Steroid Kullanırken Kan Vermek

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Steroid Kullanırken Kan Vermek

Mesajgönderen talebe » Prş Kas 02, 2017 11:18 pm

Merhaba üstatlar sizlere bir sorum olacak.Haftalık 250 mg Testosterone Enanthate kullanıyorum.
Bunun yanında kan bağışında bulunmak ne gibi komplikasyonlara yol açabilir sizce ? İlaçtan alınan verim düşer mi merak ediyorum.
Teşekkürler.
talebe
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Steroid Kullanırken Kan Vermek

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Kas 29, 2017 2:34 am

İlaçtan alınan verim düşmez ama kan bağışında bulunma prosedürüne aykırı hareket etmiş olursunuz
Söz konusu metinde ilaç kullanmamış olmanıza dair bir uyarı oluyor çünkü (kan bağışı metninde)
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen kadavra35 » Prş Oca 25, 2018 10:51 am

yanlış biliyorsunuz,geçen sene spor salonundan cıktıktan sonra kan bağışı aracı gördüm.yetkili doktorla konuşup deca-testo kullandıgımı bunun kan vermem için engel yaratan bi durum olup olmyacagını sordum tekrardan sordu bana ne kullanıyorsun dıye testo enant ve deca dedim hayır sıkıntı yok dedi fakat daha kapsamlı ilaçları bilemeyeceğim
kadavra35
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Rooturk » Cum Oca 26, 2018 6:44 pm

Steroid kullanmayan deca ve testoyu bilemez doktor değil prof olsun. Hamile bir kadına kan verdiğinizi düşünün düşüğe sebep olursunuz yani siz yanlış biliyorsunuz.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir