Kaybedilmiş Topraklardan Selamlar

Yeni Üye Olanlar İçin Kendinizi Tanıtabilirsiniz

Kaybedilmiş Topraklardan Selamlar

Mesajgönderen Bulgaristanbul » Prş Eyl 19, 2013 2:14 pm

Selam arkadaşlar adım Ertan aranıza Bulgaristandan katılıyorum 1977 Bulgaristan Kırcaliden İstanbula göç eden bir ailenin tek çocuğuyum ilkokul,lise ve askerliğimi Türkiyede tamamladım 33 sene gibi bir süre İstanbulda ikamet ettim stres ve kalababalıktan birden sıkılıp bundan 6 yıl kadar önce de doğduğum yer yine Bulgaristanda yaşamaya karar verdim.. 1967 doğumluyum 18-22 yaşlarımda merak saldığım vücut geliştirme sporuna yıllar sonra yine depreşti :) bilgili arkadaşlar bir süre önce kullanmaya başladığım ve ileride kullanmayı düşündüğüm ürünler hakkında bilgi ve tecürbelerini paylaşırlarsa çok memnun olurum herkese iyi forumlar diler saygı ve sevgilerimi sunarım..
Hayatta iki şeye hakkım olduğuna karar verdim:Özgürlük ve ölüm birine sahip olamazsam öbürünü isterim,çünkü hiçkimse beni canlı canlı tutsak edemez...

Mutluyken Söz Verme,
Üzgünsen Cevap Verme,
Öfkeliysen Karar Verme...
Kullanıcı avatarı
Bulgaristanbul
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 17
Aldığı teşekkür: 0

Re: Kaybedilmiş Topraklardan Selamlar

Mesajgönderen _BlackLight_ » Prş Eyl 19, 2013 6:07 pm

Hosgeldiniz iyi forumlar.guzel imza
_BlackLight_
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 110

Mesajgönderen samet_61 » Prş Eyl 19, 2013 8:16 pm

hosgeldin...
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen Bulgaristanbul » Cum Eyl 20, 2013 9:22 am

_BlackLight_ yazdı:Hosgeldiniz iyi forumlar.guzel imza

Hoşbulduk hoşbulduuuk.. :) insanın aynı dili konuşan kardeşleriyle beraber olması hele hele böylesine pamuk ipliğine bağlı ipe un serercesine ince detaylara sahip kimyasalllar hakkında bilgisi olan arkadaşlarla bilgi alış verişi müthüş birşey
Hayatta iki şeye hakkım olduğuna karar verdim:Özgürlük ve ölüm birine sahip olamazsam öbürünü isterim,çünkü hiçkimse beni canlı canlı tutsak edemez...

Mutluyken Söz Verme,
Üzgünsen Cevap Verme,
Kullanıcı avatarı
Bulgaristanbul
Yeni Üye

Mesajgönderen Bulgaristanbul » Cum Eyl 20, 2013 9:23 am

samet_61 yazdı:hosgeldin...

Hoşbuldum Samet teşekkür ederim..bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete hadi hayırlısı bakalım umarım herşey yolunda gider :)

Mutluyken Söz Verme,
Üzgünsen Cevap Verme,
Kullanıcı avatarı
Bulgaristanbul
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Cmt Eyl 21, 2013 9:33 am

Hoşgeldin kardeşim
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen Bulgaristanbul » Cmt Eyl 21, 2013 3:01 pm

lennox77 yazdı:Hoşgeldin kardeşim

Hoşbulduk lennox77 kardeşim baya bir süredir forumu dışarıdan takip ediyorum ve karar verdim ki en uygunu usulüne göre kendimi tanıtıp paylaşımların daha samimi olacağına kanat getirdim üye olalı yaklaşık 3 gün oldu güzel bir karşılama ve açtığım konuya bütün samimiyetiyle cevap veren arkadaşlarıma teşekkürü borç bilirim kısacası her yönüyle sıcak bir ortamın içinde buldum kendimi...hepimizin ortak ilgi alanı olan bu dünyanın içinde birşeyler paylaşmak ve sizler gibi hormonlar konusunda resmen profesör olmuş kardeşlerimin arasında olmak çok keyif verici herkese kedersiz sıkıntısız antrenmanlar ve kürler dilerim Türkiyeme saygı ve selamlarımla :)

Mutluyken Söz Verme,
Üzgünsen Cevap Verme,
Kullanıcı avatarı
Bulgaristanbul
Yeni Üye

Dön Tanışma Alanı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir