İBUTAMOREN MK-677 SARMS

Büyüme hormonu Peptidler(İgf-1,Mgf,Insulin) İle İlgili Bilgi ve Sorularınızı Paylaşabilirsiniz

İBUTAMOREN MK-677 SARMS

Mesajgönderen leaks998 » Prş May 07, 2020 5:53 pm

IBUTAMOREN

1) MK-677 ( Ibutamoren, L-163,191), güçlü, oral olarak aktif bir büyüme hormonu secretagogue olarak işlev gören bir ilaçtır.
2) MK-677, hem kas kütlesi hem de kemik mineral yoğunluğunu artırabilir ve yaşlılarda kırılganlığın tedavisi için umut verici bir tedavi yapar.
3) MK-677 ayrıca vücut yağının metabolizmasını da değiştirir ve bu nedenle obezite tedavisinde uygulama olabilir.
Sarms Ibutamoren MK-677 tozu, MK677 kapsülleri, endojen hormon ghrelin'in GH uyarıcı etkisini taklit eden güçlü, oral olarak aktif bir büyüme hormonesecretagogue görevi görür. Release mını arttırdığı ve büyüme hormonu ve IGF-1 dahil olmak üzere çeşitli hormonların plazma seviyelerinde sürekli artışlar ürettiği, ancak kortizol seviyelerini etkilemediği gösterilmiştir. Şu anda büyüme hormonu eksikliği olan çocuklar veya yaşlı yetişkinler gibi bu hormonların azaltılmış seviyeleri için potansiyel bir tedavi olarak gelişme aşamasındadır. Ve insan çalışmaları, hem kas kütlesi hem de kemik mineral yoğunluğunu arttırdığını göstererek, yaşlılarda kırılganlığın tedavisi için umut verici bir tedavi olduğunu göstermiştir. Ayrıca vücut yağının metabolizmasını da değiştirir ve bu nedenle obezite tedavisinde uygulama olabilir.

Bu ürünü kullanmaya başladım hgh büyüme hormonu organlarıda büyütüyor sarmslarda organ büyüme durumu olmuyor.
10 haftadır kullanıyorum tanitada ölçüm yaptırdım %8 yağdan verdim %6 kas kazancım oldu. tanitanın dediğine göre :D
Eklentiler
xxxx.jpg
leaks998
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: İBUTAMOREN MK-677 SARMS

Mesajgönderen demirel » Prş May 07, 2020 6:10 pm

bu markanın ibutamoren ürününü ben gittigidiyordan satın aldım ürün çok başarılı .diğer sarms çeşitlerini deneyen varsa alıntılayıp yorum yazabilir mi :roll:
demirel
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: İBUTAMOREN MK-677 SARMS

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Tem 26, 2020 8:40 am

Kan testine de girin kürlerden sonra
Steroid kürlerindeki gibi temel değerlerinize her zaman baktırın. Bu tavsiyem tüm kürler ve tüm markalar için geçerlidir ve sağlık tedbiri içindir
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Büyüme Hormonu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir