Kalsiyum öneri

Çeşitli Supplementler ile İlgili Bilgi ve Tecrübelerinizi Paylaşıma Sunabilirsiniz

Kalsiyum öneri

Mesajgönderen universal. » Cmt Tem 20, 2013 3:57 pm

selam arkadaşlar asırı ve ağır antremandan bacakğım stres kırığı oldu tek çözüm dinlenme ama iyileşmeyi hızlandırma için kalsiyum almayı düşünüyorum kalsiyum tablet yada toz fark etmez eczaneden alabileceğim kalsiyum önerir misiniz? (acil)
Kullanıcı avatarı
universal.
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 4

Re: Kalsiyum öneri

Mesajgönderen lennox77 » Pzt Tem 22, 2013 8:59 pm

Stres kırığı ciddi bir sakatlık doktorunuz medikal bir ürün önermedi mi?
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen universal. » Sal Tem 23, 2013 1:41 am

yok hocam tedavi amçlı bişi önermedi sadece ağrı kesici tarzında bişiler verdi onuda kullanmıyorm pek buqun a eczaneden kalsiyum magnezyum aldım onları kullanıyorum çabuk iyileşmesi için tek çözümü dinlemme ama bazı nedenlerden suan dinlenmeye vaktim yok onun için kalsiyuma magnezyuma devam :)
Kullanıcı avatarı
universal.
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 4

Mesajgönderen lennox77 » Cum Ağu 02, 2013 2:32 am

Glucosamine daha kuvvetlidir magnezyuma göre öneririm
Birçok kırık sakatlığı yaşadım,sakatlıktan sonra küre gireceksen Deca kullan yarı yarıya azaltıyor recovery dönemini
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen asilx » Cum Eki 17, 2014 10:32 am

konunun üzerinden hayli zaman geçmiş ama aynı sıkıntı ile karşılaşan arkadaşlara bir iki önerim olacak.
Öncelikle stres kırığı vücuda aşırı yük binme aşırı kullanma sonucunda özellikle alt baldır ve ayak kemiklerinde meydana gelen küçük çatlaklar kırılmalar diyebiliriz.
ilk şart uzun süreli dinlenme.Zorlanma,uzun süreli ayakta kalmalara ara verilmeli.
belli aralıklarla günde 2 kez ağrılı bölgeye buz uygulanmalı.
günlük rahat ortapedik hava yastıklı bir ayakkabı darbeyi emip baskıyı azaltıcı özellikte olmalı.
Kullanıcı avatarı
asilx
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 2

Mesajgönderen lennox77 » Pzt Kas 10, 2014 4:15 am

Teşekkürler yararlı bilgi
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Dön Supplementler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir