Kigtropin HGH

Büyüme hormonu Peptidler(İgf-1,Mgf,Insulin) İle İlgili Bilgi ve Sorularınızı Paylaşabilirsiniz

Kigtropin HGH

Mesajgönderen atakanr1 » Cum Eyl 11, 2015 11:03 am

Selamın aleyküm arkadaşlar.
Forumda yeniyim bir sorum olacaktı size.
3 aylık bir spor geçmişim var . 21 yaşındayım 1.84 boyum var 115 kg idim 3 ayda 12 kg verdim 3 ay için güzel bir rakam biliyorum.(baya yağlı bir vücudum var)
Fakat fazlasını istiyorum zayıflarken bi yandan da kas olarak şişmek istiyorum.
omuzlarım çok küçük iri görünmeye alıştığım için zayıfladıkça kendimi begenmez oldum .
bu yüzden hgh kullanmayı düşünüyorum .
Yanına anabolik koyacak durumum yok 600 ui kadar Kigtropin HGH düşünüyorum .
Günde 4 ui olacak şekilde.
daha önce kullanan varmı nasıl etki aldı yağ yakımı sayısal olarak nedir ne zaman etkisini görürüm
zarar lı olup olmaması ilgi alanım değil check up yaptırdım temiz.
Sizden nasıl kullanmam gerektiğini kullanan varsa etkisi nasıl ne kadar kullanırsam etki alırım eğer cevaplarsanız sevinirim TEŞEKKÜRLER .. HERKESE İYİ GÜNLER.
atakanr1
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Re: Kigtropin HGH

Mesajgönderen Hammerstorm » Cum Eyl 18, 2015 11:04 am

Kigtropin orta kaliteli bir hgh markası bizim eczane mallarıyla yarışamıyor ama parasına göre iyi sonuç veriyor.Hgh kullanmadan önce kanser taramasına gir çünkü en ufak bir tümör kötü huylu bir hücre varsa bile büyütüyor dikkat etmek lazım hgh ın yanına trenbolone testosteron cypionate yada enanthate ile beraber turinabolde alırsan 15-20 haftada tadından yenmeyecek derece de bir etki güç artışı kütle kazanırsın.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Dön Büyüme Hormonu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir