ILK KUR ONLY 750 TEST E YARDIM

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

ILK KUR ONLY 750 TEST E YARDIM

Mesajgönderen msatalay » Pzr Eki 22, 2017 8:30 pm

Merhabalar
Olculerim
Boy:184
Kilo:88
Yag orani:%17
Kol:41 cm

Yabanci bir forumda
1-6 hafta 750 MG TEST E(2 gun arayla 250 mg), 250 iu hcg(haftada 3) ve gunluk femara
7. Hafta 300 mg TEST PRopionat (2 gun arayla 100 mg),250 iu hcg (pazartesi carsamba) ve gunluk femara
8.hafta 300 mgTEST PROPIONAT (2 gun arayla 100 mg) ve femara
BESLENME OLARAK CLEAN BULK SEKLINDE 200 MG PROTEIN 350 GR KARBONHIDRAT

Bu kür de kafami karistiran olay kür icerisinde hcg kullanimi bir cok yerde kur sonu kullanin diyorlar birde siz degerli hocalarima danismak istedim.Simdiden tesekkurler.
msatalay
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: ILK KUR ONLY 750 TEST E YARDIM

Mesajgönderen odiii » Çrş Kas 01, 2017 5:33 pm

Kür içi hcg yurtdışında oldukça yaygın biz pek yapmıyoruz ama yapmak lazım aslında ben bunu şuna benzetiyorum; kür sonu hcg kullanımında odada bir ateş yakmaya çalışıyorsun ve ateş iyice güçlenmeden pencereyi açmıyorsun, kür içi kullanımında ise pencere açıkken ateş yakmaya çalışıyorsun oda duman altı olmuyor.

haftalık 750 testo ciddi bir miktar kür içi hcg yi gerektirecektir gayet yerinde, fakat 6 hafta pek oturmadı kafama kısa gibi geldi kür içi hcg olduğu sürece korkmana gerek yok 12-14 hafta bile girebilirsin hedefine göre daha bile uzayabilir 20 hafta falan sana bağlı yani hedefine bağlı,

7.8 haftalar 300 propionat demişsin only propionatı 2 hafta tutmuşsun çok mantıklı 3. hafta propionat ya aşırı ödem tutabilir ya da nezle gribe çevirebilir.
Femara letrozol olarak düşünülmüş sanırım aromataz inhibitörü olarak. Bunu pek bilmiyorum açıkcası ben genelde arimidex kullanıyorum
Bir hafta falan olmuş konu açılalı küre başladınız mı acaba?
Kullanıcı avatarı
odiii
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 7

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir