fiyattan haberiniz var mı

Personel Training Kişisel Antrenörlük ile İlgili Tecrübe ve Önerilerinizi Paylaşabileceğiniz Alan

fiyattan haberiniz var mı

Mesajgönderen falcone » Sal Kas 18, 2014 3:53 pm

Merhaba bir hadise vesilesiyle bir hocaya program yazdırmanın kür yazdırmanın çok pahalı bir iş olduğunu öğrendim, arkadaşımı kandırmışlar mı yoksa gerçekten bu işler böyle pahalı işler mi.

Mesela çalışma programı yazdırmak 2000 tl, kür programı yazdırmak 3000 tl, birlimte çalışmanın saati 50 tl olabilir mi, kaç kişi bu paraları veriyor ve böyle yapıyor.
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Re: fiyattan haberiniz var mı

Mesajgönderen asterix » Sal Kas 18, 2014 5:04 pm

kur programi + ilaclar mi? Oyle degilse pahali ama pt ile calismaya 50lira cok degil
asterix
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 5

Mesajgönderen falcone » Sal Kas 18, 2014 8:33 pm

Hayır ilaçlar dahil seğil bir şişe propinat 50 - 60 tl yani ilaçlarla beraber de olsa çok para. Tv dizileri insanlara nasıl ahlaksız bir kültür aşılıyorsa birileri de bizlere kazık yeme kültürü aşılıyor herhalde, bu fiyatlara hala inanamıyorum.
falcone
Forum Duayeni

Mesajgönderen hanylmz » Çrş Kas 19, 2014 11:13 am

Hocanın derece ve başarılarına ve aylık kaç saat ders vereceğine göre değişir tabi fiyatlar.Ama cok uçmuş sadece saatlik ücret biraz ideal gibi.
hanylmz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 7

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Kas 19, 2014 3:11 pm

Ankara'da 6 haftalık özel dersler (18 saat) 2000-2500 lira arası veriliyor
Salon,atmosfer güzel tabi ama bu bile pahalı geliyor bana mesela
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen falcone » Çrş Kas 19, 2014 10:43 pm

yapmayın arkadaşlar, bu fiyatlar uçan daire cinsi.
2000 liraya 18 saat veya 18 ders takriben her saat veya ders 100 tl den fazla ediyor. Bizim burada aramızda tartıştığımız birbirimizden öğrendiğimiz veya salona yazıldığımızda hocamızın bize verdiği programdan fazla ne veriyor. Mesela ben tahminen 4 senedir çalışıyorum ve bunca zaman elde edemediğim adele kitlesini , onunla teşriki mesai ederek 8 ayda elde edebilecekmiyim.
falcone
Forum Duayeni

Mesajgönderen asterix » Çrş Kas 19, 2014 11:03 pm

salon hocası her harekette başında durmaz ve sürekli motive etmez yemene içmene karışmaz çok fazla destek vermez :) evet 8 ayda eder misin bilemem ama daha kısa sürede edebilirsin
kaliteli bir hoca eşliğinde daha hızlı yol alırsın daha verimli olur, örneğin benim param olsa yanıma partner olarak bir hoca veya hoca kadar olmasada birini tutmak isterim. Tek başıma yüksek ağırlıklara giremiyorum ve bilmeyen birinden yardım istediğimde örneğin bench press in pozitif tekrarında adam bir kaldırıyor ağırlığı tüm baskı yok oluyor ve çalışma çöp :)
asterix
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 5

Mesajgönderen asilx » Çrş Kas 19, 2014 11:44 pm

bu işi yapan biri olarak fiyat hiçte pahalı değil arkadaşlar !
soruda bir eksiklik var fitnes antrenör kursuna gidip bir haftada sertifika alıp iki sene hocalık yapmak ta hocalık...bu iş takdir edersinizki çok bilgiye dayalı bir iş bir kaç kitap okumak yada 20-30 hareket ismi ezberlemek değil sürekli kendini geliştirmek ve bir farkın olması gerekiyor herşeyinle kültürün eğitimin bilgin kendini geliştirebilmen herşey...
bir öğrencinin tamamen herşeyi ile ilgilnmek tüm hayatı hiçte kolay değil.
yoksa program yaz kür yaz basit iş 5 dk alır ama diğeri seninde tüm hayatını kapsıyor.
Sadece reklamla iş yapıp aylık 50000 euro para talep edenlerde var şeyda coşkun denilen kız mesela
scott curl nedir diye bir sorun nasıl cevap verir :)
Kullanıcı avatarı
asilx
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 2

Mesajgönderen falcone » Prş Kas 20, 2014 3:49 pm

Bunların hepsi kabul lakin fiyat biraz uygun olsa yere yakın olsa bizler de erişsek nasıl olur. Bu hocoların nüfusu az müşterileri çok o yüzden talebe cevap veremiyorlar neticede fiyatlar da yüksek mi oluyor.
falcone
Forum Duayeni

Mesajgönderen asilx » Prş Kas 20, 2014 8:50 pm

elbette öyle yurt dışında mesela profesyonel sporcuların kendi sitelerindede dünyanın her yerine online dersleri vs var satın alıyorsun! tabi bunlar işin paraya dökülmüş kısmı kim derse desin salona girmeden birlikte vakit geçirmeden karşısındakinin vücudunu yaşantısını psikolojisini bilmeden yardım uzaktan nekadar olabilirki.
Kullanıcı avatarı
asilx
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 2

Sonraki

Dön Personel Training

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir