İLK KÜR YARDIMI

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: İLK KÜR YARDIMI

Mesajgönderen Rooturk » Çrş Oca 04, 2017 4:26 pm

herhangi bir resim yükleme sitesine resmini yükleyip buraya link atabilirsin.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen onurdurmaz12 » Cum Oca 06, 2017 11:15 pm

Yapılan ameliyat kesiksizdi. Yani liposakşın yapıldi. Deri birikmesi normal. Biraz yağ yakmaya karar verdim. Vücut olarak yagli bir yapim var. Onun icin hacim olarak buyuk duruyor. Sonuç olarak yağ yakmaya karar verdim. Yani has kas kütlesini cikarmak istiyorum hatta spor değimi ile "kaslari parçalamak" istiyorum. Önerileri bekliyorum.
onurdurmaz12
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Rooturk » Cmt Oca 07, 2017 8:20 am

Çok bilmiş gibi konuşuyorsunuz sonra yardım istiyorsunuz kızdığım nokta bu o yüzden bu konuyla ilgili son yorumum. Lipo sonrası günümüz teknolojisinide geçtim geçtiğimiz son 10 yılda yapılan operasyonlarda dahil deri birikmesi normal değildir. Alınan yağ miktarına göre makul miktarda deride alınır. Devlet hastanesinde yaptırdıysan pek takmıyorlar anlarım ama özel klinikte olduysan git dava et. İkincisi yağ ile sarkmış deriyi karıştırıyorsun sarkmış deri , altındaki yağ yandıkça iyice sarkacaktır. Kas parçalamaktan bahsetmişsin olmayan kasın neyini parçalayacaksın? Definasyon yaparsan daha berbat bir durumda olacağın şüphesiz. Neyse konuyu fazla uzatmıycam senin mantığınla bu işten tek çıkar yol growth + testosteron ve güzel bir anabolizan. Sana maliyeti daha öncede söylediğim gibi 6000-10000 tl arası olur. Başka türlü işin zor.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen onurdurmaz12 » Cmt Oca 07, 2017 9:43 am

Rooturk yazdı:Çok bilmiş gibi konuşuyorsunuz sonra yardım istiyorsunuz kızdığım nokta bu o yüzden bu konuyla ilgili son yorumum. Lipo sonrası günümüz teknolojisinide geçtim geçtiğimiz son 10 yılda yapılan operasyonlarda dahil deri birikmesi normal değildir. Alınan yağ miktarına göre makul miktarda deride alınır. Devlet hastanesinde yaptırdıysan pek takmıyorlar anlarım ama özel klinikte olduysan git dava et. İkincisi yağ ile sarkmış deriyi karıştırıyorsun sarkmış deri , altındaki yağ yandıkça iyice sarkacaktır. Kas parçalamaktan bahsetmişsin olmayan kasın neyini parçalayacaksın? Definasyon yaparsan daha berbat bir durumda olacağın şüphesiz. Neyse konuyu fazla uzatmıycam senin mantığınla bu işten tek çıkar yol growth + testosteron ve güzel bir anabolizan. Sana maliyeti daha öncede söylediğim gibi 6000-10000 tl arası olur. Başka türlü işin zor.

Teşekkürler :)
onurdurmaz12
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Önceki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir