Kalp çarpıntısı

Antreman Programları ile İlgili Tecrübelerinizi Paylaşabilir Uyguladığınız Program ile İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Kalp çarpıntısı

Mesajgönderen Garanti » Pzt Oca 14, 2013 7:50 pm

Antreman esnasında nabzım çok yükseliyor.Bu zamana kadar rahatsız etmemişti beni ama bugun rahatsızlık derecesıne geldi.Antremandan geleli 40 dakika oldu ama hala düzensiz atıyor.Set araları 10-30 saniye dinleniyorum.Başka bir harekete geçerkende 1-3 dakika dinlenmeye çalışıyorum.Acaba dinlenme sürelerimi mi uzatmalıyım.Yada başka bir sıkıntı olabilirmi.

Sevgiler
Garanti
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 0

Re: Kalp çarpıntısı

Mesajgönderen Arnold1989 » Pzt Oca 14, 2013 9:50 pm

Clenbuterol vs kullaniyormusunuz daha dogrusu kullandiginiz steroid ve supplementleri yazarsaniz daha iyi yardimci olabiliriz.
Arnold1989
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 12
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen Garanti » Sal Oca 15, 2013 8:25 pm

Yüksek ihtimal X plode yuzunden oldu sanırım.Bugun nefes kontrolumu daha duzenli yaptık ve bir sıkıntı yaşamadım Allaha şükür
Garanti
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Arnold1989 » Sal Oca 15, 2013 9:14 pm

Aşırı abartı bı durum olmadıgı surede kur sırasında zaman zaman çarpıntı olması normal. Nox veya fatburner gıbı supplementler bıle cogu kısıde carpıntı yapabılıyor. Ancak sureklı oluyorsa onemlı bı sorun var demektır.
Arnold1989
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 12
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen zyzz » Çrş Oca 23, 2013 2:55 pm

Merhaba.

kür sırasında nox ürünü kullanmanıza gerek yok zaten steroidler o görevi fazlasıyla görüyor.
kür içinde sadece protein tozu, bcaa, kreatin, multivitamin yeterlidir. Noxplode'u kür sonrasına saklayın ihtiyacınız olacak
iyi forumlar...
Kullanıcı avatarı
zyzz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 23
Aldığı teşekkür: 12

Mesajgönderen MuscuLarSerSeri » Sal Şub 12, 2013 5:05 pm

Sigara kullanıyorsan antrenmandan 2 saat önce kes setlere hızlı girmen bence en büyük neden ayrıca bi sıkıntı olacağınıda sanmıyorum o tempoya alışır vücudun ben sıgara içip yarım saat sonra girdiğim oluyordu bazen antrenmana yerlerde sürünüodum
Kullanıcı avatarı
MuscuLarSerSeri
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen lennox77 » Sal Şub 12, 2013 7:46 pm

Kardiyo çalışması yapıyor musun ? Eğer yapıyorsan Heart Rate oranını makineden bakıp bizleri bilgilendirirsen daha iyi yorum yapabiliriz
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen tolgabalkan » Çrş Nis 17, 2013 2:06 pm

öncelikle herkese iyi çalışmalar dilerim.definasyon küründeyim ve 5.haftadayım ve bu hafta belirti çıkmaya başladı.antreman yapmadığım zamanlarda kalp atışımın çok sert ve hızlı olduğunu hissedebiliyorum özellikle gırtlak kısmında nabzın hızlı attığını anlayabiliyorum fakat nabız ölçümü yaptığımda da normalde 80-90 arası çıkıyor.sanki gece yatarken nefes alamıyomuşum gibi geliyor.antreman sonrası cardio yaparken hearth rate genelde 149-155 arası oluyor bu arada kullandığım ilaçlar t-pripnt mastern oxyndlne winstrol
tolgabalkan
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 5
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen Iron_Man » Cmt Nis 27, 2013 11:08 pm

tolgabalkan yazdı:öncelikle herkese iyi çalışmalar dilerim.definasyon küründeyim ve 5.haftadayım ve bu hafta belirti çıkmaya başladı.antreman yapmadığım zamanlarda kalp atışımın çok sert ve hızlı olduğunu hissedebiliyorum özellikle gırtlak kısmında nabzın hızlı attığını anlayabiliyorum fakat nabız ölçümü yaptığımda da normalde 80-90 arası çıkıyor.sanki gece yatarken nefes alamıyomuşum gibi geliyor.antreman sonrası cardio yaparken hearth rate genelde 149-155 arası oluyor bu arada kullandığım ilaçlar t-pripnt mastern oxyndlne winstrol

Kullandığın ilaçlar metobolizma hızını artırdığı için nabız hızında artış meydana geliyor bu yağ yakımı için pozitif bir durum.Eğer gece uyku problemi yaratıyor ve rahatsızlık sebebi veriyorsa kas gevşetici muscoril hap ve 100 mg coraspin al kalbin rahatlamasını ve güzel bir uyku çekmeni sağlayacaktır.Saygılarımla.İyi çalışmalar.
Kullanıcı avatarı
Iron_Man
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 50

Dön Antreman Programları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir