Kür ile yapılacak antreman programı yardım?

Antreman Programları ile İlgili Tecrübelerinizi Paylaşabilir Uyguladığınız Program ile İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Kür ile yapılacak antreman programı yardım?

Mesajgönderen angelcold » Pzt Eyl 24, 2012 10:32 pm

Merhaba arkadaşlar. Ekim ayında deca kürüne gireceğim testo e. ve deca yanında da dianabol. sağlam bir kür olarak planladım umarım öyle geçer.

şimdi size sorum ; antreman programımı da yaptım o konuda da bilgiliyim. tek bilmediğim nokta hani şu 1 gün antreman 1 gün dinlenme olayı vardır ya genelde başlarda söylerler bi salona gittiğinizde hocanın size ilk söylediğidir "kaslarını dinlendiriceksin ki onarılsın ve gelişsin" mantığı. benim düşüncem de şu steroid kürü yaparken dinlenme sıkıntısı pek olmayacağı yönünde. yani benim planım hafta içi 5 gün ard arda hergün yani antreman yapmak kürde iken. ki bu kür deca iken decanın bu antremanı rahat çıkarttıracağına inanıyorum.
sizce nasıl olur ? yoksa arada dinlenmelimiyim ? benim programıma göre sadece ctesi ve pazar günleri antreman yapmıcam. evet yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar teşekkürler şimdiden.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Re: Kür ile yapılacak antreman programı yardım?

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Eyl 26, 2012 11:18 am

Ara vermeden 5 gün antrenman yapabilirsin,haftasonlarını off gün ayarlarsın. Her gün bir bölge çalışabilirsin
Örneğin:
Pazartesi: Göğüs
Salı: Kollar
Çarşamba:Omuz
Perşembe:Sırt
Cuma:Bacak

Takip eden haftada aynı rutinle devam edebilirsin,ya da göğüs-biceps,sırt/omuz-triceps ile haftada 2 gün aynı bölgeyi çalışabilirsin. Beslenmeni düzgün yapıp,hareketleri de nizami yaotıktan sonra tekrar sayılarının çok bir önemi kalmayacaktır
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen Hammerstorm » Çrş Eyl 26, 2012 3:29 pm

Ben büyüme küründeyken haftada 4 gün idman yapıyordum

pazartes: göğüs-önkol

salı: omuz-sırt

perşembe: bacak- arkakol

cuma: omuz-önkol(küçük bölge olduğu için haftada iki gün çalıştırıyordum)

etkisini gördüğüm bir idman sistemiydi belki işine yarar set sayım 4 tekrar sayım 8 di
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen angelcold » Çrş Eyl 26, 2012 9:57 pm

cevapladığınız için teşekkür ederim öncelikle arkadaşlar. lennox şöyle bir sorum olacak her güne ayrı bir bölge yazmışsın mantıken doğru aslında ilk olarak benim de aklıma öyle gelmişti ama bu sistemle her bölgeyi haftada 1 gün çalışmış oluyoruz böyle olunca da örneğin pazartesi göğüs çalıştık tekrar göğüs çalışmamız için diğer pazartesi gününe denk geliyor yani 1 hafta geçmiş oluyor aradan bu bölgeler soğur diye düşünüyorum ? bu anlamda çok fazla bi kütle elde edemem gibi geliyor. doğru mu düşünüyorum?

benim kafamdaki program ise şöyle ;
pzt: göğüs - önkol - bacak
salı: göğüs - arka kol - omuz
çarş: omuz - sırt - kanat - (vakit kalırsa karın)
perş: göğüs - önkol - bacak veya karın
cuma: omuz - sırt - kanat - arka kol

bu programla ise hemen her bölge haftada 2 defa çalışmış oluyor. sizlerin görüşü nedir?
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Mesajgönderen Hammerstorm » Çrş Eyl 26, 2012 10:09 pm

Yazmış olduğun programla overtrain olma ihtimalin %100 :) göğüs 3 gün çalışmış oluyorsun bacak 2 gün büyük kas grubu için çok fazla ayrıca bir günde 2 büyük bölge kombine olmaz(bacak-göğüs gibi)yoksa yırtılan ve yıpranan 2 büyük kas adelesi yüksek miktarda protein çekmek isteyecek anabolizan bile bu protein sentezini karşılayamacağı için overtrain yaşamaya başlayacaksın.Ama idmanın sertliğini bilmiyorum sert yapılacak sağlam bir göğüs idmanı diğer bölgeleri çalışmaya takat bile bırakmıyor(en azından benim idmanım öyle :D )Tavsiyem büyük bölgeleri sert idman yaparak haftada bir gün çalıştırman küçük kas gruplarını ise 2 gün çalıştırman
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Mesajgönderen angelcold » Çrş Eyl 26, 2012 10:18 pm

hımmm anladım çok yararlı bi bilgi verdin gerçekten çok teşekkür ederim şimdi programımı buna göre düzenlicem tekrar. teşekkür ederim aradığım cevabı buldum antreman ve kür sonuçlarını buraya yazıcam yaklaşık 2.5 ay sonra.
angelcold
Yeni Üye

Mesajgönderen Hammerstorm » Çrş Eyl 26, 2012 10:20 pm

angelcold yazdı:hımmm anladım çok yararlı bi bilgi verdin gerçekten çok teşekkür ederim şimdi programımı buna göre düzenlicem tekrar. teşekkür ederim aradığım cevabı buldum antreman ve kür sonuçlarını buraya yazıcam yaklaşık 2.5 ay sonra.

Başarılar dostum inşallah dilediğin gibi olur kür sonucunu merakla bekliyoruz iyi çalışmalar.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Eki 10, 2012 5:26 pm

Hareketleri nizami yapıp vücudu da arada şaşırttıktan sonra ben her programın işe yarayacağını düşünenlerdenim. Öncelik beslenme oldukça hepsi işe yarar diyorum
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Antreman Programları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir