YARDIM !!

Büyüme hormonu Peptidler(İgf-1,Mgf,Insulin) İle İlgili Bilgi ve Sorularınızı Paylaşabilirsiniz

YARDIM !!

Mesajgönderen krtgl » Prş May 14, 2015 6:53 am

S.a abilerim, kardeşlerim. Ben mankenlik ajansına başvuruda bulundum ve profesyonel mankenlik yarışmasına hazırlanıyorum, sizde çok iyi bilirsiniz ki profesyonel mankenlerin fiziği çok iyi, ben amatörde birinci oldum, geçen sene bir üst tura çıktım fakat elendim bu sene tekrar bir hak tanıdılar ve tekrar profesyonel mankenlik yarışmasına katılacağım. Geçen sene yarışmadan önce salondaki hocam ile 2 buçuk aylık kür programı düzenledi ve dediği her şeyi harfiyyen yaptım ve diyetisyen ile birlikte beslenme programı uygulayıp çok güzel bir gelişme sağlamıştık. Fakat kür bitimi sonrasında kaslar gittikçe küçülmeye başladı ve bicepsler tam 4 cm küçüldü, omularım şişkindi indir, gügös kaslarım indi. Yarışma için uzunca bir süre var fakat ben şuan moral olarak çökük durumdayım. Steroid sonrası %20 kayıp olur diyorlardı fakat bende yarıya yarı düştü. Öyle çok abartılı afedersiniz hayvan gibi bir vücut istemiyorum, yarışmada derece yapayım yeter. :)

Kalıcı sağlam bir kas kürü bilen varsa, kalıcı olmasa bile yarıya yarı kaybım olmayacağı kür yapmak istiyorum, yalan olmasın öyle çok aşırı bir bütçem yok. Ona göre bana fikir verecek herkese açığım.

Ben Genetropin kullanmayı düşündüm fakat oda fiyat olarak çok pahalı çok fala alamam 3 - 4 kalem alsam işime yarar mı ?

Bu konu hakkında yorum yapacak ve bilgi verecek herkese şimdiden teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
krtgl
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: YARDIM !!

Mesajgönderen vibrantTR » Çrş Haz 24, 2015 12:00 pm

Kuru kas kütlesi elde etmek (ve kaybı minimumda tutmak) için Primo+Testo kürleri uygulanmakta.Bununla ilgili forumda yazılar mevcut.

Geno çok pahalı evet,Onun yerine Kigtropin, Jintropin gibi çin menşeili ürünleri de düşünebilirsin.
Bu ve diğer hususlarda bilgili hocalarımız mevcut forumda.Umarım hızlı dönüş alırsın.
- Forget the Rest and Do your Best -
vibrantTR
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 20
Aldığı teşekkür: 3

Re: YARDIM !!

Mesajgönderen lennox77 » Cum Haz 26, 2015 2:04 am

Büyüme hormonu kullanımında yaş önemli bir faktördür... Belirtmemişsin
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 149
Aldığı teşekkür: 330

Dön Büyüme Hormonu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir