1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

MGF - PEPTİT / CARBONPHARMA

MesajGönderilme zamanı: Pzr Eyl 22, 2013 9:59 am
gönderen JayCutler
Herkese Merhabalar.Bu aralar vucut geliştirme camiiasında hızla gelişen bir durum var.Peptitler..

Piyasada yeni yeni yer bulmasına karşı baya hızlı tüketildiğini fark ettim ve araştırmaya karar verdim.Sizlerden de bu konuda bilgi ve paylaşımlarınızı istiyorum.Hem Carbonpharma ürünleri kullanan arkadaşların ürün kalitesi hakkında düşüncelerini , hemde MGF ve diğerleri hakkında Bilgi Sirkülasyonu olması için bu konuyu açtım.Düşüncelerinizi bekliyorum.Teşekkürler :)

Re: MGF - PEPTİT / CARBONPHARMA

MesajGönderilme zamanı: Pzr Eyl 22, 2013 10:34 am
gönderen _BlackLight_
Carbon pharma hakkinda yorum yapmk pek dogru degil.istanbul da yanlis hatirlamiyorsam mecidiyekoy merkezli bi firma urunlerini kullanan satan bulan gormedim henuz internet siteleride 2o11 yilinda acilmis bi firma guvenilirligi herkesin kisisel gorusune baglidir.ama.brnim oyum negatif.

Hatirladigim kadariyla senin sustanon primabolan topigin vardi vazgectin sanirim.primabolandan sonra peptid biraz ilginc olmus...

Peptidleri bende arastiriyorum gereken butceyi ayarladm.fakat kullanip kullanmama konusunda kararsizim cunku nasil sonuclar alinip alinmayacagi hala belirsiz bir olay peptidler

Re: MGF - PEPTİT / CARBONPHARMA

MesajGönderilme zamanı: Pzr Eyl 22, 2013 11:42 am
gönderen JayCutler
evet o kürün içindeyim şu an.bitmesini de nereden baksan 10 haftam var :) peptit araştırma nedenim de bundan sonraki kürüme kombine etmek.malum Türkiye standartlarında kür yapmak maddi yönden zorluyor hele ki işin içine peptitlerde girerse...kür hesabını şimdiden yapıp bütçeyi ayarmayı düşünüyorum.

Follostatin 344 hakkında size net birşey söyliyebilirim.Salonda kullanan kişileri biliyorum ve net olarak sonuç NEGATİF.Büyük beklentiler içinde alındı , yüklü meblalar ödendi fakat istenilen sonuç yok.

Re: MGF - PEPTİT / CARBONPHARMA

MesajGönderilme zamanı: Pzr Eyl 22, 2013 12:31 pm
gönderen _BlackLight_
Cjc 1.295 aldi benm hocam cok cok yuklu meblagda cem microwave den oda bow cikti bilemiyoruz iste asil.guc peptiddemi yoksa peptidle beraber aldigmiz steroidlerin gucunu psikolojik olarak peptidemi. Bagliyoruz bilinmiyor.

En iyi yol biraz ekonomo dogrultusunda tabiki tek basina bir peptid kuru yapmak ama gel gelelim ulkemizde bilinmiyor iste.

Re: MGF - PEPTİT / CARBONPHARMA

MesajGönderilme zamanı: Çrş Eyl 25, 2013 7:44 pm
gönderen lennox77
Steroidler güzel bir form durumu yakalamak için yeterli diye düşünüyorum
İş elbette peptidlere kayacak artık ancak kazandığınız paradan fedakarlık ederek kür yapıyorsanız,steroidlerle devam edin derim

Re: MGF - PEPTİT / CARBONPHARMA

MesajGönderilme zamanı: Çrş Eyl 25, 2013 8:22 pm
gönderen _BlackLight_
lennox77 yazdı:Steroidler güzel bir form durumu yakalamak için yeterli diye düşünüyorum
İş elbette peptidlere kayacak artık ancak kazandığınız paradan fedakarlık ederek kür yapıyorsanız,steroidlerle devam edin derimUzun lafin kisasi kisik butcelerle yapilan dusuk dozaj peptid kurleri is yapmiyor :D

Re: MGF - PEPTİT / CARBONPHARMA

MesajGönderilme zamanı: Cmt Eyl 28, 2013 3:48 pm
gönderen lennox77
5 ay süreniz ve cebinizde 5-6 bin tl gibi rakamlarınız yoksa ne GH ne de peptid...