KİLO VERME = DİYET + SPOR...

Yağ yakımı kilo verme ile ilgili soru fikir ve makalelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

KİLO VERME = DİYET + SPOR...

Mesajgönderen zyzz » Prş May 30, 2013 7:53 am

Uzun zaman sonra herkese tekrar selam...
Geçtiğimiz günlerde sevdiğim bir arkadaşım benden beslenme ve kilo kontrolü hakkında yardım istedi...
Bende kendisine sorununu bana txt olarak atmasını, böylelikle forumdaki tecrübeli hocalarımız ve arkadaşlarımızdan
yardım alabileceğimi söyledim...Bana gönderdiği mesajı aynen kopyalıyorum zaman ayırabilirseniz, değerlendirip bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler...

37 yaşındayım boyum 1,83 kilom 114 idi. Ve yaklaşık 1 ay kadar önce diyete başladım. Ekmek yemeyi tamamen kestim. Yemekleri tuzsuz yiyorum, şekerli gıda yemiyorum içmiyorum, unlu mamülleri yemiyorum sabah kahvaltıda dahil. Kahvaltıda lorlu yumurta yiyorum, yanına süt, ekmek yine yok Ev yapımı yoğurt yiyorum. Sabahları bir avuç fındık, ceviz ve çiğ badem yiyorum günde 3-4 bardak yeşil çay içmeye başladım şekersiz. Günlük 8-9 km yürüyorum. Akşam yemeğim yok gibi. Mesela dün akşam sadece sarımsaklı yoğurt yedim. Yürüyüş sonrası biraz karın bölgesine yönelik egzersiz de yapıyorum. Günlük 2,5 litre kadar su içiyorum. 1 aylık süreçte 105 kg a kadar düştüm ama yürüyüşe başlayalı iki hafta oldu. B complex vitamin kullanmaya başladım günlük. İki günde bir köfte veya beyaz et yemeye çalışıyorum. Hedefim 90kg altına düşmek.
Kullanıcı avatarı
zyzz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 23
Aldığı teşekkür: 12

Dön Yağ Yakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir