GROWTH HORMONE - PCT KÜR ÖRNEĞİ

Büyüme hormonu Peptidler(İgf-1,Mgf,Insulin) İle İlgili Bilgi ve Sorularınızı Paylaşabilirsiniz

Re: GROWTH HORMONE - PCT KÜR ÖRNEĞİ

Mesajgönderen badfly » Cum Oca 18, 2013 10:12 pm

Herkese selamlar.önümüzdeki ay başından itibaren growht kullanmaya başlayacağım.çeşitli steroid kür geçmişim var.çok şükür bu konuda çaylak değilim :) fakat growht hakkında itiraf ediyorum çaylağım,etrafımda da ne yazık ki bu konu hakkında bilgisi ya da deneyimi olan bir tanıdığım yok.growht 'u temin edebileceğim birileri de yok.neyseki forum da çok güzel bilgiler ve sporcular var bu yüzden forumda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.gelelim benim sorunuma.
1. sorum: growht'u tek başına kullansam olmazmı?yani yanında bir anabolizan yada androjen olmadan.insülini zaten kullanma taraftarı değilim çünkü müsabık olmayı düşünmüyorum.
2.sorum:alt göbek diye tabir ettiğimiz kasık bölgesi yağlarından kurtulamıyorum,bunun için deli gibi kardiyo yapmam gerektiğini biliyorum ve bu şekilde kardiyo yaptığımda vücut orantılı bir şekilde her bölgeden inceliyor bunu istemiyorum.growhtun yağ yakımına yardım ettiğini biliyorum.günlük 4 iu düşünüyorum.3 ay kadar kullanım şeklinde.
3.sorum:tozu ve solüsyonu nasıl hazırlamam gerekiyor?hiç bir bilgim yok :( ürünü henüz temin etmedim,yardım ederseniz iletişime geçebiliriz.amacım ifbb seviyesine gelmek değil :) idolüm Lazar Angelov :D umarım yeterince acıklayıcı olmuştur. lütfen ürünü bana temin edebilecek ve ürünü kullanma aşamamda bana telefonlada yeri geldiğinde yardımcı olabilecek hocalarım cevaplasın mesajımı.herkese saygılar.
boy:1.75
kol:42cm(soğuk)
kilo:92
bel ölçüsü:103cm.
badfly
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Hammerstorm » Prş Oca 24, 2013 7:36 pm

1- Growht u tek başına kullanman sadece yağ yakacaktır gh ile beraber testosteron ve anabolizan alırsan gh ın etkisi iki katına çıkar daha iyi etki görürsün illa tek başına kullanacağım dersen çok fazla birşey bekleme sadece yağ yakarsın

2- Günlük 4 ünite 3 aylık kullanımda gh iyi yağ yakar diyet ve sıkı çalışma programıyla yağlarının büyük kısmından kurtulursun

3- Piyasadaki gh ler genel de izotonik sodyum klorür ile karışmaktadır hygetropin kullanıyorsan tüpüne 1 ml izotonik su basıp yarısını göbekten vurursun gece yatmadan bir saat önce kigtropin kullanırsan 2 ml izotonik su koyup yine yarısını göbekten gece yatmadan 1 saat önce vurman en ideal kullanım şekli olacaktır.Gh kullanacaksan mutlaka kigtropin tavsiye ediyorum şuanda piyasada fiyat/performans olarak en sağlam markalardan bir tanesi.

Umarım bilgilerimiz yeterince açıklayıcı olmuştur.İyi forumlar.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen badfly » Cum Oca 25, 2013 11:26 pm

çok teşekkür ediyorum hocam ...
badfly
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 8

Mesajgönderen brky92 » Pzr Oca 27, 2013 9:59 pm

Selam arkadaşlar. elimde kigtropin büyüme hormonu var yolda gelirken 2 şişesi kırıldı 80 ünite kaldı bunların yanında her biri 10 ml olacak şekilde (her birinden birer şişe var) tri-test 400 , tri-sus 250 ve trenabol 100 var her biri leon marka düşüncem şu şekilde günlük 4 ünite hormon haftalık 1 ml tri test. , 2 ml trenabol ve 1 ml tri-sus bunlarla beraber günde 1 tablet priviron. Kür bitiminden 14 gün sonra 1 kere 1500 iu pregnly ve ardından 4 hafta sürecek şekilde nolvadex ve klomen
sizce yeterli mi yoksa ayrıca takviye birşey lazım mi veya dozajlarla ilgili değişim yapmalı mı saygılar.
brky92
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3

Mesajgönderen Saffet0618 » Cum Eyl 19, 2014 7:51 am

Anabolik Shop yazdı:Kürde dianabol ve testo enanthate mevcut , bunlardan oluşcak olan jinekomastik ihtimalini engellemek amaçlı yazdım.Bazı kesimler bu tür ilaçları kürün etkisini düşürdüğü kanısındalar ama benim şahsi görüşüm kürüm etkisini düşünülceği biçimde etkilemeyecği yönünde.

Saygılar...

30mg Nolvadex çok fazla
No Supplement
No Steroids
Yes Biceps Curl 40KG
Yes Bench Press 90KG
Yes Deadlift 80KG
Kullanıcı avatarı
Saffet0618
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0

Mesajgönderen vibrantTR » Pzt Eyl 29, 2014 8:42 am

Hammerstorm yazdı:1- Growht u tek başına kullanman sadece yağ yakacaktır gh ile beraber testosteron ve anabolizan alırsan gh ın etkisi iki katına çıkar daha iyi etki görürsün illa tek başına kullanacağım dersen çok fazla birşey bekleme sadece yağ yakarsın

2- Günlük 4 ünite 3 aylık kullanımda gh iyi yağ yakar diyet ve sıkı çalışma programıyla yağlarının büyük kısmından kurtulursun

3- Piyasadaki gh ler genel de izotonik sodyum klorür ile karışmaktadır hygetropin kullanıyorsan tüpüne 1 ml izotonik su basıp yarısını göbekten vurursun gece yatmadan bir saat önce kigtropin kullanırsan 2 ml izotonik su koyup yine yarısını göbekten gece yatmadan 1 saat önce vurman en ideal kullanım şekli olacaktır.Gh kullanacaksan mutlaka kigtropin tavsiye ediyorum şuanda piyasada fiyat/performans olarak en sağlam markalardan bir tanesi.

Hammerstorm,
İnternette Kigtropin 100 ünite 200 TL gibi bir rakamdı.Fiyat sence mantıklı mı? Normalde çok ucuz göründü fiyatını bilmediğimden.Üstad sende Adana dasın burada piyasa nasıldır,biliyorsan pm beklerim 8-)
- Forget the Rest and Do your Best -
vibrantTR
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 20
Aldığı teşekkür: 3

Mesajgönderen Prometheus3 » Prş Ağu 04, 2016 12:46 pm

Hammerstorm yazdı:1- Growht u tek başına kullanman sadece yağ yakacaktır gh ile beraber testosteron ve anabolizan alırsan gh ın etkisi iki katına çıkar daha iyi etki görürsün illa tek başına kullanacağım dersen çok fazla birşey bekleme sadece yağ yakarsın

peki bu 4 üniteyi 8e çeksek yine yağ yakımı mı yapar sadece yoksa kas kütlesi de inşaa eder mi?
JUST LIFT
Prometheus3
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0

Mesajgönderen mahirxxxx » Prş Eyl 08, 2016 8:49 pm

sorulan sorular ile cevaplar arasinda cok zaman gecmis acaba 2014 den sonra biseymi olmus arkadaslara fazla hormon almaktan :) hammer bende adanadayim bi ulasamadim sana gorursen bu mesaji bana bi mail adresi verirmisin yuz yuze gorusmek isterim saygilar herkese hoscakalin .....
mahirxxxx
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1

Mesajgönderen samet_61 » Çrş Tem 19, 2017 6:25 am

pregnyl dozları şaka gibi:)
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Önceki