İlk kürüm için yardım

Antreman Programları ile İlgili Tecrübelerinizi Paylaşabilir Uyguladığınız Program ile İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

İlk kürüm için yardım

Mesajgönderen Vasifsiz » Cum Ağu 15, 2014 8:49 pm

Merhaba arkadaşlar ve sayın hocalarim. 21 yaşında 1.90 boyunda 55 kilo (suan 58) ile 3 hafta önce ilk kurume başladım. Yıllarca giydiğim elbiselerin içinde kaybolmaktan bıktım 1 tane sınav barfiks dahi cekememekten güvendiğim sporcu bir arkadaşım bana steroidi tavsiye etti kendisi profesyonel 7 senedir atletizm futbol ve vüc ut geliştirme sporları yapıfyor. Kurüm ha akkında bilgi vereyim sizlere 1-8 hafta 250mg sustanon 1-2hafta 200 mg primobolan 3-8 hafta 300mg primobolan 3-8 hafta 50mg anapolon (küre anapolonu kendi kafamdan ben ekledim). Pct içinde Pct ye gerek yok dedi ama içim rahat etmedi 1 kutu nolvadex aldım hiç kullanmadımsuan 3.haftadayim. Proviron arada bir 1tablet atıyorum 2 kutuda pregnyl aldım 6 ampul var toplamda anapolona bugün başladım kalpte biraz carpintilarim oldu endişe duydum ve tavsiyelerinize ihtiyacım var en son çarem kilo almak icib steroid kullanmak olurdu ama ne yesem kilo yapmiyor prwgnyle ne zaman baslamaliyim ve nolvadexe kolarimda kaşıntı var bu ara normalmidir sporada 3 hafta önce başladım 13 harekete giriyorum mekik vs dahil nasıl bir antrenman yapmalıyım anapolonun karaciger ve bobrege zararı çok diye okudum nasıl muhafaza ederim yardimlarinizi bekliyorum teşekkürler birde meme ucumda hafif bi kaşıntı ilk defa bugün oldu
Vasifsiz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Dön Antreman Programları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir