Evde Boks Çalışması

Halter,Güreş,Boks gibi Güce Dayalı Sporlar ile İlgili Paylaşım Yapabilirsiniz

Evde Boks Çalışması

Mesajgönderen aet63 » Çrş Nis 29, 2015 11:46 am

Merhabalar,

Evde boks çalışmak istesek izleyip takip edebileceğimiz bir video, okuyabileceğimiz bir döküman gibi kaynaklar var mıdır ? Bir kaç yerde insan yüzüne benzer boks için sadece kafa şeklinde manken satıldığını görmüştüm. Bu şekilde bir çalışma yapmak mümkün mü ? Boks konusunda geçmişi veya bilgisi olan arkadaşların konuya katılımını bekliyorum.
aet63
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 27

Re: Evde Boks Çalışması

Mesajgönderen lennox77 » Prş Nis 30, 2015 3:39 pm

Merhabalar
Mümkün değil
Size göre en uygun stili bir hocanın belirleyip öğretmesi gerek
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen aet63 » Cmt May 02, 2015 9:54 am

Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Boks yıllardır ilgimi çeken bir şey. Cılız yapımdan dolayı pek düşünmemiştim ancak şu anda vücut geliştirme ile beraber cılızlığı biraz üzerimden attığım için başlamak istiyorum. Yönlendirmeniz için teşekkürler.
aet63
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Cmt May 02, 2015 10:10 am

lisansli kickbox muaythai box yaptim.ve bu is evde ogrenilmez 2 yil bi fiil idman yapmama ragmen yumruklari hala tam teknik anlamda oturtamamistim heleko belirli bi yas sonrasi dahada zor oluyor
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen aet63 » Cmt May 02, 2015 10:14 am

samet_61 yazdı:lisansli kickbox muaythai box yaptim.ve bu is evde ogrenilmez 2 yil bi fiil idman yapmama ragmen yumruklari hala tam teknik anlamda oturtamamistim heleko belirli bi yas sonrasi dahada zor oluyor

amacım aslında profesyonel boks öğrenmek falan değil. sadece düzgün ve kuvvetli yumruk atabilmek. lisans gibi şeyler de istemiyorum. Büyük ihtimal yumruk atabildiğimi düşündükten sonra bırakırım. Kısaca teknik yumruk yerine az da olsa güçlü ve düzgün yumruk.
aet63
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Pzr May 03, 2015 4:53 pm

aet63 yazdı:
samet_61 yazdı:lisansli kickbox muaythai box yaptim.ve bu is evde ogrenilmez 2 yil bi fiil idman yapmama ragmen yumruklari hala tam teknik anlamda oturtamamistim heleko belirli bi yas sonrasi dahada zor oluyor

amacım aslında profesyonel boks öğrenmek falan değil. sadece düzgün ve kuvvetli yumruk atabilmek. lisans gibi şeyler de istemiyorum. Büyük ihtimal yumruk atabildiğimi düşündükten sonra bırakırım. Kısaca teknik yumruk yerine az da olsa güçlü ve düzgün yumruk.

ozaman yurugunu gucle sıkmadan el agırlıgında belden cıkmayı ogrenırsın youtube vıdeoları sureklı ızle
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Dön Güç Sporları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir