Testo E-Primobolan-Peptid Kürü Planı ve Yorumlarınız

Büyüme hormonu Peptidler(İgf-1,Mgf,Insulin) İle İlgili Bilgi ve Sorularınızı Paylaşabilirsiniz

Re: Testo E-Boldenon-Peptid Kürü Planı ve Sorular

Mesajgönderen metinav » Sal Nis 28, 2015 7:17 pm

Millet çoğu detayı saklıyor ve zaten benim gibi işin kuralına göre hareket etmiyor.Şunu al kullan deyip herkese reçete yazıyorlar.Ben ise kendi tecrübe etmediğim bir şeyi kimseye önermiyorum.Daha bir çok yan etki var bunu saklamazlarsa kimse yanaşmaz ve satış yapamazlar...Anladın mı ? Ben risklerini bilerek girdim hasta değilim ama bu etkiler var ve hemen geçecek gibi durmuyor...Yeni olanlara görevimi yapıyorum bak böyle etkiler var kullanma.Ayrıca bende tendonlarda ve değişik eklemlerde deride çekmeler kasılmalar ve karıncalanmalar oldu.Ara hiç bir yerde bu etkileri yaşayan bir-iki kişiden başka yorum yazan görmedim...Ben yazıyorum okuyun diye...Bu etkiler trenin doğal çalışması sonucu oluyor kasların atp üretimini sonuna kadar kullanıyor ve kas yoruluyor...Zaten performans isteyenler tren kullanmamalı.Ama hacim kas ve ağırlık almak isteyenler kullanıyor.Çünkü hemen kasılıyorsunuz ve çabuk kası kanlandırıyor...Ağır çalışma ve düşük tekrardan başka şansınız kalmıyor...Yani bu doğal etkisi bir hastalık değil...
metinav
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen aet63 » Sal Nis 28, 2015 7:47 pm

metinav yazdı:Millet çoğu detayı saklıyor ve zaten benim gibi işin kuralına göre hareket etmiyor.Şunu al kullan deyip herkese reçete yazıyorlar.Ben ise kendi tecrübe etmediğim bir şeyi kimseye önermiyorum.Daha bir çok yan etki var bunu saklamazlarsa kimse yanaşmaz ve satış yapamazlar...Anladın mı ? Ben risklerini bilerek girdim hasta değilim ama bu etkiler var ve hemen geçecek gibi durmuyor...Yeni olanlara görevimi yapıyorum bak böyle etkiler var kullanma.Ayrıca bende tendonlarda ve değişik eklemlerde deride çekmeler kasılmalar ve karıncalanmalar oldu.Ara hiç bir yerde bu etkileri yaşayan bir-iki kişiden başka yorum yazan görmedim...Ben yazıyorum okuyun diye...Bu etkiler trenin doğal çalışması sonucu oluyor kasların atp üretimini sonuna kadar kullanıyor ve kas yoruluyor...Zaten performans isteyenler tren kullanmamalı.Ama hacim kas ve ağırlık almak isteyenler kullanıyor.Çünkü hemen kasılıyorsunuz ve çabuk kası kanlandırıyor...Ağır çalışma ve düşük tekrardan başka şansınız kalmıyor...Yani bu doğal etkisi bir hastalık değil...

Yaptığınız gerçekten çok önemli ve takdire şayan. En azından trenbolone ile ilgili hiç bir yerde görmediğim bilgileri son mesajınızda okudum. Teşekkür ederim.
aet63
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18

Mesajgönderen aet63 » Çrş Nis 29, 2015 6:09 am

@metinav

Dün siz yazdıktan sonra da tekrar uzun uzun Trenbolone kullanımı ve yan etkileri gibi şeyler üzerine hem bu forumda olsun, hem de diğer forumlarda araştırma yaptım. İlk etapta bana sıcak gelmiş olsa da şu an Trenbolone'un bana uygun olmayacağına karar verdim. Trenbolone Enanthate kullanma fikrimi 3. hacim kürüme saklarım ki bu steroid-peptid küründen sonra ufak bir definisyon kürü yapma durumum olabilir.

Ek olarak sormak isterim.

Turinabol ile ilgili bir deneyiminiz var mı ? Bu kürde tablet bir anabolizan eklemek istiyorum ve bu anabolizan ile kickstart etkisi almak istiyorum. Dianabol kullanıp memnun kalmış biri olarak bu steroid-peptid küründe de bu etkiyi görmek isterim ancak Lean Muscle isteyip de Dianabol kullanmak biraz mantıksız geldi bana araştırmalarda da gördüğüm şeylere dayanarak.

Bu arada ek bilgi olsun diye yazıyorum. Bu kürden sonra bir definisyon kürü yapacak olursam o 8 hafta Testo P-Masteron-Winstrol kürü olacak. DHT kaynaklı olan Masteron'un bu kürde bana güç artışı olarak da etki vereceğini düşünüyorum.
aet63
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Çrş Nis 29, 2015 10:01 am

Merhaba @metinav

Kramplar için taurin ve elektrolit takviyesi denediniz mi? Ben de de bahsettiğiniz gibi kramplar oluyordu. Antreman öncesi ve sonrası 1 gr taurin, antreman sonrası elektrolik çözeltisi kullanmak kramplara iyi geldi. Sizin tren kürünüzde kullandığınız dozlar ne kadardı?

@aet63
Haftalık 300-400mg tren çok düşük bir doz. Fakat tren testosterondan 5 kat anabolik ve androjenik olduğu için 300mg bile 1500mg testosterona denk geliyor.

300-400mg gibi düşük bir doz kullanırsan tahminimce tiroid hormonlarını baskılamayacaktır. Hatta prolaktin inhibitörü kullanmana da gerek kalmayabilir.

Eğer tren-e kullanmaya başlarsan 4. hafta sonu 5. hafta başı gibi TSH, T3, Free T3, T4, Free T4, prolaktin testleri yaptırıp sonuçlara göre ilave ilaç kullanıp kullanmamaya karar verirsin.

Edit: THS TSH olarak düzeltildi.
En son ati88 tarafından Çrş Nis 29, 2015 12:16 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen aet63 » Çrş Nis 29, 2015 11:41 am

ati88 yazdı:Merhaba @metinav

Kramplar için taurin ve elektrolit takviyesi denediniz mi? Ben de de bahsettiğiniz gibi kramplar oluyordu. Antreman öncesi ve sonrası 1 gr taurin, antreman sonrası elektrolik çözeltisi kullanmak kramplara iyi geldi. Sizin tren kürünüzde kullandığınız dozlar ne kadardı?

@aet63
Haftalık 300-400mg tren çok düşük bir doz. Fakat tren testosterondan 5 kat anabolik ve androjenik olduğu için 300mg bile 1500mg testosterona denk geliyor.

300-400mg gibi düşük bir doz kullanırsan tahminimce tiroid hormonlarını baskılamayacaktır. Hatta prolaktin inhibitörü kullanmana da gerek kalmayabilir.

Eğer tren-e kullanmaya başlarsan 4. hafta sonu 5. hafta başı gibi THS, T3, Free T3, T4, Free T4, prolaktin testleri yaptırıp sonuçlara göre ilave ilaç kullanıp kullanmamaya karar verirsin.

metinav nin problemi eğer bu şekilde çözülürse bir miktar korkum geçer bu anabolizan için.

Tablet anabolizan olarak Turinabol düşünsem Testo E-Boldenon küründe sizce alacağım kazanç nasıl olur ? Turinabol hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum aslında.
aet63
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Çrş Nis 29, 2015 12:15 pm

Turinabol ve boldenone kullanmadığım için yorum yapamayacağım :/
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Mesajgönderen metinav » Çrş Nis 29, 2015 6:15 pm

Ati 88 kürüm bitti pct ye başladım :D Tren dozuyla ilgili acetat ve enantat formları arasında aynen testoda olduğu gibi oran farkı var.Mesela 300 tren acetat 400 tren enantat eşdeğer sayılır diyebiliriz...Ben ilk 3 hafta 300 mg tren acetat 6 haftada 400 tren acetat kullanmıştım...Tren biteli 4 hafta oluyor...Fakat etiler devam ediyor.Acetat kullandık ki 3-4 günde vücuttan atılsın.Ama halen vücudumda aynı etkiler devam ediyor...Krampların oluşma sebebi kaslarda atp eksikliği diye düşünüyorum.Mağnezyumundan c vitamininden Tioktik asitten Tut xploduna kadar çoğu suğlementi kullanıyorum.Önümüzdeki hafta arginin de ekleyecem...Benim yaşadığım durum farklı yaşamanız lazım...Vücudumdaki yaralar ve morluklar iyileşmiyor..Haftalardır aynı duruyor...Kortizon baskılandığı için tamirat yapılmıyor.Kortizon artsa katabolizma olur yani kaslar erimeye başlar.Bakalım görücez ne kadar devam edecek...
Turinabol bende kullanmadım çünkü etkisi zayıf ama pahalı bir hap steroid.Danabolun daha az etkilisi...Su tutumu nispeten daha az olur bazıları etkisiz diye nitelendirmiş...
metinav
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0

Mesajgönderen aet63 » Prş Nis 30, 2015 5:12 am

metinav yazdı:Ati 88 kürüm bitti pct ye başladım :D Tren dozuyla ilgili acetat ve enantat formları arasında aynen testoda olduğu gibi oran farkı var.Mesela 300 tren acetat 400 tren enantat eşdeğer sayılır diyebiliriz...Ben ilk 3 hafta 300 mg tren acetat 6 haftada 400 tren acetat kullanmıştım...Tren biteli 4 hafta oluyor...Fakat etiler devam ediyor.Acetat kullandık ki 3-4 günde vücuttan atılsın.Ama halen vücudumda aynı etkiler devam ediyor...Krampların oluşma sebebi kaslarda atp eksikliği diye düşünüyorum.Mağnezyumundan c vitamininden Tioktik asitten Tut xploduna kadar çoğu suğlementi kullanıyorum.Önümüzdeki hafta arginin de ekleyecem...Benim yaşadığım durum farklı yaşamanız lazım...Vücudumdaki yaralar ve morluklar iyileşmiyor..Haftalardır aynı duruyor...Kortizon baskılandığı için tamirat yapılmıyor.Kortizon artsa katabolizma olur yani kaslar erimeye başlar.Bakalım görücez ne kadar devam edecek...
Turinabol bende kullanmadım çünkü etkisi zayıf ama pahalı bir hap steroid.Danabolun daha az etkilisi...Su tutumu nispeten daha az olur bazıları etkisiz diye nitelendirmiş...

O zaman Dianabol kullanımı olacak bu kürde. Teşekkür ederim :)

@ati88

Elektrolit tedavisi nedir ? Merakımdan soruyorum :)
aet63
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Prş Nis 30, 2015 7:28 am

Geçmiş olsun metinav. En kısa sürede iyileşmeni diliyorum.

Bendeki olan kramplar farklıydı o zaman. Uyurken veya antreman harici ilgisiz hareketler yaparken, bacak bacak üstüne atarken, bağdaş kurarken, ayaklarıma ve bacaklarıma kramp giriyordu.

@aet63
Elektrolitler elektron verebilecek su gibi bir ortamda iyonlaşabilen maddelere deniyor. İnsan vücudunda kullanılan başlıca elektrolitler sodyum, potasyum, kalsiyum, magnezyum ve klorit. Bunların vücuttaki miktarı kan testi ile belirlenebiliyor. Elektrolit çözeltisine örnek olarak maden suyu ve elektrolit serumları var bildiğim.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Mesajgönderen aet63 » Cmt May 02, 2015 7:42 am

Arkadaşlar,

Bir kaç yerde Boldenon için etkili olan dozajın 600 mg ve 800 mg olduğu yazıyor. 500 mg Testosterone Enanthate ile beraber 800 mg kullanımını gördüm.

Sizce bu kür planına göre 800 mg dozaj doğru mu ? 500 mg Testosterone Enanthate ile beraber bu dozajı kullanabilir miyim ?
aet63
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Dön Büyüme Hormonu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir