KİGTROPİN Büyüme Hormonu

Büyüme hormonu Peptidler(İgf-1,Mgf,Insulin) İle İlgili Bilgi ve Sorularınızı Paylaşabilirsiniz

KİGTROPİN Büyüme Hormonu

Mesajgönderen lennox77 » Pzt Ara 24, 2012 3:24 am

Büyüme Hormonu denildiğinde akıllara birçok soru işareti gelmekte. Ülkemizde de GH (growth hormone,büyüme hormonu) teminini herkes yapamamakta. Bende hatrı sayılır bir süredir büyüme hormonları getirip,farklı markalar denemekteyim. Kendi çevreme de temin etmekteyim. Genatropin'in pahalılığı,Hygetropin'in güvenilirlik sıkıntısı vs derken bazı alıcılar büyüme hormonu alırken sıkıntıya düşmekte.

Genatropin'in de Hygetropin'in de çok kaliteli büyüme hormonu markaları olduklarını belirtmekle beraber,maliyeti daha iyi,cebi daha az yakan ama en az Genatropin ve Hygetropin kadar katkı veren bir büyüme hormonu markasını sizlere tanıtmak istedim.

Yüksek maliyetli büyüme hormonu kürlerine iyi bir alternatif Kigtropin. Bu yüzden her seviyede büyüme hormonu kullanmak isteyenler için ideal bir konuma gelebiliyor. Elimde çok uygun miktarda bulunmaktadır,büyüme hormonu denemek isteyenlere katkı alacakları bir kürü güzel bir maliyetle hazırlayabilirim.

NOT: Maalesef ki her steroidin,büyüme hormonunun,uyarıcının sahteleri bulunmakta. Sattığım ürünlerin orjinalliğini referanslarımdan ve müşterilerimden alabilirsiniz. Kürleri,sporcunun yaşı,spor geçmişi,hedefi ve en önemlisi sağlığını göz önünde bulundurarak hazırlamaktayım
Eklentiler
380235_422511724435741_726142536_n.jpg
380235_422511724435741_726142536_n.jpg (16.23 KiB) 52763 kere görüntülendi
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Re: KİGTROPİN Büyüme Hormonu

Mesajgönderen Hammerstorm » Çrş Oca 16, 2013 1:36 pm

Şu an salonda çalıştığım yakın bir idman partnerim kullanıo 21. gününde günlük 5 ünite kullanıyor alt göbeği neredeyse kayboldu idman performansı arttı kendi tabiriyle sabah makina gibi kalktığını söylüyor piyasadaki gh lara göre fiyatı uygun ve orjinalliğindende emin olduğum bir firma yaza yakın definasyon dönemimde bende kullanacağım inş
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen brky92 » Pzt Oca 28, 2013 9:20 pm

Hammerstorm yazdı:Şu an salonda çalıştığım yakın bir idman partnerim kullanıo 21. gününde günlük 5 ünite kullanıyor alt göbeği neredeyse kayboldu idman performansı arttı kendi tabiriyle sabah makina gibi kalktığını söylüyor piyasadaki gh lara göre fiyatı uygun ve orjinalliğindende emin olduğum bir firma yaza yakın definasyon dönemimde bende kullanacağım inş

bende de var abi bir kaç güne girmek üzereyim bunun yanında bi 1ml tri test 400 koyacam bide trenabol 100 koyayım diyorum haftalık 2ml
brky92
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen goodyear » Cmt Şub 02, 2013 2:22 am

Kigtropini şuan bende kullanıyorum cidden etkisi güzel sabahları daha dinamik ve enerjik uyanmama yol açıyor tek problemi gh ın yaptığı eklem ağrısı sorunu gerçi bu eklem ağrısıda kişiden kişiye göre değişiyormuş yağ yakımı güzel steroidle beraber kullanıldığında daha iyi etki verdiğini biliyorum şuan tek başına alıyorum buna rağmen yağ yakımı oldukça güzel
goodyear

Ettiği teşekkür: 5
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen brky92 » Cmt Şub 02, 2013 12:09 pm

goodyear yazdı:Kigtropini şuan bende kullanıyorum cidden etkisi güzel sabahları daha dinamik ve enerjik uyanmama yol açıyor tek problemi gh ın yaptığı eklem ağrısı sorunu gerçi bu eklem ağrısıda kişiden kişiye göre değişiyormuş yağ yakımı güzel steroidle beraber kullanıldığında daha iyi etki verdiğini biliyorum şuan tek başına alıyorum buna rağmen yağ yakımı oldukça güzel

Hocam dozajlarını ne kadar vuruyorsun birde hangi zamanlarda vuruyorsun gün içerisinde, bir diğer sorunda kalsiyum almamak lazımmış bu ilacı kullanırken süt peynir gibi hormonun etkisini azaltıyormuş
brky92
Yeni Üye

Mesajgönderen goodyear » Cmt Şub 02, 2013 10:37 pm

bengünlük 4 ünite kullanıyorum.Gh alırken kalsiyum alınmayacak diye birşey yok sadece gece 4 ten sonra almamak gerekiyor süt ve süt ürünlerini yoksa sabah kahvaltımda öğlen öğünlerimde süt yoğurt peynir gibi ürünler tüketebiliyorum bir sıkıntısını yaşamadım
goodyear

Ettiği teşekkür: 5
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen brky92 » Pzr Şub 03, 2013 9:44 am

goodyear yazdı:bengünlük 4 ünite kullanıyorum.Gh alırken kalsiyum alınmayacak diye birşey yok sadece gece 4 ten sonra almamak gerekiyor süt ve süt ürünlerini yoksa sabah kahvaltımda öğlen öğünlerimde süt yoğurt peynir gibi ürünler tüketebiliyorum bir sıkıntısını yaşamadım

Hocam saf su ile sulandırıyorsun değil mi ilacı başka kullanımla alakalı önemli şeyler varsa yazarsanız sevinirim hocam
brky92
Yeni Üye

Mesajgönderen brky92 » Pzt Şub 11, 2013 4:44 pm

Selamlar. herşey güzel ama hazırlanışı ile ilgili bilgi yok bugün saf su ve insülin iğnesi aldım 100 ünitelik (1 cc) günde 4 ünite kullanacağım ama 4 ünite neresi oluyor 40'a mı getirmem lazım iğnenin dozajını.
diğer bir sorum ise 10 iu'luk 1 kigtropin tüpü ortalama ne kadar gider günde 4 üniteden benim hesaplarıma göre 2.5 gün gidiyor ama sorduğum zaman daha fazla gittiği söylendi
brky92
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Pzt Şub 11, 2013 5:10 pm

40 a kadar çekersen 4 ünite eder.. 1 vial 2.5 gün gider. 10 vial yani 100 ünite 25 gün gider eğer günde 4 ünite kullanırsan..

Not: başka konu ile ilgili başlıklar altında sorumuza cevap aramayalım..
kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen Anabolik Shop » Pzt Şub 11, 2013 10:23 pm

5 on 2 gün off yapmak daha iyi olucaktır kanımca ve daha fazla gidecektir.
Anabolik Steroid kürleri: Bulk (dinabol,deca,testosteron) Definicion (masteron,winstrol,trenbolone) GH (igf1,mgf,genotropin,kingrotpin​) gibi ilaçlar ve çeşitli markaların ilaçlarını burada temin edebilirsiniz. ]
Kullanıcı avatarı
Anabolik Shop
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 6

Sonraki

Dön Büyüme Hormonu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir