Testo, Deca D., Danabol kürü fotolu(Murat Hoca-Iron_man ile)

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: Testo, Deca D., Danabol kürü fotolu(Murat Hoca-Iron_man

Mesajgönderen samet_61 » Sal Nis 21, 2015 10:34 am

aet63 yazdı:Hammerstorm un dediğinizi tam aksini iddia ettiği bir konu vardı steroid hakkında yanlış bilinenler diye çevremde de beslenmesini hiç bozmayıp kür hacmini koruyanlar var. Siz bu kanıya ulaştığınıza göre araştırma yapmış olmalısınız bir çok yerde de mesajlarınızı gördüm. Yanlış anlaşılmasın sadece vazgeçmenizi veya başlamamanızı sağlayan bilgi veya araştırma neydi

suydu cevremde bir kur diye ise baalayan arkadslarim oldu sorsan hala naturalim diolar sonrasinda yillin buyuk bir bolumunu kurde gecirmeye basladilar yarismaci olup evini arabasini varini yogunu bu ise yatirip yilin 10 ayi kuree olan arkadslarim oldu suan 35 yasinda bir arkadsm var evlenemior ereksyon sikintisi yasior yine avrupada derece almis bir arkadasim var ki yasi cok genc hypertansion ve panik atak hastasi oldu karacigerinde nodüller gozlenen arkadsim oldu zorunlu ilaci birakmak zorunda kaldi ve asil sorunda ondan snra basladi insulin oraninin dogal testesteron oranini gecmesine bagli lenf benzleriyle alakali bir rahatsozliga yalalanmisti ve gecen ay kibrista vefat etti ve daha cok ornek bu kadar zararsiz olsa emin olun hepinizden once ben bu isi yaparim bir kurle bisi olmaz evet olmaz hatta yilda bir bulk kuru yapilabilir gozlemlenerek ben bi kur yapip birdaha asla kur yapmayacagim diyen insanlarin sonrasinda bir kurle kaldigini gormedim!!!
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen Hammerstorm » Sal Nis 21, 2015 12:32 pm

Herhalde yılın 12 ayı kür yapan insan zarar görür sonuçta vücuda kimyasal alıosun ama bu onların hırsından egosundan kaynaklanıyor roidler bağımlılık yapmaz ben testosteron almadım diye krize giren adam görmedim yılda kür yaparsın 2 kere bilinçli olarak iyi bir form elde edersin ondan sonra o formu korumaya bakarsın bu işe giripte bunu saplantı hale getiren adam egosuna yenik düşen adamdır karakteri oturmamış kafası çalışmayan adamdır sen zaten bu kişilikte olduğuna inanıyorsan bir kür yapıp ondan sonra yılın 12 ayı sürekli kürde olacağını düşünüyorsan zaten bu işe hiç kalkışma
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Nis 25, 2015 9:34 am

Hammerstorm yazdı:Herhalde yılın 12 ayı kür yapan insan zarar görür sonuçta vücuda kimyasal alıosun ama bu onların hırsından egosundan kaynaklanıyor roidler bağımlılık yapmaz ben testosteron almadım diye krize giren adam görmedim yılda kür yaparsın 2 kere bilinçli olarak iyi bir form elde edersin ondan sonra o formu korumaya bakarsın bu işe giripte bunu saplantı hale getiren adam egosuna yenik düşen adamdır karakteri oturmamış kafası çalışmayan adamdır sen zaten bu kişilikte olduğuna inanıyorsan bir kür yapıp ondan sonra yılın 12 ayı sürekli kürde olacağını düşünüyorsan zaten bu işe hiç kalkışma

bugune kadar kac kur yaptın? bu sey gıbı ot ıcen bırıne bagımlılık yaparmı denıldıgınde 40 yıldır ıcıorum bagımlılıgını gormedım gıbı bısı :)
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen Hammerstorm » Cmt Nis 25, 2015 10:52 pm

en son kürümü bitireli 1 sene oldu neredeyse ve yeni küre başlamadım form durumumdan memnunum doğal çalışarak ve idman yaparak bunu muhafaza ediyorum 38 yaşımdayım 20 senedir bu sporu yapıyorum toplamda 8-9 tane kür yapmışımdır 6 ayda bir check up a giriyorum kalbimde bir problem olmadı ne böbreğimde problem var ne karaciğerimde evli 3 çocuk babası bir şahısım ben bilerek bu işi yaptım ve abartmadığım için bir yan etkisini görmedim çoğu yaşıtım normal arkadaşım ( hayatında steroid kullanmayanlar ) tip 2 diyabet hastası oldu kalp krizi geçirdi kansere yakalananlar oldu hepsi benim yaş aralığımda ( 38-42 ) ben steroidi övmüyorum sanada kullan demiyorum demek istediğim yılın 12 ayı ilaç kullanan adam heralde vücudunu harap eder ama bu adam gerizekalı adamdır egosuna yenik düşmüş adamdır bilinçli kür yapıp kürden sonra o formu koruyup belirli bir süre sonra yeni küre girip üstüne koyarak ilerleyebilir bu sporu yapan şahıs bu şekilde olursa bilinçli kullanırsa bir zarar görmez demek istediğim şey bu
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen aet63 » Cum May 15, 2015 1:13 pm

zvandut hocam son durum nedir ? Merakla bekliyoruz.
aet63
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen roid » Çrş Tem 01, 2015 12:40 pm

Hayatında kür yapmamış insanların sanki yıllarca steroid kullanıcısı gibi konuşması hoşuma gitmiyor. Yok steroidi bırakınca foss olursun falan kardeşim sen hayatında kür yapmayan adamsın nereden bileceksin , bence bilmişlik taslamaya gerek yok.
roid
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen barda » Sal Tem 14, 2015 10:44 pm

Roid : yazdıklarımı iyi oku yorumunu hiç begenmedim önyargın beni bu yazıya itti

Burda samet abide hammerstormda haklı olay ego olayı kardeş egona yenik düşersen rus ruleti oynarsın ama dikkat edip yaparsan mantıklı biçimde kazancın olur bu işten ama dersinki roidsiz gezmem ölüm fermanını imzalamış olursun

Ben yaşım 22 kol ölçüm 40cm vs vs burda plato yani dogal sınırına ulaşma konusu mühim ben 80 85 90 kg benche yatardım ögrenci oldugum için bıraktım sporu 1 yıldır gitmiyorum protein tozu dahi kullanmadım bi gün badim abim tabiki 105kg taktım son set 4 tekrar kendim attım son 2 tekrar abimin yardımıyla ıkınmayla tabiri caizse bastım 6 tekrarı ki 105kg iddalı bi agırlık kanımca protein tozu dahi kullanmayan bi gence göre... herneyse salon hocamla konuştum bana dedigi şuydu oglum bu saatten sonra yardımsız agırlık çıkamazsın abi ne yapmak lazım falan dedim ismekten bahsediyorum agırlıklar falan sıra bekleme eksik alet falan buyuk sıkıntıydı işin açıgı hocanın bana dedigi sınır bu dedi hani ismek oldugu için roidde öneremiyor adamcagız :) işin şakası bi kenara kullanmadım kardeş igne falan sen diyecenki ne bilirsinki bilirim kardeş öylebi bilirimki asla ve kata kendimi övmem ama sabahlara kadar araştırmalar okumaların sayesinde bilirim işte ilk kurde testo bolde danabol(yada anapolon) girilecegini decanın 2. kürün maddesi oldugunu iyi bilirim mesela ve platoya ulaşmadan roid kullanmaktan alınan verimin en az oldugunuda bilirim yılların araştırmalarının bi sonucu bu samet abide öyle yakınen arkadaşlarından biliyor hammerstorm abimde zaten aktif olarak kullandı yorumları dikkate alın bu satırlar boşa karalanmıyor bizler için inş anlamışsındır derdimi

Ögrenci oldugumdan 1 yıldırda spor yaramıyorum ramazandayızda malum orucuz 1.78 boyum var kilo buldu 92 93 ü koladan ötürü tabiki ve uyku problemlerim var sabah 7 de yatıp öglen 2 gibi uyanıyorum

Sonuç olarak şunu söyleyecegim supplementle ulaşacagın sınıra ulaşacaksın bunu kendini tanıdıkça anlarsın zaten( 16yaşından beri aralıklıda olsa salona gittigim için iyi biliyorum sınırımı gözlemlerim haklı çıkarıyor beni ) ondan sonra 1 tık atmak için igneye başvuracaksın ve kardeş ecelini aramıyorsanda yılın 10 ayı 12 ayı küre giremezsin..

yazı biraz sert olmuş olabilir kimse üstüne alınmasın Saygılar (K.Y)
Kullanıcı avatarı
barda
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 16

Re: Kür ve Gelişim Hakkında Sorular

Mesajgönderen adjetivo » Cum Mar 25, 2016 12:17 pm

Herkese Selamlar. Öncelikle konuya hakim arkadaş ve üstadlardan tavsiyeler beklerim. 1,5 senedir spor yapıyorum. 26 yaşındayım boyum 1.79 küre başlamadan önceki kilom 70 şuan 74 kiloyum. (Vücudum yağ tutmuyor.) şuan da deca, boldenon, testesteron ve danabol kürünün 5. haftasındayım bunların yanında 5 yada 6 öğün yemek yiyorum bazı günler ara öğün shekerlarda hazırlıyorum (Protein ve karbonhidrat ağırlıklı güzel bir yemek çizelgem var, yağ olarak sadece zeytin yağı) ve WEIDER Premium Whey, WEIDER Amino Liquid Mega Forte kullanıyorum. Bunlardan hariç vitamin olarak B Vitamin kompleks, E Vitamini, Çinko, Balık yağı, Enginar tableti ve Proviron kullanıyorum. Günde en az 2,5 en fazla 3 litre su içiyorum. Haftanın 6 günü spor yapıyorum. Küre başlamadan önce kol ölçüm 35,5 cm şuanda son ölçümü yapmadım. Benim asıl sorunum vücuttaki diğer kaslara göre Ön Kol kasının gelişmemesi, vücuda göre kol ve bacakta kalf bölgesi çok zayıf kalıyor. Sporu ne kadar düzenli, disiplinli ve nizami bir şekilde yapsam da bu bölgelerde genetik şanssızlığım var. Kürün bu dönemlerinde bile sadece bu 2 bölgede fazla gelişim göremiyorum. 12 haftalık kürün sonunda istediğim verime ulaşabilir miyim???? Aşağıda paylaştığım çalışma programı sizce de uygun bir çalışma programı mı?? Bir diğer sorumda bu kullandığım bütün ürünler Karaciğer ve böbreği çok yorduğunu biliyorum. Bazı geceler böbrek ağrılarım oluyor. Sizce karaciğer ve böbreğin iflas etme olanağı yüze kaçtır? Son sorum ise kür bitiminde 2 hafta hergün Nolvadex ve haftada bir gün toplam 2 tane Pregnyl 5000 kullanıcam bunlara ek olarak önerdiğiniz yada eklemem gereken başka bir önlem ilacı varmı?
ÇALIŞMA PROGRAMIM:
PAZARTESİ: Göğüs - Karın
SALI: Ön Kol - Arka Kol
ÇARŞAMBA: Kanat - Bacak
PERŞEMBE: Omuz - Karın
CUMA: Ön Kol - Arka Kol
CUMARTESİ: Bacak - Bilek - Karın
adjetivo
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Önceki