İlk Kürüm için PCT yardımcı olurmusunuz lütfen hocalarım

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

İlk Kürüm için PCT yardımcı olurmusunuz lütfen hocalarım

Mesajgönderen muratzz » Pzr Oca 01, 2017 2:12 pm

Merhaba hocalarım ilk kürüme başladım

8 hafta 250 mg testo e.
8 hafta 200 mg primobolan
4 hafta balkan danabol 30mg günlük

pct icin kan tahlilini kür bittikten kaç gün sonra yaptırmam gerekiyor?
örnek vermek adına girmiş oldugum kürün pct si nasıl olmalı kaç hafta ve günde kaç mg nolvadex klomen kullanmam gerekiyor?

bide cok korkuyorum jinekomasti olcam diye kür içi arimidex kullanayım mı tam nasıl kullanılıyor bilmiyorum yardım eder misiniz arkadaslar
arimidex aynı zamanda saç dökülmesinide durdurur mu?

iki günde bir yarim tablet mi alicam hergün mü tam mi bilemiyorum bilgim yok sizden yardim bekliyorum teşekkür ederim. proviron kullanmıyorum sizce gereklimi bilgilendiriseniz cok sevinirim.
3 yıldır düzenli bir şekilde spor yapıyorum
kilo:62
boy:174
muratzz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 0

Re: İlk Kürüm için PCT yardımcı olurmusunuz lütfen hocalarım

Mesajgönderen dogukan62 » Pzt Oca 02, 2017 11:44 am

kür içi arimidex kullanmalısın. 2 günde 1 yarım tab. işini görür. Başka ne kullanıyorsunuz kür içi koruma için?
Pct için kür sonu durumuna göre yazman daha iyi olur.
dogukan62
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 11

Mesajgönderen Rooturk » Çrş Oca 04, 2017 5:21 pm

Dozajlar düşük kür süreside kısa jinekomasti olması mucize olur aslına bakarsan. Arkadaşlar kürlerinizde ostrojeni fazlasıyla baskılamak çokta akıllıca olmuyor bir nevi kürüde baltalıyorsunuz bu dozlarda arimidex kullanımına gerek olacağını düşünmüyorum açıkcası ancak içim rahat etsin diyorsan kullanılabilir ancak zaten dozajlar düşük kür süreside kısa oldugundan bu kürden çokta verim bekleme bence. Kür kısa ve dozlar düşük oldugundan arimidex de kullanılacaksa pctyi kalan arimidex lerle yapabilirsin nolvadexe gerek bile kalmaz. saç dökülmesi bu kadar kısa bir kürde pek olası değil ancak saçınızı normal şampuan ile yıkadıktan sonra ketoral şampuan ile 5 dakika masaj yaparak yıkayıp durulayın saç dökülmesi yaşamazsınız. Arimidexi doğukan arkadaşımızın dediği gibi kullanabilirsin.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen muratzz » Sal Oca 10, 2017 6:35 pm

dogukan62 yazdı:kür içi arimidex kullanmalısın. 2 günde 1 yarım tab. işini görür. Başka ne kullanıyorsunuz kür içi koruma için?
Pct için kür sonu durumuna göre yazman daha iyi olur.

teşekkürler hocam hocam kür içi günlük 50 mg çinko 2 tablet milk thistle benexol c vitamini ve supplementler kullanıyorum pct içinde ester c vitamini aldim bide işte nolvadex klomen gerekirmi yazabilirseniz sevinirim teşekkür ederim.
muratzz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 0

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir