L- Citrulline malat

Çeşitli Supplementler ile İlgili Bilgi ve Tecrübelerinizi Paylaşıma Sunabilirsiniz

Re: L- Citrulline malat

Mesajgönderen vibrantTR » Cum Eyl 05, 2014 6:11 am

falcone yazdı:Eski çalıştığım salondan bir müsabık arkadaş, bir kimya firmasından içine zehirli maddeler katılmamış saf arginine alıyordu üstelik yarım kilosu 55 tl gibi bir fiyatı vardı (son fiyatını bilmiyorun) o arkadaşa ordadan ayrıldıktan sonra bir daha ulaşamadım.

bilen yahut tesadüf eden bir arkadaşız olur da, Bu tür maddeleri, beta alanin , citrulline, citrulline mallate, L arginine, fenil alanine, L serine, phopodetil , serine yahut puro hormonlar vs gibi, fiyatlarıyla bize haber verebilirse, hepimiZ istifade ederiz

Alakadar olacak arkadaşlara teşekkür ezerim

Aslında "Bulk powders", "mysupps" ve birçok firma saf halde satıyor bu ürünleri.Ama TR de yok maalesef.Yurtdışından gelen varsa aldırabilirsin Amazon veya ebay sitesinden.
- Forget the Rest and Do your Best -
vibrantTR
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 20
Aldığı teşekkür: 3

Mesajgönderen falcone » Cum Eyl 05, 2014 6:29 am

Türkiyede bunları analitik yani saf olarak imalat yapan yahut ithal eden firmalar var ben ankaradaki birkać tanesi ile mülaki olabildim lakin bana satmak istemedilef nedense. Üniversitelere ve ilmi mesai yapan laboratuvarlara verebiliyorlarmış. L arginine bulunabiliyorsa diğerlerine de ulaşmak mündür.

Belki de aramızda böyle yerlere yakın arkadaşlar vardır, bu yazıları okuyup herakate geçerlerse hermese faydalı olurlar.
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen vibrantTR » Pzt Eyl 15, 2014 10:20 am

falcone yazdı:Türkiyede bunları analitik yani saf olarak imalat yapan yahut ithal eden firmalar var ben ankaradaki birkać tanesi ile mülaki olabildim lakin bana satmak istemedilef nedense. Üniversitelere ve ilmi mesai yapan laboratuvarlara verebiliyorlarmış. L arginine bulunabiliyorsa diğerlerine de ulaşmak mündür.

Belki de aramızda böyle yerlere yakın arkadaşlar vardır, bu yazıları okuyup herakate geçerlerse hermese faydalı olurlar.

Satma lisansı yok demekki adamların, ondan çekinmişlerdir.Esasen orada çalışan bir tanıdık vasıtasıyla temin edilebilir dediğin gibi.

Citrulline Malate Meyvelerden elde edilmekte, Türkiye de üretilmesi bence çok da zor değil.
vibrantTR
Yeni Üye

Mesajgönderen falcone » Pzt Eyl 15, 2014 9:43 pm

iki fata evvel bazı ilaçları temin ettiğim bir eczaneden talep ettim parasını önceden tahsil etmek kaydıyla bana bir adet temin ettiler 23 yahut 25 tl gibi bir fiyatı vardı. Sizde eczaneden talep ederseniz zannedersem size de bir kaç gün dahilinde temin edebilirler.
falcone
Forum Duayeni

Mesajgönderen vibrantTR » Sal Eyl 16, 2014 10:01 am

falcone yazdı:iki fata evvel bazı ilaçları temin ettiğim bir eczaneden talep ettim parasını önceden tahsil etmek kaydıyla bana bir adet temin ettiler 23 yahut 25 tl gibi bir fiyatı vardı. Sizde eczaneden talep ederseniz zannedersem size de bir kaç gün dahilinde temin edebilirler.

Kaç Gr Temin ettiler 25 TL ye?
vibrantTR
Yeni Üye

Mesajgönderen falcone » Sal Eyl 16, 2014 10:24 am

Stimol isimli mamülden bir adet istedim geldi.
İçinde standart olarak 1 gramlık zarflardan 18 adet var ve benden yanlış hatırlamıyorsam 25 tl aldılar
falcone
Forum Duayeni

Önceki

Dön Supplementler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir