Modellik

Forum Dışı Güncel Kültür-Sanat ve Haberler Konusunda Paylaşım Yapabilirsiniz

Modellik

Mesajgönderen seyyah » Cum Kas 21, 2014 12:53 am

merhaba arkadaşlar size bugün yaşadığım bi olayı anlatıp görüşlerinizi almak istiyorum.
Bugün bir vücut geliştrme sayfasında birinin paylaşımını gördüm. bir boxer firması reklam için model arıyormuş falan filan başvuru yapmak isteyenler bana ulaşsın yazmış bnde merakımdan dolayı ekledim mesaj attım boyumu kilomu yaşımı falan sordu sonra kamerada vücudunu görmem gerek dedi iyice kıllandım ama geri vites yapmak pek işime de gelmedi durumu açıkladım bulk döneminde olduğumu karın kaslarımın net bi şekilde görünmediğinden bahsettim yine de görmek istedi karşıdaki bayan. her neyse üst vücudu gösterdim alt tarafı da görmem lazım dedi boxerla birlikte onu da gösterdim sonra bunun kamerasının kapalı olması beni işkillendirdi sözlü mülakat gibi bişey yapıyodu kendince sanırsam dedim ki ya yanlış anlamayın ama içimden bi ses bi erkek tarafından işletildiğimi söylüyo dedim çünkü daha önce bu eşcinsellerden falan çok çekmişliğim var oldum olası haz etmem öyle tiplerden işim gücüm yok seni mi işletcem dedi ve beni sildi aradan zaman geçti acaba dedim elimizden bi talih kuşunu mu kaçırdık dedim utancımdan kimseye de anlatamıyorum elaleme donunu mu gösterdin diye dalga geçecekler sonra :) siz ne diyosunuz bu duruma görüşlerinizi alabilir miyim?

saygılarımla :)
seyyah
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Modellik

Mesajgönderen samet_61 » Pzr Kas 23, 2014 3:42 am

chatroulette gezer vıdeoların:D alıp kaydedıor kendıymıs gıbı kamera acıldıgında senın vıdeonu ızletıp prım yapıor ;) youtube a chatroulette yaz ızle
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Dön Geyik-Muhabbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir