steroid ve sex???

Forum Dışı Güncel Kültür-Sanat ve Haberler Konusunda Paylaşım Yapabilirsiniz

Re: steroid ve sex???

Mesajgönderen fatih.k » Pzt May 27, 2013 10:37 pm

ama o bahsettğin tedavi amaçlı dozlar.biz tedavi amaççlı değil vücut inşası için kullanıyoruz 10 katı dozajları.
3-5 aylık bu sporu yapanlar direk ilaca başvurursa kulaktan dolma sustanon-primobolan kürü basarsa olacağı o.
adam salona ilk defa gidiyor hoca bunları bunları çakmazsan gelişemezsin diyor böyle bir zihniyet hakimken gelde oynama erkekliğinle.sen eline ilk defa dumbell almış vatandaşa çaktırırsan kuşu muşu hak getire.dediğin idame dozajlarını o zaman tedavi amaçlı kullanmaya başlar.
fatih.k
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen UncleO » Çrş May 29, 2013 6:02 pm

kesinlikle. ayrıca kür içinde ve kür sonrasında alınan preparatlar, PCT, kür içi dozajlarda çok önemli.
salon öğrencisine 500mg deca, 250mg testo kürü yaptıran "Hoca" yım diye de ortada gezen arkadaşlar var ne yazık. bu kürü 12 hafta yaparsan libido diye birşey kalmaz zaten.
çoğu arkadaşımız ne yazık bilinçsiz kür yapıyor. sonrada bu tarz sorunlar ortaya çıkıyor. sonrada adı "steroidler erkekliği öldürür" yada "steroidler libido düşürüyor" olur. vallahi kullanmayı bilmezsen olacağı o zaten..
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen samet_61 » Çrş May 29, 2013 6:05 pm

edit: deleted
En son samet_61 tarafından Pzr Haz 28, 2015 2:42 am tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen UncleO » Çrş May 29, 2013 6:08 pm

zaten çoğu steroidlerde; kadınlarda erkeksilik ve Klitoris büyümesi olağan yan etkiler. kıllanma, ses kalınlaşması v.s.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen samet_61 » Çrş May 29, 2013 11:05 pm

UncleO yazdı:zaten çoğu steroidlerde; kadınlarda erkeksilik ve Klitoris büyümesi olağan yan etkiler. kıllanma, ses kalınlaşması v.s.

ya erkeklerde?
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen fatih.k » Cum May 31, 2013 10:18 am

samet_61 yazdı:
UncleO yazdı:kesinlikle. ayrıca kür içinde ve kür sonrasında alınan preparatlar, PCT, kür içi dozajlarda çok önemli.
salon öğrencisine 500mg deca, 250mg testo kürü yaptıran "Hoca" yım diye de ortada gezen arkadaşlar var ne yazık. bu kürü 12 hafta yaparsan libido diye birşey kalmaz zaten.
çoğu arkadaşımız ne yazık bilinçsiz kür yapıyor. sonrada bu tarz sorunlar ortaya çıkıyor. sonrada adı "steroidler erkekliği öldürür" yada "steroidler libido düşürüyor" olur. vallahi kullanmayı bilmezsen olacağı o zaten..

hocam ben vucutcu bı kadınla bırlıkte olmustum clitorius dıye tabır edılen yerde buyume penısı andıran bısı olmustu:)

yabancımı?bizim memlekettenmi?
fatih.k
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen samet_61 » Cum May 31, 2013 4:40 pm

fatih.k yazdı:
samet_61 yazdı:
UncleO yazdı:kesinlikle. ayrıca kür içinde ve kür sonrasında alınan preparatlar, PCT, kür içi dozajlarda çok önemli.

hocam ben vucutcu bı kadınla bırlıkte olmustum clitorius dıye tabır edılen yerde buyume penısı andıran bısı olmustu:)

:))))))))))))))))) hahahahahahah buna gulerım
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Pzt Tem 01, 2013 4:57 am

fatih.k yazdı:
samet_61 yazdı:

camiadan biri soylemek hoş olmaz...
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen javious » Sal Tem 09, 2013 12:03 pm

sustanon danabol - propionat winstrol proviron küründeyken her gün sex yapıyordum, kürün ilk günleri ilk haftası her gün 4-5 kez (kız arkadaşımla bir evde kalıyorduk), daha sonra günlük 1-2 en fazlası 3.. kür bitiminden sonra PCT-ya başladım ve ilk 2 haftası aynı kürdeki gibi oldu (DAA ve clomid kullandım sadece), ama sonra ekersiyon sekste bile ara sıra zayıflamaya başladı ve kız arkadaşımla bu yüzden hep tartışmaya başladık, çünkü artık onu beyenmediyimi düşünüyordu, ama sorun işte PCT-dim, anlatmama rağmen.. bir ay sonra her şey yeniden eskisi gibi oldu.. tabi eskisi gibi derkeni günlük seks bana yetiyor kürde olmadığımda..
javious
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen lennox77 » Sal Tem 09, 2013 2:22 pm

Kürdeyken cinsel performansınız artar
Kür sonunda ise aslında yaşanan düşüş normale dönme sürecidir
Bunu kötü algılamamak gerekir,olmanız gereken seviyeye düşüyorsunuz sadece
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

ÖncekiSonraki

Dön Geyik-Muhabbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir