Testo seviyem düşük çıktı

Androjenler(Testosteron,Öströjen vb) Hormonlar ve Steroidler Bölümü

Testo seviyem düşük çıktı

Mesajgönderen roe » Pzr Eki 11, 2015 6:57 pm

Geçenlerde testosteron tahlili yaptırdım, testo seviyem düşük çıktı.Alt sınırdan düşük değil ancak alt sınıra yakın. Daha önce hiç küre girmedim. Testo seviyemi üst sınıra yaklaştırmak için basit bir kür yapmak istiyorum.Aynı zamanda definasyon için de istiyorum. 4 haftalık nasıl bir kür önerirsiniz ?
roe
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Testo seviyem düşük çıktı

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Eki 17, 2015 3:13 pm

roe yazdı:Geçenlerde testosteron tahlili yaptırdım, testo seviyem düşük çıktı.Alt sınırdan düşük değil ancak alt sınıra yakın. Daha önce hiç küre girmedim. Testo seviyemi üst sınıra yaklaştırmak için basit bir kür yapmak istiyorum.Aynı zamanda definasyon için de istiyorum. 4 haftalık nasıl bir kür önerirsiniz ?

4 haftalık kur hıc yapma bır ıkıncısı kure gırdıgınde sadece kur ıcınde testo sewıyen yukselecek sornma yıen dusecek bunun yerıne agır ıdman yap serbest hareketler d vıtamını magnezyum cınko alımını yuukselt tenmız beslen oran yukselecektır kı alt sewıyeden dusuk deılmıs penısın nıormal ınsanalrdan cok kucuk deılse korkualcak bı durum yojk
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen roe » Cmt Eki 17, 2015 7:23 pm

testoyla mı alakalı bilmiyorum ama bileklerim ince. Bir de sakallar seyrek. İdmanlarda da çabuk yorulduğum için bir tahlil yaptırayım dedim serbest testosteron alt sınıra yakın çıktı. İlla ki gelişmeyi etkiler diye düşünüyorum.

Kürden sonra daha da düşüş olur diye korkuyorum aslında. oxandrolone (anavar) gibi steroidler testoyu baskılamadığı için daha mı işe yarar ?
roe
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0

Mesajgönderen yeahbuddy » Pzr Eki 18, 2015 8:22 am

Bence kendi başınıza testo basıyım yükselsin mantığından vazgeçin, doğal üretimde sorun varsa doktora gidersiniz mantıklı olarak.
Kullanıcı avatarı
yeahbuddy
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1

Mesajgönderen standart » Pzt Kas 02, 2015 9:07 am

Bence de arkafaşımız haklı.
Tıbbi sorunların, tıbbi çözümleri olmalıdır.
Genellikle bu gibi durumlarda
Hafiften ağara doğru.
- com vitex, keçi boynuzu, maca vs suplemetler.
- testestoron deplasman tedavisi yani 2 yada 3 ay boyunca dıştan testestoron takviyesi ile mekanizmayı yeniden harekete geçirmek.
- HMG ve HCG gibi tedaviler öneeirler.
Testestoron azlığı bir tıbbi sorundur . Böyle bir hayat eziyet gibidir. Ruh haline bile etki eder.
Herzaman bacak ve diğer kas çalışmaları testestoron için yararlı olmuştur. Fakat kas kitlesi az ise testestoron üretimini istediğimiz kadar arttırması yıllar alacaktır. Bu sorunun birkaç farklı nedenleri olabilir.
Hiç çözümü olmayan erkek üreme sorunu pek azdır. Bazıları birkaç sene sürebilir ama genelkikle çözülür.
Bence gecikmeyin doktora gidin.

Mesajgönderen lennox77 » Cmt Kas 28, 2015 4:26 am

Burdaki tavsiyelerden önce doktorunuza danıştınız mı bu düşüklükle ilgili ?
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Androjenik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir