KİGTROPİN Büyüme Hormonu

Büyüme hormonu Peptidler(İgf-1,Mgf,Insulin) İle İlgili Bilgi ve Sorularınızı Paylaşabilirsiniz

Re: KİGTROPİN Büyüme Hormonu

Mesajgönderen brky92 » Sal Şub 12, 2013 7:59 am

Anabolik Shop yazdı:5 on 2 gün off yapmak daha iyi olucaktır kanımca ve daha fazla gidecektir.

Mesala benim antrenman günlerim pazartesi çarşamba cuma ve cumartesi hangi günler basmak iyi antrenman günlerinin akşamı bassam mı daha verimli olur. bir diğer sorum tri sus , tri test ve trenbolone var elinde growht dışında bunlardan hangilerini küre katmak iyi olur parçalı vücut için
brky92
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Roid Rage » Sal Şub 12, 2013 8:43 pm

Off-topic yapmak yerine kendi konunu ayrı bir başlık altında (ki zaten açmışsın ) yazarsan forum için daha elverişli olur. Bundan sonra off-topic olmasın
Roid Rage

Ettiği teşekkür: 7
Aldığı teşekkür: 8

Mesajgönderen brky92 » Sal Şub 12, 2013 9:04 pm

Roid Rage yazdı:Off-topic yapmak yerine kendi konunu ayrı bir başlık altında (ki zaten açmışsın ) yazarsan forum için daha elverişli olur. Bundan sonra off-topic olmasın

Doğru diyorsun usta gene de akılda soru işareti kalmaması adına soruyor insan ister istemez
brky92
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3

Mesajgönderen fikretkayaA » Pzr Mar 10, 2013 8:13 pm

en önemli yan etkilerinden ya da bu yan etkilerden kurtulmak içn yapmamız gerekir bu ilacı bulmamızdan ve maddiyatdan önemli bu teşekkür ederim hocalarım?
fikretkayaA
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0

Mesajgönderen Overall » Pzt Nis 15, 2013 1:25 am

Kigtropin büyüme hormonunun yan etkisi yoktur hatta aksine faydalıdır büyüme hormonu vücut için ilerleyen yaşlarda anti aging(yaşlılık belirtilerini azaltma) için kullanılır.Ben şuan 4 ünite kigtropin kullanıyorum 60. günümdeyim yağ oranımda %7 lik bir düşüş sağladı ayrıca adele sertliği ve doluluğda arttı genotropinden sonra kullandığım en kaliteli büyüme hormonu diyebilirim kigtropin için
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 46

Mesajgönderen DoggyStyle » Cmt Nis 27, 2013 7:10 pm

Başka kullanıp memnun kalan veya şikatetleri olan varmı bu aralar bende kingtropin alıp kullanmayı düşünüyorum , bana yardımcı olmuş olursunuz arkadaşlar.
Asla vaz geçme !
DoggyStyle
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 13

Mesajgönderen falcone » Pzr Nis 28, 2013 12:42 am

Büyüme hormonu beyin ve iç organları da büyütüyormuş ve kas büyümesi kalıcı olmuyor ama diğerleri kalıcı oluyormuş. Bu doğru mu.
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Nis 28, 2013 7:47 pm

Yok öyle birşey :)
Hücre çoğalması sağlar ama beyin büyümesi nedir yahu ?
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen falcone » Pzt Nis 29, 2013 12:11 am

yeni dünya şampiyonları uzun süre kullandıkları için hep kalın belli oluyor çünki iç organları büyüyor ve bu da bellerini kalın gösteriyorr, beyindeki küçük bir bölge içinde hücre çoğalması ve büyüme oluyor ve bazen bu da sorunlara neden oluyor diye dıuymuştum.

herşeyin doğrusunu bir bielene sormak lazım değil mi :-)

hocam biz de sizlerden öğreneceğiz tabii.
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen Overall » Cum May 03, 2013 9:25 am

falcone yazdı:yeni dünya şampiyonları uzun süre kullandıkları için hep kalın belli oluyor çünki iç organları büyüyor ve bu da bellerini kalın gösteriyorr, beyindeki küçük bir bölge içinde hücre çoğalması ve büyüme oluyor ve bazen bu da sorunlara neden oluyor diye dıuymuştum.

herşeyin doğrusunu bir bielene sormak lazım değil mi :-)

hocam biz de sizlerden öğreneceğiz tabii.

Bu dediğin yan etkiler günlük 20-30 ünite kullanan prof sporcularda olmaktadır.Gh ın fiyatına bakarsak Türkiye de bu oranlarda kullanan zaten olmaz dediğin yan etkilere de tr de rastladığım müsabık sporcu ya da profesyonel olmadı.Yurtdışında da bu oran bildiğim kadarıyla az eğer bu yan etki olsa bile 4-5 sene kesmeden 20-30 ünitelik dozlarda olur onun için de heralde beslenmesiyle steroidiyle 300-400 bin tl yi gözden çıkarmak gerekir değilmi :)
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Aldığı teşekkür: 46

ÖncekiSonraki

Dön Büyüme Hormonu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir