Testo, Deca D., Danabol kürü fotolu(Murat Hoca-Iron_man ile)

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: Testo, Deca D., Danabol kürü fotolu (murat bilgiç ile)

Mesajgönderen zvandut » Prş Nis 09, 2015 11:49 am

image.jpg
image.jpg (54.71 KiB) 38358 kere görüntülendi
zvandut
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen aet63 » Prş Nis 09, 2015 2:32 pm

Her fotoğrafta daha da gelişim gözüküyor. Tebrik ederim.
aet63
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen zvandut » Cum Nis 10, 2015 12:01 pm

Neden yüzümü kapattıysak anlamadım gitti. Fotoğrafları da bilgisayara attım bir ara yüz açık olarak da koyayım.
zvandut
Yeni Üye

Re: Testo, Deca D., Danabol kürü fotolu(Murat Hoca-Iron_man

Mesajgönderen gokhan_42 » Cum Nis 17, 2015 4:14 pm

hacı ya paylaşım durdu :) bi anlat ne yaptın pct bitti mi durum ne var mı sınıktı :)
gokhan_42
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Nis 18, 2015 12:17 am

kürden 1 ay sonra kaybı yazarmısın_? cınsel ısteksızlık mevcut mu decadean sonra?
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen zvandut » Cmt Nis 18, 2015 9:27 am

Sen asıl Ramazan ayındaki kayıpları gör. Geçen sene 6-7 kg vermiştim.

samet_61 aşağıya da bir açıklama kopyalıyorum.

"Doping with anabolic steroids also seem to act partly by recruiting new nuclei,.[7][8] It was recently shown in mice,[9] that a brief exposure to anabolic steroids recruited new muscle nuclei. When the steroids were withdrawn, the muscle rapidly shrank to normal size, but the extra nuclei remained. After a waiting period of 3 months (about 15% of the mouse lifespan), overload exercise led to a muscle growth of 36% within 6 days in the steroid-exposed group, while control muscles that had never been exposed to steroids grew only insignificantly. Since nuclei are long lasting structures in muscle, this suggests that anabolic steroids might have long lasting if not permanent effects on the ability to grow muscle mass."

O yüzden kayıp pek önemli değil bence.

Ayrıca seninle ilgili merak ettiğim bir konu var samet_61. Bugüne kadar steroid kürü uyguladın mı acaba?
zvandut
Yeni Üye

Mesajgönderen aet63 » Pzr Nis 19, 2015 9:07 am

zvandut yazdı:Sen asıl Ramazan ayındaki kayıpları gör. Geçen sene 6-7 kg vermiştim.

"Doping with anabolic steroids also seem to act partly by recruiting new nuclei,.[7][8] It was recently shown in mice,[9] that a brief exposure to anabolic steroids recruited new muscle nuclei. When the steroids were withdrawn, the muscle rapidly shrank to normal size, but the extra nuclei remained. After a waiting period of 3 months (about 15% of the mouse lifespan), overload exercise led to a muscle growth of 36% within 6 days in the steroid-exposed group, while control muscles that had never been exposed to steroids grew only insignificantly. Since nuclei are long lasting structures in muscle, this suggests that anabolic steroids might have long lasting if not permanent effects on the ability to grow muscle mass."

Ayrıca seninle ilgili merak ettiğim bir konu var samet_61. Bugüne kadar steroid kürü uyguladın mı acaba?

alıntı yaptığınız yazıyı okuduğum kadarı ile steroid kullanımı uzun süreli olacak hızlı kas kazanma becerisi sağlıyor vücuda. Doğru mu anlamışım :) :) ?
aet63
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Pzt Nis 20, 2015 10:40 am

zvandut yazdı:Sen asıl Ramazan ayındaki kayıpları gör. Geçen sene 6-7 kg vermiştim.

hayır hiç uygulamadım forumalrda denk geldıysen hep belırtıyorum anabolık yada adrojenık kullanmayıda dusunmuyorum cunku kurdeyken ıyı bırakıcna fossss peptit konusunu arastrımalardaız
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen aet63 » Pzt Nis 20, 2015 2:53 pm

Hammerstorm un dediğinizi tam aksini iddia ettiği bir konu vardı steroid hakkında yanlış bilinenler diye çevremde de beslenmesini hiç bozmayıp kür hacmini koruyanlar var. Siz bu kanıya ulaştığınıza göre araştırma yapmış olmalısınız bir çok yerde de mesajlarınızı gördüm. Yanlış anlaşılmasın sadece vazgeçmenizi veya başlamamanızı sağlayan bilgi veya araştırma neydi
aet63
Yeni Üye

Mesajgönderen Hammerstorm » Sal Nis 21, 2015 7:45 am

Yıllarca kür yaptım her küre girip çıktığımda kürde kazandığımı kaybetseydim heralde 35 cm kol ölçüsünün ilerisine gidemezdim diye düşünüyorum :D şuanda yaklaşık 5-6 aydır kür yapmıyorum son yaptığım kürdeki ilaçlar vücuttan atılalı uzun süre olmuştur çünkü kısa esterli kür yapmıştım kol ölçüm 47-48 civarında ve yağ oranımda %11 lerde Ülkemizde şöyle bir yanlış var steroidi bırakınca sönersin diye bu çok yanlış kürden sonra beslenme ve idmanınızı bozmazsanız kayıp yaşamıyorsunuz ya da en fazla 1-2 kilo kaybediyorsunuz ama ülkemizde adam steroidi basıyor güç artışı süper hacim alıyor eyvallah roidi bırakınca herşey stabile geçiyor adamın morali bozuyor bezlenmesi bozuluyor idman isteği performansı düşüyor ve kaytarıyor sonra bunu bilmeyen adamda kalkıyor steroidi bıraktı fossss diye fosladı diye türküler tüttürüyor :D size soruyorum mister olympiyalar gırtlağa kadar gh peptit steroid alıyor onlarda bırakınca fosluyor google da resimlerine bakın isterseniz zaten yaptığımız iş nankör bir iş natural olarakta bu sporu yapsan beslenmeyi idmanı bırakınca foslarsın steroidlide yapsan idmanı ve beslenmeyi bırakınca foslarsın 2+2=4 bu kadar basit
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

ÖncekiSonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir