KİGTROPİN Büyüme Hormonu

Büyüme hormonu Peptidler(İgf-1,Mgf,Insulin) İle İlgili Bilgi ve Sorularınızı Paylaşabilirsiniz

Re: KİGTROPİN Büyüme Hormonu

Mesajgönderen falcone » Cum May 03, 2013 4:30 pm

:mrgreen: Ne yani çok mu pahalı bir şey bu ? Dolayısı ile yağ yakmak için kullanmak da sanırım her babayiğidin harcı değil.

İki gün önce Bir üniversite hastanesinin, spor hekimliğine gittim ve; "steroid iğnelerini temin edebiliyorum ama beni iğneleyecek kimse bulamıyorum sizin reçetenizle olursa bu sorun olmaz" dedim. Onlar da biz kesinlikle bunu tavsiye etmioruz ve bunun nedeni olarak bir sürü yan etki , kötü son gibi konulardan bahsetti. Ama bunu kullanan bir sürü insan var ve böyle olmuyor. Doktorların hele de spor doktorlarının böyle şeylerden haberleri olmaması nasıl böyle mümkün olmuyor. Çok şaşırdım.

Ben onladan test yaparak, "senin için şu ilaç değil bu ilaç doğru olur" diyeceklerini bekliyordum. hala çok şaşkınım.

Bu işlerden gerçekten anlayan ve bana reçete yazabilecek kimse yok mu. yoksa kür yapmam zorlaşacak. Bir tek yer buldum o da yalnızca eczaneden reçetesiz satılıyorsa o ilaçları vurabilirim, eczanede satılmayan yada reçete ile satılan ilaçları vurmam dedi. Bu gidişle iğne için ankarada bir yer bulamayacağım.
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen Hammerstorm » Pzr May 05, 2013 8:12 pm

falcone yazdı::mrgreen: Ne yani çok mu pahalı bir şey bu ? Dolayısı ile yağ yakmak için kullanmak da sanırım her babayiğidin harcı değil.

İki gün önce Bir üniversite hastanesinin, spor hekimliğine gittim ve; "steroid iğnelerini temin edebiliyorum ama beni iğneleyecek kimse bulamıyorum sizin reçetenizle olursa bu sorun olmaz" dedim. Onlar da biz kesinlikle bunu tavsiye etmioruz ve bunun nedeni olarak bir sürü yan etki , kötü son gibi konulardan bahsetti. Ama bunu kullanan bir sürü insan var ve böyle olmuyor. Doktorların hele de spor doktorlarının böyle şeylerden haberleri olmaması nasıl böyle mümkün olmuyor. Çok şaşırdım.

Ben onladan test yaparak, "senin için şu ilaç değil bu ilaç doğru olur" diyeceklerini bekliyordum. hala çok şaşkınım.

Bu işlerden gerçekten anlayan ve bana reçete yazabilecek kimse yok mu. yoksa kür yapmam zorlaşacak. Bir tek yer buldum o da yalnızca eczaneden reçetesiz satılıyorsa o ilaçları vurabilirim, eczanede satılmayan yada reçete ile satılan ilaçları vurmam dedi. Bu gidişle iğne için ankarada bir yer bulamayacağım.

Growth hormone un 100 ünite fiyatı 300-400 tl arası değişiyor piyasada overall ında belirttiği gibi gh tan yan etki görmek için günde 20 ünite vurulsa 300-400 tl lik gh 5 günde bitiyor kim sadece gh a ayda 2400 tl para harcayabilir(Beslenmesi ve diğer masrafları hariç ) Yağ yakmak için günde 4 ünite alınması ideal olacaktır günlük 4 ünite gh ın zaten bir yan etkisi olmaz vücuda.Türkiye de doktorlar steroid konusuna pek sıcak bakmaz zaten dopingten anlayan doktorda boşuna arama bulamazsın.Forumda spor geçmişi ve profesyonel spor kariyeri bulunan bir çok arkadaşımız var ayrıca çoğu bu işi yabancı doktorların yazdığı kitaplardan öğrenip kendi üzerlerinde ve yarışmacılarında denetmiş bilgili şahıslar( Iron_man,lennox77,UncleO gibi) Ayrıca bu kişilerin bağlantısı sayesinde bilinçli kür programı ve enjeksiyon yaptıracak yer sıkıntısınıda aşmış olursun.İyi forumlar.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen falcone » Pzr May 05, 2013 9:55 pm

teşekkür ederim ama bu saydığın kişilerden ikisiyle özel mesaj ile görüştüm ve ikisi de enjeksiyon konusuna karışmayız vb. dedi. Üstelik forumda belli bir düzeyden daha derin bilgsi olana henüz rastlamadım bunu belli etmemek için kimse i,lgilenmiyor gibi görünüyor. :-) Biraz daha öğrenmeyi deneyeceğim olmazsa, kür yapamadığım için ölmem herhalde :lol:

İlgin için teşekkür ederim
falcone
Forum Duayeni

Mesajgönderen UncleO » Pzt May 06, 2013 4:09 pm

işlerden anlayan arkadaş ve satıcılar çok da günde enaz 50 tane main + üstüne 50 tane PM alınca insan sıkılıyor. İnsanlar sohbet etmek amaçlı, geyik amaçlı sorular soruyor, seni tutuyor. telefonda laklak lar bitmiyor. Cevap yazmazsan senden kötüsü olmuyor. Cevap yazarsan da işinden gücünden oluyorsun. Tabiki bunlar senin problemn değil bizim problemimiz. O yüzden önce ne yapmak istediğine karar vermen gerek. Forumda birkaç tane mesajını gördüm. Araştırarak öğrenebileceğin konular hakkında soru sorarsan cevap almaman mümkün. Örnek vermek gerekirse sormuş olduğun 2 sorunun ccevabını bu forumda enaz 10 kere cevaplamışımdır.

Dediğim gibi ne yapmak istediğine karar verir ve ona göre soru sorarsan cevap alırsın mutlaka.

Kolay gelsn.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen lennox77 » Pzt May 06, 2013 6:08 pm

Enjeksiyon konusuna satıcı kişiler nasıl karışabilir onu merak ediyorum ?
Özel olarak enjekte mi yapmaları gerekmekte ?
Enjeksiyon yapmak başlı başına bir sorumluluktur herhangi bir sağlıkçı için bile üst düzey bir sorumluluktur.
Sen bu sorumluluğu satıcı arkadaşlardan bekleyip olumsuz cevap alınca ''aa bilgileri bu kadar çaktırmamaya çalışıyorlar'' diye düşünüyorsan daha bilgili forumlarda yazışmanı öneririm
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen falcone » Sal May 07, 2013 11:07 am

merhaba hocam cevabınız için teşekkür ederim.
Bir manavdan; Satınaldıklarımızı pişirmesini nasıl beklemiyorsak, satıcı şahıslardan da aynı doğrultuda yani bize sattıkları ilaçları gelip bize iğnelemelerini beklemiyorm, zaten bu haksızlık olur.

Buradaki konu da bu değildi zaten, Konu:
1 ben bunu nasıl yaptırabilirim, iğneleyecek bir yer bulamadım ( bir tane buldum o da eczaneden reçetesiz aldıklarını reçetesiz yaparım o kadar dedi ) Ama bir sürü kişi bunu bir şekilde halletmiş, demekkki mümkün.
2 Forunda bir süredir yazılanları okuyorum (tabii gözden kaçanlar da olablilir) ama hep genel sorunlara genel çözümler öneriliyor farklı bir soru sorduğum zaman ya konuyla ilgisi olmayan yada yetersiz cevaplar alıyorum ve bazen de cevap alamıyorum.
3 Burada kimseyi suçlamak ve yargılamak bana zevk vermez, ben öğrenmek istiyorum, buradaki kişiler bütün olanaksızlıklara rağmen kendi çabalarıyla ve el yordamıyla bilgi sahibi olmuşlar (ben de mesleğimde böyle ilerledim) gelinen noktaya saygı duyuyorum ama bence yeterli değil. Geçen gece anteremana gitmedim sabaha kadar reseptörlerle ilgili bilgisayardan arama ve okuma yaptım bilgiye ulaşmak çok çok zor, sonunda reseptör diye bir şeyin olmadığını bazı proteinlerin bazı maddelere yapışma özelliğinin olduğunu ve bu şekilde de hücre duvarına yapışabildiğini öğrendim ama gerisini öğrenemedim zaten sabaha işime de gidemedim

4 Ben kendi mesleğimle ilgili olarak böyle yapmasam da çevremde meslektaşlarım bir çok soruya ; ya bilmedikleri için yada zaten bütün varlıkları bu bir kaç küçük bilgi olduğu için cevap vermek istemiyorlar. Burada da bazen, bu tür düşüncelerin mevcudiyetinden endişeliyim, çünki sorduğum soruların bir kısmı buradaki bazı kişileri zorlayacak sorular değil.

Burada asıl beni isyan ettiren konu: Spor hekiminin bile bir ortopedikçiden çok daha bilgili olmayışı. Bana mesleğimle ilgi ve ilgili olması muhtemel konularda bir soru sorarsanız size mümkün olduğu kadar tatmin edici cevap verebilirim. Sattığım malzeme ve makinaların önemli bir kısmını imal edebilecek bilgim ve tecrübem var. Ben satıcılığa mahkum olmadım tercih ettim. karşımdakilerden de bunu bekliyorum.

Ben nasıl sabaha kadar bilgisayar başında kalınca sabah işime gidemedim buradaki bilgili kişilerin de bunu yapması hoş olmaz onları anlıyorum ama benim sorularımdan sonraki sorulanlara günlerce cevap veriliyorsa bunun iyi niyetle anlaşılır bir nedeni olsa gerek, onu merak ediyorum

Sizce haksızmıyım
falcone
Forum Duayeni

Mesajgönderen lennox77 » Sal May 07, 2013 12:33 pm

Burada herkesin ana mesleği satıcılık değil burda ilk amacım ticarette değil bildiklerimi kişilere aktarmak yardım etmek.
Sağlık alanında her konuya cevap bulacaksınız,kimya alanında her sorunuzu cevaplayacağız gibi bir iddiası da yok bu forumun. Bir forum olduğu için de olmamalı zaten. Sorunuzu sorarsanız herkes bildiği kadar cevaplar,vakti olduğu kadar cevaplar. Burda kimse para ile 7/24 bilgisayar başında ofis ortamında çalışmıyor o yüzden bir zorunluluk yok. Dediğim gibi sorunuzu sorarsınız,cevabınızı beklersiniz. Tüm forumların amacı budur zaten. Burada temel bilgileri öğrenmesi gereken birçok kişi de var, sizin de o temel bilgilerden birçok şey öğrenmeniz gerekmekte gibi gözüküyor.

Doktorların konusuna gelirsek,sizin beklentinizin olduğu ''şunu şu kadar kullanın'' bilgisi hormon profili testi yapılarak 5-10 bin dolar civarında bir meblağ ile Avrupa'nın belirli şehirlerinde yapılabilmektedir (Amerika biraz katı bu konuda) O yüzden öyle bir beklentiniz Türkiye'den olmasın... Doktorların daha protein tozu öldürüyor dediği bir ülkede zaten steroidler hakkında uzman olmalarını beklemek hayal ürünü.. Maalesef durum bu...

Sizin sorununuza gelirsek. Reçetesiz hiçbir yer enejkte yapmaz. Bu yasal zorunluluklarıdır. Buna çözüm kendiniz bulursunuz o da özel klinikleri geze geze baş hekimle konuşarak derdinizi anlatmaktan geçmekte. Ya da kendiniz öğrenip yapmalısınız (ki çok pro olmadıkça tavsiye etmem). Bu soruna kendiniz çözüm bulmadıkça yedi cihana yetecek steroid bilginiz olsa da kür uygulamanıza imkan yok. Maalesef durum bu.
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen Servet Dağlı » Cmt May 18, 2013 4:49 pm

10iu luk flakon 2ml steril su ile karşırşsa 1ml lik insülin iğnesi toplamda 5 iu ya mı denk gelir?
veya 1ml steril su eklenirse 1mllik insülin iğnesi 10iu ya mı denk gelir?
kullanan ve satan arkadaşlar cevaplayabilir?
Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 17

Mesajgönderen UncleO » Cmt May 18, 2013 5:06 pm

2 ML su ile karışırsa - 1ml lik insülin şırıngasının tamamı 5 üniteye denk gelir.
1 ML su ile karışırsa - 1ml lik insülin şırıngasının tamamı 10 üniteye denk gelir.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen keremt » Çrş May 29, 2013 10:08 am

growth hormon tek başına alındığında steroid kürü sonrası dönemdeki kas kayıplarını engellermi ?
keremt
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

ÖncekiSonraki

Dön Büyüme Hormonu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir