Deca-Dianabol Kürü Mantığı

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Deca-Dianabol Kürü Mantığı

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Ağu 12, 2012 3:46 pm

Birçok sporcu gelişiminin durduğundan ve artık gelişemediğinden yakınmakta. Bu noktada steroidler sporculara ''bilinçli'' kullanıldığı takdirde zaradan ziyade yarar sağlamaktadırlar. Temel prensipler üzerine kurulu kürleri doğru algılayıp uygulamayı da doğru yaptıktan sonra güzel ve kaliteli bir gelişim kaçınılmaz olmaktadır.

Bu kür incelemesinde ilk defa küre girmeyi düşünen arkadaşlar için bir çalışma hazırladım. Kürdeki dozajlar ortalama bir kilo düşünülerek yazılmıştır. Başlangıç seviyesi için birçok alternatif kür var,ben en çok bilineninden başlayacağım. Zamanla diğerleri de gelecek.

1.hafta 500 mg testostorone enanthate-400 mg deca durabolin-günlük 40 mg danabol-günlük 50 mg proviron

2.hafta 500 mg testostorone enanthate-400 mg deca durabolin-günlük 40 mg danabol-günlük 50 mg proviron

3.hafta 500 mg testostorone enanthate-400 mg deca durabolin-günlük 40 mg danabol-günlük 50 mg proviron

4.hafta 500 mg testostorone enanthate-400 mg deca durabolin-günlük 40 mg danabol-günlük 50 mg proviron

5.hafta 500 mg testostorone enanthate-400 mg deca durabolin-günlük 40 mg danabol-günlük 50 mg proviron

6.hafta 500 mg testostorone enanthate-400 mg deca durabolin-günlük 40 mg danabol-günlük 50 mg proviron

7.hafta 500 mg testostorone enanthate-400 mg deca durabolin- -günlük 50 mg proviron

8.hafta 500 mg testostorone enanthate-400 mg deca durabolin--günlük 50 mg proviron

9.hafta 500 mg testostorone enanthate-günlük 50 mg proviron

10.hafta 500 mg testostorone enanthate-günlük 50 mg proviron

11.hafta 500 mg testostorone enanthate-günlük 50 mg proviron

Kürün kaba çizelgesi bu şekilde. Bu çizelgenin mantığını anlamak önemli. Kürümüzün başrollerinde üç farklı steroid bulunmakta. Bunlardan ilk Testosterone Enanthate. Androjenik bir steroid olan Enanthate türevinden oluşan bu ilaç,kürümüzün ''androjen ilaç'' kısmında yer almakta. Androjen kelimesini açacak olursak,kısaca erkeklik hormonu maddesi diyebiliriz. Bu madde her iki cinste de bulunmaktadır ve böbrek üstü bezinin kabuk kısmında salgılanmaktadır. Erkeklerde androjenik faaliyetler yüksekken,kadınlarda ise östrojenik faaliyetler yüksektir. Androjenik bir ilacı küre koymamızın iki temel nedeni var. İlki,testosterone seviyesi ne kadar yükselirse kas yapımı o kadar hızlanır,kas kazanımına katkısı olur. İkincisi ise çizelgede adını gördüğünüz Deca Durabolin ve Dianabol gibi anabolik ilaçların östrojenik yan etkilerinden korunmak.

Yukarıda bahsettiğim Deca ve Dianabol'e gelelim. Bu iki ilaç ise kürümüzün ''anabolizan'' kısmında yer almakta. Anabolizan tanımını kısaca yapacak olursak,erkeklik hormonu iskeletine sahip olan ama erkekleştirici özelliği kısıtlanmış sentetik ilaçtır diyebiliriz. Kürlerde anabolizan maddeler genelde patlamayı ve gelişmeyi sağlarlar ve vücut reseptörlerine bağlanış tarzlarına göre vücutta yan etkilere neden olabilirler. Testosterone maddesini açıklarken anabolizanların yan etkilerinden korunmak için alındığını aynı zamanda da kas gelişimine katkıda bulunduğunu belirtmiştim. Yine testosterone gibi anti-östrojenik maddeler özellikle östrojen üzerinden reseptörlere bağlanan ilaçların yan etkilerini azaltabilir,fazla alındığında ise tüm etkilerini kısıtlayabilir. Bu bağlamda Deca ve Dianabol östrojen üzerinden reseptörlere bağlandığı için kürümüzde hem testosterone alıyoruz hem de Proviron tablet (çok kuvvetli olamayan bir anti östrojen).

Kulllanacağımız maddelerin kısaca neye yaradığını öğrendiğimize göre,artık küre başlayabiliriz. Kürümüzün amacı hacim ve ölçü kazanmak üzerine bu yüzden uzun esterli (kana geç karışan) ilaçları ilk kürümüz olduğu için tercih ediyoruz. Uzun ester olduğu için haftalık enjeksiyon günleri haftada bir veya iki gün olabilir. Kürde bulunan Dianabol tablet ise ''kick start'' amaçlı konulmuştur. Bunun amacı,iki uzun esterli ilaç devreye girene kadar vücudu küre hazırlaması ve iyi bir başlangıç vermektedir. Çizelgeden de anlaşılacağı üzere Dianabol 6.haftadan sonra kürden çıkmaktadır. Bu süreçte diğer iki ilacımız kanımıza karışmış ve maksimize olmaya başlamış olacaktır,Dianabol artık karaciğeri yormaktan başka bir işe yaramayacağı gibi etkisini de yitirdiğinden kürden çıkarılmıştır.
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Re: Deca-Dianabol Kürü Mantığı

Mesajgönderen angelcold » Çrş Kas 14, 2012 8:17 am

vücut deca nandrolone maddesine 8 haftada mı alışıyordu 10 haftada mı ? senin yazdığın kürde 8. haftada deca'yı kesmişsin ama emin olamadım 10 hafta diye hatırlıyorum ben sorayım dedim ?
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Kas 14, 2012 7:07 pm

Yarılanma süresi tam olarak 3 haftadır,yani vücutta etkileri 3 haftadan sonra maksimize olmaya başlar. Yazdığım kürde 8 haftada kesmemin amacı,kullanmayı kestikten sonra bile erkeklik hormonu üretimine bir 3*4 hafta daha baskı yapmasından kaynaklıdır. 8-10 haftalık bir Deca kullanımı kişiye istediği sonucu verir zaten
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen angelcold » Çrş Kas 14, 2012 11:44 pm

lennox77 yazdı:Yarılanma süresi tam olarak 3 haftadır,yani vücutta etkileri 3 haftadan sonra maksimize olmaya başlar. Yazdığım kürde 8 haftada kesmemin amacı,kullanmayı kestikten sonra bile erkeklik hormonu üretimine bir 3*4 hafta daha baskı yapmasından kaynaklıdır. 8-10 haftalık bir Deca kullanımı kişiye istediği sonucu verir zaten

ben şuan deca küründeyim 6. haftam. yani sen diyorsun ki "kürü ben istersem eğer 10 hafta yapabilirim ve 8. haftadan sonraki vurduğum 2 haftadan da verim alırım" doğru mudur? yani sence benim deca kürümde deca enjeksiyonunu 8 haftadan 10 haftaya çıkarmalımıyım. daha çok verim almak adına. kafamda 8 hafta olarak planlamıştım ama 10 haftadan da verim alacaksam 10 yaparım bu sorunun cevabını arıyorum ?
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Mesajgönderen lennox77 » Prş Kas 15, 2012 12:56 pm

Çok fazla fark yaratmayacaktır aradaki 2 hafta fark ama boşa uzatma hiç katkı alamazsın da denilemez bu durum için. O yüzden kendini iyi hissediyorsan ilaçtan verim aldğına dair belirtiler yaşıyorsan 10 haftaya uzatabilirsin
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen zyzz » Sal Ara 25, 2012 8:20 am

haftada 5 gün idman yapıyorum ilk 4 hafta günlük 30 mg danabol kullanıcam. Hafta sonları off yani.
danabolu hafta sonları kullanmalımıyım?
Kullanıcı avatarı
zyzz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 23
Aldığı teşekkür: 12

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Ara 26, 2012 11:35 am

Off günlerde de kullanmalısın. Danabol uyarıcı bir madde olmadığından off-on gün farketmeksizin alınmalıdır. Gün içerisinde alacağın 30 mg'ı 5 veya 10 mg olarak (elindeki ürün kaç mg ise) üçe bölerek almanı öneririm
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen gencaslan23 » Cmt Mar 16, 2013 4:20 pm

sevgili lenox bu kürünü uygulamaya başladım ilk hafta yarın bitiyor.. iran enanthatı, yunan decası ce balkan pharma markalı danabol aldım,, bunların yanında çinko,apicobal,supradin de kullanıyorum.. ilaçların menşei için görüşlerin nelerdir ? ve küre clenbuterol eklemek istiyorum yağlanmayı önlemek için kaçıncı haftada eklemeliyim ?
gencaslan23
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen lennox77 » Sal Mar 19, 2013 9:36 am

Yunan Deca orjinalliği konusunda sıkıntılı bir firma orjinali çok kalitelidir. Diğer ürünlerinde iyi marklar.
Clenbuterolü istediğiniz haftadan itibaren dahil edebiliriniz
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen mrgrowth » Çrş Mar 27, 2013 11:12 am

haftalık 400 deca- 10 hafta
günlük 40 mg dianabol ilk 4 hafta
haftalık 500 enntat
kürüne decanın bitişine 4 hafta kala haftalık 2 ampül primo eklesem, deca bittikten sonra primoyu haftalık 4 ampule çıkarıp 8 haftalık bir kür yapsam veya primoyu 12 haftayada tamamlayabilirim.primonun bitişinden sonraki 2hafta daha testoya devam. hangisini tercih etmeliyim.
bu kürlerin pct si nasıl olmalı.hcg kullanmalımıyım.
testonun bu kadar uzun süre aralıksız kullanılması problem teşkil eder mi?
mrgrowth
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Sonraki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir