Acil yardım Kondisyon ve dayaniklilik

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Acil yardım Kondisyon ve dayaniklilik

Mesajgönderen kotto » Çrş Mar 29, 2017 3:16 pm

Herkese merhaba

Ben besyo ya hazirlaniyorm temmuzun ilk haftası gibi yetenek sınavı var benim gitmek istediğim okullardaki yetenek sınavları genel olarak hız kondisyon dayanıklılık gerektiriyor mesela mekik kosusu var en sona kalmam lazım . Benim bu parkurlara hazırlanırken alabilcegim ne ilac takviyesi var . Ayrıca şu anda 300 tren 400 boldenon 500 enanth kurundeyim bulktaym yani. Haftada ayrıca 3 kere besyo için antrenman yapicam. Ve son olarak sadece sınavdan önce ne kullanabilirim . İnşallah derdimi anlatabilmişimdir. Çok önemli bi konu benim için yardım eden herkese teşekkür ederm
kotto
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Acil yardım Kondisyon ve dayaniklilik

Mesajgönderen kullanıcıadımbu » Çrş Mar 29, 2017 3:51 pm

kondisyon dayanıklılık için ne kullanman gerek bilmem ama şuanda kullandığın ilaçların seni hantallaştıracağını düşünüyorum tabi bu benim fikrim
kullanıcıadımbu
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Rooturk » Çrş Mar 29, 2017 3:53 pm

Tren zaten glikojen depolarını boşaltıyor malesef yorgunluk yapıyor bende su an tren küründeyim kardeşim sınavdan önce sağlam bir pre workout ürün kullan kafein oranıda yüksek olsun yanında ventolin alabilirsin ve karbonhidrat jel kullanabilirsin (2 saat önce)

Bu arada tehlikeli bir yöntem daha var 180 Psödoefedrin Hcl yani 3 adet sudafed tablet her bir tablet 60 mg psödoefedrin içerir. normalde psödoefedrin kan beyin bariyerini aşamaz ancak 180 mg alırsan yani 3 tablet kan beyin bariyerini aşar ve amfetamin etkisi yapar. Tabi beyin kanaması riski %50 hele ki kürdeyken. Tavsiye etmem bilgi amaçlı yazdım.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen lennox77 » Pzt Nis 03, 2017 7:18 pm

Kürle olacak iş değil....
Vücudunun aerobik yapısına göre turanabol biraz katkı verebilir
Clenbuterol tercih edebilirsin
Mevcut kürün atletizm ve esneklik adına hiçbir katkı vermez
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir