Selamunaleyküm.

Yeni Üye Olanlar İçin Kendinizi Tanıtabilirsiniz

Selamunaleyküm.

Mesajgönderen wildboy44 » Pzr Eyl 08, 2013 11:59 am

arkadaslar ben aranıza bisey sormak icin katildim,ben hiç spor yapmadim ve kısın baslamayı dusunuyorum ilaç getirttim yurtdısından aminoasit ve weiderwhey diye bi protein tozu ayrıetten sustanon 250 vurmayı düşünüyorum haftada 1 kez bana yardımcı olurmusunuz ne yapmalıyım sadece sustanon vurursam hafatada ön spor yapmadan baslamalımıyım ??
wildboy44
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Selamunaleyküm.

Mesajgönderen _BlackLight_ » Pzr Eyl 08, 2013 12:23 pm

Yanlis yere konu acmissinz
_BlackLight_
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 110

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Eyl 08, 2013 1:44 pm

Spora başlamamışsın daha eline ağırlık almadan bizim sana eline enjektör almanı önereceğimizi mi düşünüyorsun ?
Konunun düzenlenmesini talep ediyorum forum yöneticileri tarafından
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen wildboy44 » Pzt Eyl 09, 2013 10:36 am

dayııı bilmiyoruzz iste öğrenmek bilgi almak için danıstık size,ben turizmde çalisiyorum cokk insanla tanistim burda türk yurtdısından gelen hepsi yapiyormus bana dediler vur ama cok vurma bisey olmaz önce 1 2 ay caliss fitnesste sonra vurmaya basla 3 ay haftada bir vur sonra bi 3 ay ara ver tekrar vurmak istersen yine vur ama asiriya kacma dediler bilgilenmek istedim sizin gibi abilerden ama sizde sanki böyle tersler gibi seyler yaziyosunuz,yardım edecekseniz iyi sekilde olun lütfen,ve ben nereye neyi yazacagimi bilmiyorum daha cook yeni toyum dediğim gibi bilsem yazmam size ben zaten...
wildboy44
Yeni Üye

Mesajgönderen wildboy44 » Pzt Eyl 09, 2013 10:41 am

bana ya sustanon yada galenika vur dedi bunu söyleyenler ama öğrendiğim kadarıyla onu vurdukca vücut hormon üretmiyormus ben bunu dengelemek icin baska prengl veya baska bisey vurmalimiyim ben basladiktan 1 2 ay sonra vuracagim yanii haftada bir taneden bisey olurmu onu bilmiyorum kimisi haftada 2 3 tane vuruyormus biseyim yok dedi ama ne akdar dogrudur veya benim bünyemle herksin bünyesi bir deil öğrenmeliyim balık yagı alacagim evde yurtdısından weiderwhey diye çikolatali protein tozumla 350 kapsüllü aminoasitimde var onlari nasil kullanacagim terslemeden yardmci olabiliecek bi abilik yapacak varsa yardimci olursa sevinirim okudukca morali bozulan kisilerin yardimci olmasina gerek yok,bilmemek ayip deil öğrenmemek ayiptirr ben öğrenmeye calisiyorum burdaa sizden
wildboy44
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Pzt Eyl 09, 2013 11:52 am

wildboy44 yazdı:dayııı bilmiyoruzz iste öğrenmek bilgi almak için danıstık size,ben turizmde çalisiyorum cokk insanla tanistim burda türk yurtdısından gelen hepsi yapiyormus bana dediler vur ama cok vurma bisey olmaz önce 1 2 ay caliss fitnesste sonra vurmaya basla 3 ay haftada bir vur sonra bi 3 ay ara ver tekrar vurmak istersen yine vur ama asiriya kacma dediler bilgilenmek istedim sizin gibi abilerden ama sizde sanki böyle tersler gibi seyler yaziyosunuz,yardım edecekseniz iyi sekilde olun lütfen,ve ben nereye neyi yazacagimi bilmiyorum daha cook yeni toyum dediğim gibi bilsem yazmam size ben zaten...

hosgeldın forumda dayı gardaş keko meko gıbı laflar kullanılmıyor dostum sitede saygın bır arkadasımıza dayı gıbı hıtaplar hos karsılanmaz gelelım sorununa adam gıbı 1 yıl gıbı bır sure ıdmanlarını yap alt yapını hazırla amıno asıt proteın tozu ılk 3 aydan sonra kullanmaya basla ama oyle hıc spor yapmadan vuranlar sonradan vurduruyor;) tabı bu ısın esprisi sen ıdmanlarını duzgun yap sustanon vs ısı cok sonra ...
En son samet_61 tarafından Sal Eyl 10, 2013 1:08 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen wildboy44 » Pzt Eyl 09, 2013 12:18 pm

eywallah kardes tesekkür ederim bilgin için saolasinn
wildboy44
Yeni Üye

Mesajgönderen _BlackLight_ » Pzt Eyl 09, 2013 2:07 pm

Wildboy bilmiyorum.demissin okumandami yok.once forum kurallarini oku sonra basliklara bak ilk kurlerle ilgli cokca baslik,var
_BlackLight_
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 110

Mesajgönderen wildboy44 » Pzt Eyl 09, 2013 4:33 pm

okumam yok benim kardes
wildboy44
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Çrş Eyl 11, 2013 8:17 pm

wildboy44 yazdı:okumam yok benim kardes

kardesım az cok bısıler bılıosun yazdıklarından anladıgım kadarıyla kur ıcınde olupta agresıflesebılen arkadaslar olabılıyor forumda;):) ozelden sor merak ettıgın bısı olursa bıldıgımız kadarıyla yardımcı oluruz bızı asarsa yonlendırebılecegımız hocalar arkadaslar var yenıde hosgeldın foruma..
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Sonraki

Dön Tanışma Alanı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir