trenbolone küründe idman

Antreman Programları ile İlgili Tecrübelerinizi Paylaşabilir Uyguladığınız Program ile İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

trenbolone küründe idman

Mesajgönderen mahirxxxx » Çrş Eyl 07, 2016 10:38 am

slmlar herkese... Benim bilginize başvurmak istediğim konu şuydu. Ben şuan 3. kürümü bitirmek üzereyim. Aşağı yukarı 3-4 hafta kaldı. Merak ettiğim şu, yaptığım idmanlarda kaslarım çok ağrıyor şöyleki idmana başladığımda bench pressde örnek verecek olursam 100 kg ile başlıyorsam 1 saat sonunda aynı benchde 20 kg kaldıramıyorum. ilk 20 dk da kol göğüs yada bacak fark etmiyor ogün ne çalışıyorsam ağır kilolarla başlayıp devamında çok güç kaybı yaşıyorum. Yaşım 38 ve bir iki sene öncesine kadar kürdeyken 2 - 3 gün idmana gidebiliyorken şimdi nerdeyse bir gün dolu bir gün boş yapıcam. Sırf kürdeyim fayda görmeliyim diye 2 gün gidip 1 gün ara veriyorum. ve 2. gün gittiğimde de ilk günkü kadar ağır basamıyorum. Atıyorum pztsi kolla başlamışsam salı göğüs girerken çok çabuk güç kaybediyorum. Kürüm tren bolde test hap olarak da turinabol ve her türlü supplementi kullanıyorum vitaminleri alıyorum iyi beslendiğimi düşünüyorum. (Ayrıca kullandığım iğnelerinde değişiklik yaptığının farkındayım yani normalde kaldıramayacağım ağırlıkları kaldırabiliyorum.Yalnız iğnelerin performansa bir etkisini göremedim. Onun içindir ki kas ağrılarım oluyor) Maddi olarak yapılacak alınacak hiç bişeyden çekinmedim acaba yaşımdan dolayımı böyle oluyor diyorum fakat hiç bir şey kullanmayanlar bile benden daha performanslı çalışıyorlar ve benden daha yaşlılar var içlerinde. Acaba çok ağır mı kaldırıyorum onuda yapmasam kürden fayda görebilir miyim gerçi daha hafif çalışdığımda da keyif almıyorum neyse.Bana yardımcı olursanız çok sevinirim tşkler iyi forumlar herkese....
mahirxxxx
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Re: trenbolone küründe idman

Mesajgönderen mahirxxxx » Çrş Eyl 07, 2016 10:40 am

bu arada genelde bacak kol ve göğüs çalışıyorum ben yani sırt veya omuz veya diğer bölgeleri çok çalışmıyorum yada onlara özel gün ayırmıyorum acaba aynı bölgeyi çok yoruyorum ondan da bu ağrılar olabilirmi tşkler herkese
mahirxxxx
Yeni Üye

Mesajgönderen mahirxxxx » Çrş Eyl 07, 2016 10:44 am

ya öylede olsa dünyanın iğnesi ilacı tozu proteini hapı parası. bu harcamaya hem sağlık hem parasal olarak konuşuyorum phil heath olmam lazım (3 yıldır yapıyorum bu sporu) onuda istemiyorum ama en azından şu ağrılarda olmasa 10 numara olur varsa bi yolu dinlenmenin dışında yardımcı olursanız çok mutlu olurum saygılar herkese...
mahirxxxx
Yeni Üye

Mesajgönderen mahirxxxx » Çrş Eyl 07, 2016 10:48 am

bu arada 750 testo enanth trenbolone 500 boldenon 400 30 mg da turinabol şuan aldığım 15 haftalık kürün 11. haftasındayım
mahirxxxx
Yeni Üye

Dön Antreman Programları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir