define ve kaslı bir vücut için peptid yada steroid tavsiyesi

Büyüme hormonu Peptidler(İgf-1,Mgf,Insulin) İle İlgili Bilgi ve Sorularınızı Paylaşabilirsiniz

define ve kaslı bir vücut için peptid yada steroid tavsiyesi

Mesajgönderen serhatozel81 » Cum May 08, 2015 6:01 pm

merhaba;
yaklaşık 1-1,5 yıl kadar spor salonuna gittim. fakat işlerim yüzünden geçen ağustos ayında ara vermek zorunda kaldım. nisan ayının başında tekrar başladım. daha önceki gücümden birşey kaybetmemişim :D. ancak benim sorunum yağlı bir vücudum var ve diyete fazla uyamıyorum. genel olarak kiloma göre iyi durumda olduğumu söyleselerde ben memnun değilim. özellikle bel çevremdeki simitten bir türlü kurtulamıyorum. geçen yaz sporu bıraktığımda 97 kiloydum. şuanda 107 kiloyum. boyum 185 cm. kollarım 42, bacaklarım 65, omuz 127, göğüs 106, bel 106, kalça 114 cm. kilo veremediğim için herhangi bir hormon sorunu varmı diye doktora başvurdum. yapılan testlerde hiçbir sorun çıkmadı. testesteron seviyem 17 çıktı ve doktor normal olduğunu söyledi hatta kiloma göre vücudumun iyi olduğunu söyledi. ama ben böyle düşünmüyorum ve artık ekstra birşeyler istiyorum. steroidlerden korktuğum için peptid kullanmayı düşünüyorum. azda olsa define ve iri kaslı bir vücut için neyi tavsiye edersiniz. çok fazla maliyetli olmayan bir kür ve kullanım tavsiyesi istiyorum. şimdiden teşekkürler. son birşey daha eğer daha çabuk sonuç alma imkanım varsa steroid kullanmayı göze alabilirim.
serhatozel81
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: define ve kaslı bir vücut için peptid yada steroid tavsi

Mesajgönderen samet_61 » Cmt May 09, 2015 2:04 pm

simdi direk definasyona girmen demek tahta kurusu olman demek bu yuzden once bulk kurune girmen gerekecek bulk kurune girmek icinde yag oranini yuzde 12 15 arasina cekmen lazim o yizden kici kircan tembelligi birakip adam akilli 2sene idman yapacaksin sonra gel kur konusinda yardimci olabilirler bunun aksini yazanda ilac satmak icin kendini dusunur sagligini yada ne sekilde ne olacagini tatminini dusunmez...peptitlere gelince neoldugunu gelecekte ne cikacagini kimse bilmior follistatib miyostatin vs miyostatin kas limitorunu kaldirir sen kas yaomazsan dogal bi sure agirlik vermezsen hic bi ise yaramaz ki steroidlerin yaninda peptitler giriyolar ha sunu yapabilirsin idman yaparsan saglan gunde 3 4 unite growth alabilirsin yagini erotmene yardimci olur ama senin sorununun cozumu ilacta degil tembelligi birakip saglan idmanda ve teniz beslenmede
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Dön Büyüme Hormonu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir