Best Body Of the Year

Duyuru yaptığımız yarışmaların başvuru yapıp ankete göre oylandığı alan

Best Body Of the Year

Mesajgönderen zyzz » Cmt Ara 08, 2012 1:53 pm

Evet arkadaşlar Bildiğiniz üzere forumumuz yeni ve uzun yıllar var olmasını isteriz
bu forumun ilk senesinde forumun en iyi vücudunu seçmeye ve bunu gelenekleştirmeye ne dersiniz?

Forumda bir yarışma alanı olduğuna göre böyle bir yarışmayla hem yeni başlayanlara motivasyon,
hemde dostca bir rekabet ortamı olur ve geleneksel olarak devam eder diye düşündüm.

Yarışmaya katılmak isteyen üyeler ise belli bir tarihe kadar ( tarihi site Admin'i belirler) başvurularını site Admin'ine
yapabilirler. Ve belli tarihten sonra yeterince katılımcı varsa, site Admin'i yarışmanın gerçekleşmesi için gerekli bildiriyi
yapar ve yarışma başlar.

Evet Forumun Kendine güvenen üyeleri, Zorunlu Pozların verileceği resimlerinizle yarışmaya katılabilirsiniz...
Yarışmada oylama sistemi geçerli olacaktır. Oy vermek İsteyen üyeler, resimler eklendikten sonra
favori yarışmacılarının nickini site admin'ine Pm yoluyla gönderirler. Yapılan oylama sonucu en fazla oy alan yarışmacıya
yani forumun en iyi vücuduna forum tarafından Bir ünvan verilsin (mesela "Best Body Of the Year") ve Nickinin altına Eklensin...

bu sadece bir fikir. Eğer site onaylarsa yada geliştrip, daha değişik bir konseptle gerçekleştirse
diye buraya konuyu açmak istedim.

Eğer bu tarz birşey söz konusu değilse konum kilitlenip kapanabilir.
Saygılar...
Kullanıcı avatarı
zyzz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 23
Aldığı teşekkür: 12

Re: Best Body Of the Year

Mesajgönderen lennox77 » Cmt Ara 08, 2012 10:45 pm

Böyle bir yarışma yapmıştık zaten ama istediğimiz düzeyde katılım olmadı. Ödüllü bir yarışmaydı üstelik (BSN 2.3 kg Synhtha). Bu başlık altında bir yoklama yapalım katılmak isteyenler olursa site yönetimi yine yapacaktır
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen Hammerstorm » Cmt Ara 08, 2012 11:02 pm

Zyzz ve Lennox77 ye katılıyorum o zaman foruma üye olan olmayan yakından takip eden herkes bu başlık altında yarışmaya katılacağını belirtsin.4 zorunlu poz ile(önden çift biseps,önden koltuk altı,sırttan çift biseps,triseps bacak kombinasyon) yarışmaya katılacağını belirtsin yeterli katılım sayısına ulaşınca yarışmayı başlatalım forum admini olarak bende katılıyorum hodri meydan diyelim yarışmanın startını verelim o zaman :D
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen zyzz » Pzt Ara 10, 2012 7:18 am

şimdilik natural çalışıyorum uygun görülürse katılmak isterim.(bacağımdaki sakatlıktan dolayı bacak çalışamıyorum bilginize)
Kullanıcı avatarı
zyzz
Yeni Üye

Mesajgönderen Overall » Çrş Ara 19, 2012 7:51 am

Başvuruları bekliyoruz o zaman steroidforumtr@gmail.com uzantılı adresimize resimlerinizi mail olarak atabilirsiniz :)
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 46

Mesajgönderen angelcold » Çrş Ara 19, 2012 8:13 pm

katılmak isterdim ama ben sizlerin yanında tüğsiklet gibi kalırım ektomorf yapıda biriyim ayrıca bacak da çalışmıyorum şimdilik önce üst bölgeyi bitirmem gerek :D dolayısıyla sonuncu olmak istemiyorum :D :D
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Mesajgönderen lennox77 » Prş Ara 20, 2012 10:38 pm

Maksat aktivite olsun muhabbetimiz artsın :) Sonunculuk vs diye düşünme :)
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen zyzz » Cum Ara 21, 2012 11:20 am

Şöyle bir önerim olacak sizde uygun görürseniz.

yarışmanın bir son katılım tarihi olsun. Böylece o tarihe kadar katılacak kişiler daha sıkı çalışıp
yarışmaya hazırlanabilsinler. eğer uygunsa hocalarımız son katılım tarihini açıklasınlar.
Kullanıcı avatarı
zyzz
Yeni Üye

Mesajgönderen angelcold » Cum Ara 21, 2012 9:27 pm

evet doğru söylüyorsun. iyi olur bu. o tarihe kürüm biterse katılabilirim ben de. haklısın lennox :D
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Dön SteroidForumTr Yarışma Alanı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir