HGH nereden temin edebilirim!..

Büyüme hormonu Peptidler(İgf-1,Mgf,Insulin) İle İlgili Bilgi ve Sorularınızı Paylaşabilirsiniz

Re: HGH nereden temin edebilirim!..

Mesajgönderen standart » Prş Ara 10, 2015 10:42 am

Daha önce ne olay olmuş bilmiyorum.
İnternette bunkarın satılmasının yasal olduğunu biliyirum (çünki böyle siteler var) .
Bir sorun çıkmış ve çözüm bulunamamış.
İlerde bir şekilde bu çözülebilir.
Buradaki asıl mesele insanların, iyi fiyata veya en azından piyasa fiyatlarına bile olsa; Temiz ve orjinal ilaç bulmalarını istiyormuyuz.

Mesajgönderen ati88 » Prş Ara 10, 2015 4:23 pm

İnsan kullanımı için olan hiç bir ilacın eczane dışnda satılması yasal değil. Zaten ilaç ruhsatı alınmadan üretilmiş veya ithal edilmişse eczanede dahi satılamaz. Mesela internetten aspirin, parasetamol vs satan online eczane sitesi yok.
Ha bazı sitelerde laboratuar hayvanlarında deney ve bilimsel çalışma yapmak maksatlı satıldığını da gördüm. Deneyi farede mi yapıyorlar, kendi üzerlerinde mi o kadarını bilemem ;)
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen standart » Prş Ara 10, 2015 10:34 pm

Vermoja gibi

Mesajgönderen lennox77 » Cmt Ara 12, 2015 4:19 am

Hayır hiçbir şekilde yasal değildir
İnternet üzerinden alabilecek kişinin yaşı,spor geçmişi vs hiçbir şekilde satıcıların umrunda değil...
O yüzden ben site üzerinden karşıyım,burayı ziyaret eden çok küçük yaşta kullanıcılar da var...
Bana ulaşıyorlar,cidden akıl almaz boyutta yaş sınırı
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen standart » Cmt Ara 12, 2015 10:29 am

Mermojanın da üzerinde veterinerler için gibi bir yazı vardı. Onu kastetmiştim.

Mesajgönderen ati88 » Cmt Ara 12, 2015 11:09 am

Haklısınız fakat Vermodje o ruhsatları Moldova'da aldığı için TCK'yı ilgilendirmiyor.
Sadece savcılar şimdilik steroidlerle ilgilenmiyorlar.

bkz: 1262 nolu İspençiyari ve Tıbbi Müstahzarlar Kanunu madde 18 ve madde 19
ve 5607 nolu Kaçakçıkla Mücadele Kanunu
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen standart » Pzr Ara 13, 2015 3:18 am

1262 nolu İspençiyari ve Tıbbi Müstahzarlar Kanunu madde 18 ve madde 19 u okudum.
Ruhsatında yazan özelliklere sahip olmayan ilaçların reklamı, dağıtımı ve satışı ile ilgili cezalardan bahsediyor.

Neticede bu formdaki kişiler yani hepimiz, ülkemizde ruhsatsız veya izinsiz ürünlerin satışı ve kullanılması, bundan oluşan kazancın vergilendirilmemesi işinin biryerlerinde yer almaya devam ediyoruz.
Buna acilen son vermeyeceksek; bunun fiyatında ve kullanımında, doğru
standartların oluşmasına yardımcı olacak bir şeyler yapmalıyız.

Kurtlar puslu havayı severler çünki koku alma yeteneklerine güvenirler.
İçinde bulunduğumuz şartlar da, ahlakı zayıf satıcıların işine geliyor. Arada masum spor heveslileri harcanıyor.
Buna engel olabilecek bilgisi, zekası, olanakları olup kılını kıpırdatmayanların hem ahlaki hem de mantıklı bir nedenleri olabilir mi.
Sonuçta insanları bir kısım satıcıların insafına bırakmayacak bunu yaparken kimsenin başını belaya sokmayacak, bu formu kapatmayacak bir çare olsa gerek.
İşte onu bulalım. Bundan hepimiz yararlanacağız.

Teşekkürler.

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Ara 13, 2015 11:57 pm

İstanbul'da üretim yeri basıldı isteyen küçük bir arama ile haberlerde görebilir.
Hiçbir ceza verilmedi
Savcılar şu an ilgilenmiyorlar da bunu görünce mi iglilendiler :)
Hayır,bunu da gördüler hiçbir yaptırım uygulanmadı :)
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen standart » Pzt Ara 14, 2015 12:20 am

Onlar ilgilenmesin, bizler kendi aramızda iyi ve doğru ilaçları iyi fiyata satınalacak doğru noktalardan haberdar olalım. Bir şekilde birbirimizi haberdar edelim, uyaralım.
Bu kadar mı zor.

Mesajgönderen Alex » Prş May 07, 2020 5:11 pm

Merhaba banada hgh lazım oldu ve iç organları da büyüttügü için aynı eş degerde sarms ıbutamoren aldım cokta memnunum 6 haftadır kullanıuorum damla şeklinde hem yağ yakıcı etkisi var hemde hgh salgılamasına yardımcı oluyor iç organları büyütmedigi icin cok güzel bir ürün ben arastırdım gitti gidiyorda satılıyor white dragon labs sagda solda baktım adındanda iyi bahsediyorlar .
Alex
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

ÖncekiSonraki

Dön Büyüme Hormonu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir