MGF - PEPTİT / CARBONPHARMA

Büyüme hormonu Peptidler(İgf-1,Mgf,Insulin) İle İlgili Bilgi ve Sorularınızı Paylaşabilirsiniz

MGF - PEPTİT / CARBONPHARMA

Mesajgönderen JayCutler » Pzr Eyl 22, 2013 9:59 am

Herkese Merhabalar.Bu aralar vucut geliştirme camiiasında hızla gelişen bir durum var.Peptitler..

Piyasada yeni yeni yer bulmasına karşı baya hızlı tüketildiğini fark ettim ve araştırmaya karar verdim.Sizlerden de bu konuda bilgi ve paylaşımlarınızı istiyorum.Hem Carbonpharma ürünleri kullanan arkadaşların ürün kalitesi hakkında düşüncelerini , hemde MGF ve diğerleri hakkında Bilgi Sirkülasyonu olması için bu konuyu açtım.Düşüncelerinizi bekliyorum.Teşekkürler :)
Kullanıcı avatarı
JayCutler
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: MGF - PEPTİT / CARBONPHARMA

Mesajgönderen _BlackLight_ » Pzr Eyl 22, 2013 10:34 am

Carbon pharma hakkinda yorum yapmk pek dogru degil.istanbul da yanlis hatirlamiyorsam mecidiyekoy merkezli bi firma urunlerini kullanan satan bulan gormedim henuz internet siteleride 2o11 yilinda acilmis bi firma guvenilirligi herkesin kisisel gorusune baglidir.ama.brnim oyum negatif.

Hatirladigim kadariyla senin sustanon primabolan topigin vardi vazgectin sanirim.primabolandan sonra peptid biraz ilginc olmus...

Peptidleri bende arastiriyorum gereken butceyi ayarladm.fakat kullanip kullanmama konusunda kararsizim cunku nasil sonuclar alinip alinmayacagi hala belirsiz bir olay peptidler
_BlackLight_
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 110

Mesajgönderen JayCutler » Pzr Eyl 22, 2013 11:42 am

evet o kürün içindeyim şu an.bitmesini de nereden baksan 10 haftam var :) peptit araştırma nedenim de bundan sonraki kürüme kombine etmek.malum Türkiye standartlarında kür yapmak maddi yönden zorluyor hele ki işin içine peptitlerde girerse...kür hesabını şimdiden yapıp bütçeyi ayarmayı düşünüyorum.

Follostatin 344 hakkında size net birşey söyliyebilirim.Salonda kullanan kişileri biliyorum ve net olarak sonuç NEGATİF.Büyük beklentiler içinde alındı , yüklü meblalar ödendi fakat istenilen sonuç yok.
Kullanıcı avatarı
JayCutler
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen _BlackLight_ » Pzr Eyl 22, 2013 12:31 pm

Cjc 1.295 aldi benm hocam cok cok yuklu meblagda cem microwave den oda bow cikti bilemiyoruz iste asil.guc peptiddemi yoksa peptidle beraber aldigmiz steroidlerin gucunu psikolojik olarak peptidemi. Bagliyoruz bilinmiyor.

En iyi yol biraz ekonomo dogrultusunda tabiki tek basina bir peptid kuru yapmak ama gel gelelim ulkemizde bilinmiyor iste.
_BlackLight_
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Eyl 25, 2013 7:44 pm

Steroidler güzel bir form durumu yakalamak için yeterli diye düşünüyorum
İş elbette peptidlere kayacak artık ancak kazandığınız paradan fedakarlık ederek kür yapıyorsanız,steroidlerle devam edin derim
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen _BlackLight_ » Çrş Eyl 25, 2013 8:22 pm

lennox77 yazdı:Steroidler güzel bir form durumu yakalamak için yeterli diye düşünüyorum
İş elbette peptidlere kayacak artık ancak kazandığınız paradan fedakarlık ederek kür yapıyorsanız,steroidlerle devam edin derim

Uzun lafin kisasi kisik butcelerle yapilan dusuk dozaj peptid kurleri is yapmiyor :D
_BlackLight_
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Cmt Eyl 28, 2013 3:48 pm

5 ay süreniz ve cebinizde 5-6 bin tl gibi rakamlarınız yoksa ne GH ne de peptid...
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Büyüme Hormonu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir