L- Citrulline malat

Çeşitli Supplementler ile İlgili Bilgi ve Tecrübelerinizi Paylaşıma Sunabilirsiniz

L- Citrulline malat

Mesajgönderen frankM » Cmt Ağu 09, 2014 9:14 am

Arkadaşlar merhaba.
Sorum, L- citrulline malat, L- arginine yerine kullanılabilirmi
L - citrullinenin, - arginineden daha etkili olduğunu duydum sizce doğrumudur?
Citrulline için kullanırsam Hardline LCM var porsiyonu 3900 mg citrulline içeriyor.
Damarlanma ve birazda performans artışı için istiyorum.
Şu an herhangi bir steroid küründe değilim.
frankM
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Re: L- Citrulline malat

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Ağu 10, 2014 6:02 pm

Arginine kesinlikle bu iş için yararlı ama citrulline ne içeriyor bilgim yok...
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen vibrantTR » Sal Ağu 19, 2014 1:55 pm

frankM yazdı:Arkadaşlar merhaba.
Sorum, L- citrulline malat, L- arginine yerine kullanılabilirmi
L - citrullinenin, - arginineden daha etkili olduğunu duydum sizce doğrumudur?
Citrulline için kullanırsam Hardline LCM var porsiyonu 3900 mg citrulline içeriyor.
Damarlanma ve birazda performans artışı için istiyorum.
Şu an herhangi bir steroid küründe değilim.

Citrulline in birden çok etkisi var.Arginin gibi nitrojen dengisini etkileyerek damarların genişlemesinde katkıda bulunuyor.Ek olarak antrenman sırasında oluşan amonyağın vücuttan uzaklaştırılmasıyla yorgunluk ve laktik asit birikimini azalttığı bilinmekte
- Forget the Rest and Do your Best -
vibrantTR
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 20
Aldığı teşekkür: 3

Mesajgönderen falcone » Cmt Ağu 23, 2014 8:13 am

eczanelerde STİMOL ismiyle alüminyum yapraklardan yapılmış zarflar içinde bir toz satılıyor, muhteviyatı citrulline mallate . Bu asteni hastalığına karşı piyasaya çıkmış ne derece tesirli bilmiyorum. Adelelerde birikmiş süt asiti yahut yorgunluk asitinin dışa atılmasını sağlıyormuş.

Ben geçenlerde sormuştum, ama bir süredir gelmiyor dediler.

Sizin bildiğiniz aynı yahut benzer muhteviyatlı başka mamüller var mı.
falcone
Forum Duayeni

Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen vibrantTR » Sal Ağu 26, 2014 12:20 pm

falcone yazdı:eczanelerde STİMOL ismiyle alüminyum yapraklardan yapılmış zarflar içinde bir toz satılıyor, muhteviyatı citrulline mallate . Bu asteni hastalığına karşı piyasaya çıkmış ne derece tesirli bilmiyorum. Adelelerde birikmiş süt asiti yahut yorgunluk asitinin dışa atılmasını sağlıyormuş.

Ben geçenlerde sormuştum, ama bir süredir gelmiyor dediler.

Sizin bildiğiniz aynı yahut benzer muhteviyatlı başka mamüller var mı.

Ek olarak; Malate şeklinde olunca ani/patlayıcı güç üretimini de destekliyor. Ürün olarak "Hardline Citrulline Malate" ve yine Hardline NOX2 ürünlerinde mevcut.Tabi başka markalarda da var.
vibrantTR
Yeni Üye

Mesajgönderen falcone » Sal Ağu 26, 2014 1:01 pm

Bence saf citrulline alıp denemek gerek fakat herzaman herşey yararlı olmayabilir, mesela bir başka aminoasiti olan triptafon uzun süreli kullanımlarda akciğerlere basınç yapıyormuş, ben de onu hep mutluluk verir sanıyordum
falcone
Forum Duayeni

Mesajgönderen vibrantTR » Çrş Eyl 03, 2014 8:02 am

falcone yazdı:Bence saf citrulline alıp denemek gerek fakat herzaman herşey yararlı olmayabilir, mesela bir başka aminoasiti olan triptafon uzun süreli kullanımlarda akciğerlere basınç yapıyormuş, ben de onu hep mutluluk verir sanıyordum

Evet katılıyorum.Citrulline saf halde kullanılsa daha iyi olur.Hatta ben sitrülin ve saf beta alanini pre workout yapmak için kombine etmeyi düşünüyorum.Tabi spor esnasında yada sonrasında da sitrülin kullanmak yenilenme süresinde etkili olacaktır.Nihayetinde laktik asit ve amonyak vücuttan daha hızlı uzaklaşmış olacak.
vibrantTR
Yeni Üye

Mesajgönderen falcone » Çrş Eyl 03, 2014 9:33 am

Bence de bir tecrübe edelim, hardline dışında başka bir markada bunlar mevcut mu
Fiyatları ne alemdedir acaba.
falcone
Forum Duayeni

Mesajgönderen vibrantTR » Çrş Eyl 03, 2014 9:53 am

falcone yazdı:Bence de bir tecrübe edelim, hardline dışında başka bir markada bunlar mevcut mu
Fiyatları ne alemdedir acaba.

Ben satın alma sitelerinde görmüştüm, Primaforce marka var. Yurtdışında 20 euro burda 115 tl olacak iş değil.Bir de sitrülinin optimum dozajının 6-8 gr/gün olduğunu belirten videolar izledim.Minimum dozaj 6 gr ise zaten pahalı kalıyor ülkemizde maalesef :(
vibrantTR
Yeni Üye

Mesajgönderen falcone » Çrş Eyl 03, 2014 11:48 am

Eski çalıştığım salondan bir müsabık arkadaş, bir kimya firmasından içine zehirli maddeler katılmamış saf arginine alıyordu üstelik yarım kilosu 55 tl gibi bir fiyatı vardı (son fiyatını bilmiyorun) o arkadaşa ordadan ayrıldıktan sonra bir daha ulaşamadım.

bilen yahut tesadüf eden bir arkadaşız olur da, Bu tür maddeleri, beta alanin , citrulline, citrulline mallate, L arginine, fenil alanine, L serine, phopodetil , serine yahut puro hormonlar vs gibi, fiyatlarıyla bize haber verebilirse, hepimiZ istifade ederiz

Alakadar olacak arkadaşlara teşekkür ezerim
falcone
Forum Duayeni

Sonraki

Dön Supplementler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir