler(İgf-1,Mgf,Insulin) İle İlgili Bilgi ve Sorularınızı Paylaşabilirsiniz

Norditropin - Sustanon - Testojel Kürü.. [ACIL YARDIM]

Mesajgönderen redeyé » Pzt Eki 13, 2014 6:58 pm

İyi Günler.. Benim doğuştan Hipofiz Yetmezliği hastalığı bulunmakta.. Bilmeyenler için şöyle açıklayayım vücudum kendiliğinden hiçbir hormonu üretemiyor bu sebeple dışarıdan almak zorundayım.. Küçük yaşlarda boy uzaması gibi sebeplerle GH kullanmıştım, şimdi de düzenli olarak kortizol, troid hormonu ve testesteron hormonunu dışarıdan ilaçla alarak açığı kapatıyorum.. Uzun bir süre ara vermiştim ancak body building ile ilgilenmeye başlayınca profesyonel sporcuların bile bu ilaçlar için ne kadar çok paralar döktüklerini gördüm ve bir kaç gün içinde ücretsiz olarak raporla GH alarak kullanmaya başlayacağım..

Body Building konusunda yeniyim henüz başlayalı bir ay oluyor vücut olarak Endomorph bir yapıya sahibim.. 178 Boyunda ve 84 kg civarında sayılırım..
İlk birkaç hafta boynum ve karnımda ki yağ bölgesini eritmek ve kan dolaşımını hızlandırmak için kardiyo antrenmanı yaparak bu işe başladım.. Yarından itibaren kas gücü çalıştırmaya başlayacağım.. Ayrıca bu günden itibaren CLA, Kreatin, L-Karnitin ve protein tozlarının (şimdilik sadece spor sonrası) kullanımına da başladım.. Şimdi, merak ettiğim bir kaç husus var, hocalarım cevaplarsa sevinirim..

1. Termojenik ürünler kullanmamda bir sakınca olur mu? Yağları yakmak isterken, aynı zamanda kas kütlemi güçlendirmek istiyorum.. Vücut tipim yüzünden karın kası çıkarmanın zor olacağını biliyorum ama en azından fit ve kaslı bir görüntü istiyorum.. Termojenik ürünlerin kas kütlesini de küçültme gibi bir etkisi var mı?

2. Doktorların bana verdikleri raporlar ile aldığım testesteron ve GH miktarı, normal bir insanın alması gerektiği seviyede olacak.. Ancak bu ilaçları nasıl kullanacağım tabiki benim elimde.. Örneğin doktor 3 ünite Gh, 3 Haftada 1 Kutu 250 mg sustanon vurulmamı söyledi.. Bu dozajlar ile normal bir insan ile eş değer GH ve T değerlerine sahip olacağım.. Ben bu dozajları arttırıp örneğin günde 3 yerine 5 ünite GH, haftada 1 kutu testesteron kullanırsam vücuduma olumlu etkileri olur mu?.. (Tabi bu durumda GH zamanından erken biteceği için, tekrar almadan önce bir süre GH'sız kalmak zorunda kalabilirim..) Ayrıca testesteron dışında başka bir madde kullanmasam da (insülin igf-1 v.s) GH'ın kas kütlesinde büyüme etkisi olur mu?

3. Elimde daha önceden kalan bir miktar testojel var.. Testojel'ler vücuda sürülerek alınan testesteron takviyeleridir.. Ayda bir sustanon vurulmak yerine her gece yatmadan önce jeli sürmeniz gerek v.s Spor çalışmalarından sonra vücudun testesteron seviyesinin düştüğünü biliyorum.. Aktif olduğum günlerde testojel kullansam faydası olur mu?..

Şimdiden teşekkür ediyorum.. İyi Çalışmalar..
redeyé
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Norditropin - Sustanon - Testojel Kürü.. [ACIL YARDIM]

Mesajgönderen lennox77 » Pzt Kas 10, 2014 4:28 am

Bu tarz bir rahatsızlığın varken kür yapmanı önermem
GH kullanılabilir belki ama Sustanon'a hiç girme derim
Testojel zaten kas gelişimi sağlayabilecek bir ilaç değil,tamamen tedavi amaçlı
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Büyüme Hormonu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir