Murat hocam la 3 yıllık serüven( Resimli )

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: 3 yıllık serüven

Mesajgönderen rjuice » Çrş Eyl 10, 2014 2:19 pm

Merhaba arkadaşlar öncelikle kusura bakmayın iş yoğunluğundan dolayı sürekli foruma giremiyorum hepinize tek tek cvp vereceğim

@marslı

definasyonda balkan pharma ve bvs labs marka ilaçlarını kullandım ve ürünlerden çok memnun kaldım ürünlerimi bu forumdaki murat hoca dan ( iron_man) temin ettim

@ falcone

kullandığım durabolün diğer ismi npp evet kısa esterli deca olarak ta geçiyor deca gibi su tutup yağlandırmıyor ve temiz kas kütlesi güç veriyor eğer definasyon yapacaksanız trenbolone acetatta kullanabilirsiniz gayet keskin sert adele yapımı sağlıyor vücutta ben kullanırken kısa sürede güç artışı adelede sertlik ve yağ yakımı hissettim iştah artışı çok olmadı ama tabiki anabolik etkisinden dolayı her ilacın yarattığı kadar iştah artışı yaratmıştı

umarım yardımcı olabilmişdir cevaplarım başarılar
rjuice
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen falcone » Çrş Eyl 10, 2014 7:45 pm

Cevabınız için teşekkür ederim.

Bu npp tam bir yağ eritmek ilacımııdır. Yağsız olarak buyüme de sağlıyor mu, t. Entat il e beraber hacim için de kullanıla bilir mi

Teşekkürler
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen rjuice » Çrş Eyl 10, 2014 9:36 pm

falcone yazdı:Cevabınız için teşekkür ederim.

Bu npp tam bir yağ eritmek ilacımııdır. Yağsız olarak buyüme de sağlıyor mu, t. Entat il e beraber hacim için de kullanıla bilir mi

Teşekkürler

bu birazda sizin ne için kullanacağınıza bağlı npp alıp pis beslenirsen tatlı yağlı gömersen su çeker şişirir eğer temiz beslenirsen komplex karboyu proteinini alıp ona göre beslenmene devam edersen yağsız büyütür.uzun esterli testoyla hacim için kullanılabilir bence sonuçta etkisi deca etkisi ama kısa esterli ben definasyonda kardiyo + diyetle çok iyi sonuç aldım.
rjuice
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen falcone » Prş Eyl 11, 2014 12:06 am

Yani aynen boldenom gibi mi. Demek ko kısa bir ilać olduğu halde adele kitlesi kazandırıyor, bu harika
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Önceki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir