bilek güreşi ve kol kırılması:(

Forum Dışı Güncel Kültür-Sanat ve Haberler Konusunda Paylaşım Yapabilirsiniz

bilek güreşi ve kol kırılması:(

Mesajgönderen samet_61 » Cum May 03, 2013 2:39 pm

slm arkadaslar 4gun önce yaptıgım bılek guresınde sag ön kolu biceps kısmından ıkıye bolerek kırdım 12vıda ve platın takıldı fıtnessız bır hayat cok zor olacak kaslarınızı gelıstırırken kemıklerınızı es gecmeyın hıc bır zaman kolum eskı halıne donmeyecek eskı gırdıgım agırlıkları hıc bı zaman belkıde kaldıramayacagım:( o kadar masrafım emegım bosa gıttı bunuda gectım bır daha ıdman yapabılecekmıyım:(

http://i39.tinypic.com/102romd.jpg
En son samet_61 tarafından Cmt May 04, 2013 9:05 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Re: bilek güreşi ve kol kırılması:(

Mesajgönderen fatih.k » Cum May 03, 2013 7:53 pm

o kadar umutsuzluga kapılma samet kardeş.aynı olay benimde şubat ayının sonunda bilek güreşi türkiye şampiyonasında başıma geldi.humerus kemiğim kırıldı.aynı şekilde titanyum çivilerle desteklenip sabitlendi.tam bugün 2. ayı doldurdum ve tam kolum açılıp kapanıyo.eskisinden farkı yok.sadece atrofi haliyle var.umutsuzluğa kapılma velhasıl.sormak istediğin olursa sorabilirsin
fatih.k
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen samet_61 » Cmt May 04, 2013 8:18 am

fatih.k yazdı:o kadar umutsuzluga kapılma samet kardeş.aynı olay benimde şubat ayının sonunda bilek güreşi türkiye şampiyonasında başıma geldi.humerus kemiğim kırıldı.aynı şekilde titanyum çivilerle desteklenip sabitlendi.tam bugün 2. ayı doldurdum ve tam kolum açılıp kapanıyo.eskisinden farkı yok.sadece atrofi haliyle var.umutsuzluğa kapılma velhasıl.sormak istediğin olursa sorabilirsin

saol kardesım aynı kemıgımız kırılmıs bırazdan rontgenı upload edıcem ama brenım kırık kotu ve eklemın hemen ustu http://i39.tinypic.com/102romd.jpg
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen fatih.k » Cmt May 04, 2013 10:25 am

geçmiş olsun tekrardan kırık hattı tarzıyla benim kırığımda böyleydi ki benim sinirleri zedeleme riski vardı.allaha şükür doktorum çok iyiydi.ameliyat çok başarılı geçti.sanıyorum şu anda alçı atelle sabit bir şekilde duruyordur.
fatih.k
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen ozan119 » Cmt May 04, 2013 4:22 pm

inşallah iyi olursun tabi ama tel çivi vs takılan kemiğe daha dikkat etmen lazm. kendiliğinden kaynıycak bşey olsaymış keşke. ama spor yaparsn rahat ol. benmde sağ humerus kırıldı. malesef hala alçıdayım şuan 3 ayı geçti. ama platin taktırmadım çnkü kendiliğinden kaynamassı daya iyiymiş spor için. napalm geç olsn guç olmasın.
ozan119
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 9

Mesajgönderen ozan119 » Cmt May 04, 2013 4:26 pm

harbiden çok üzüldüm ya geçmiş olsun tekrar tekrar. o takılan aletleri geri çıkarıcaklarmı peki yoksa kalcakmı
ozan119
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Cmt May 04, 2013 9:58 pm

fatih.k yazdı:geçmiş olsun tekrardan kırık hattı tarzıyla benim kırığımda böyleydi ki benim sinirleri zedeleme riski vardı.allaha şükür doktorum çok iyiydi.ameliyat çok başarılı geçti.sanıyorum şu anda alçı atelle sabit bir şekilde duruyordur.

aynen benımde sınırlerı zedeleme durumu var platın vıda gırecek yerşlerdede dr ozel tavsıyıyle gıttım zor gectı amelıyat dedı ama ılerde sıkıntı yasamayacaksın dedı suanparmak uclarımda karıncalanma var
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Cmt May 04, 2013 9:59 pm

ozan119 yazdı:harbiden çok üzüldüm ya geçmiş olsun tekrar tekrar. o takılan aletleri geri çıkarıcaklarmı peki yoksa kalcakmı

1 yıl sonra gerı cıkacak bu arada kemıgım baya ınce geldı bana rontgende
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Pzr May 05, 2013 12:50 am

Geçmiş olsun...
Aceleci davranıp spora başlama süreni kısa tutmaya çalışma..
Bu tarz kırıklarda yapılabilecek en iyi şey tamamen iyileşene kadar kendini uzak tutmaktır
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen ozan119 » Pzr May 05, 2013 5:10 am

samet_61 yazdı:
ozan119 yazdı:harbiden çok üzüldüm ya geçmiş olsun tekrar tekrar. o takılan aletleri geri çıkarıcaklarmı peki yoksa kalcakmı

1 yıl sonra gerı cıkacak bu arada kemıgım baya ınce geldı bana rontgende

yok yok normal kemiğin banada öyle gelmişti ilk zamanlar
ozan119
Yeni Üye

Sonraki

Dön Geyik-Muhabbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir