İlk Topic Benden Olsun

Yeni Üye Olanlar İçin Kendinizi Tanıtabilirsiniz

İlk Topic Benden Olsun

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Ağu 19, 2012 2:15 am

Merhabalar steroidforumtr üyeleri. Nickimden dolayı belki diğer forumlardan hatırlayanlar olacaktır beni,ama ben forumdaşlarıma yine de kendimi tanıtmak isterim. Adım Alp,yaşım 23. Aranıza Ankara'dan katılıyorum. Spor geçmişim amatör boks ve boksu bıraktıktan sonra da son 3 yıldır vücut geliştirmeden oluşmakta. Vücut Geliştirme sporunu sadece antrenman ve beslenme olarak değil doping , AAS (androjenik-anabolik steroidler) ve peptidler olarakta inceleyip tecrübe ediniyorum. Çalışmaları kimyager ve vücut geliştirme hocası olan abim ile beraber sürdürüyorum. Bu başlıktan sizlerde kendinizi tanıtmaya devam edebilirsiniz,herkese iyi forumlar
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Re: İlk Topic Benden Olsun

Mesajgönderen Calea » Cmt Kas 10, 2012 10:42 pm

Merhaba. Ben 22 yaşındayım. Eskişehir'liyim. 17 yaşımda eve 4kg lik ilk dambımı aldım. 20 yaşında 6 ay spor salonuna gittim. Bu sefer bırakmamak üzere 4 aydır spor salonuna gidiyorum. Bu foruma üye olmamın nedeni de steroidlere olan ilgim. Bu ilgim birkaç yıldır var. Merakımı gidermek için düşük dozlu ufak kürlere başlayacağım. İnsanın başına ne gelirse meraktan değil mi? :D
Calea
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Kas 11, 2012 12:20 pm

Merhabalar Calea. Forumda steroidlerle ilgili birşeyler öğrenmek isteyen ama hiçbir bilgisi olmayan kişiler için birçok bilgi mevcut. Zaman ayırıp okursan bilinçlenmeye başlayacaksın. Eksik kalan yanları bizler tamamlarız zaten :)
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen bolboldianabol » Çrş Kas 28, 2012 11:12 am

Altından ben devam edeyim :) 2 yıldır vücut geliştirmeyle ilgileniyorum. Yaşım 24. Aranıza İstanbul Sarıyer'den katılıyorum. Burada diğer forumdan tanıdık simaları görmek güzel :) Forumda ki ilk mesajımı da yazmış oldum böylece :) Herkese sevgiler saygılar.
Kullanıcı avatarı
bolboldianabol
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0

Mesajgönderen Hammerstorm » Çrş Kas 28, 2012 4:33 pm

Foruma hoşgeldin :) umarım bilgilerimiz sana ve kür hayatına olumlu yönlendirmeler yapacaktır :)
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 110

Mesajgönderen ben » Cum Mar 08, 2013 7:57 pm

ben senı 30 larda sanmıstım kardesım neyse gercekten butun ılgıne tesekkur edıyorum ınsallah en kısa zamanda ıletısıme gecıcez

lennox77 yazdı:Merhabalar steroidforumtr üyeleri. Nickimden dolayı belki diğer forumlardan hatırlayanlar olacaktır beni,ama ben forumdaşlarıma yine de kendimi tanıtmak isterim. Adım Alp,yaşım 23. Aranıza Ankara'dan katılıyorum. Spor geçmişim amatör boks ve boksu bıraktıktan sonra da son 3 yıldır vücut geliştirmeden oluşmakta. Vücut Geliştirme sporunu sadece antrenman ve beslenme olarak değil doping , AAS (androjenik-anabolik steroidler) ve peptidler olarakta inceleyip tecrübe ediniyorum. Çalışmaları kimyager ve vücut geliştirme hocası olan abim ile beraber sürdürüyorum. Bu başlıktan sizlerde kendinizi tanıtmaya devam edebilirsiniz,herkese iyi forumlar
Kullanıcı avatarı
ben
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Mar 20, 2013 8:44 am

İnşallah hocam her branştan sporcu arkadaşla tanışıp sohbet etmeyi isterim bende saygılarımla
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Nis 20, 2013 6:15 am

herkese selam bb zehirini 28 yasında almıs bırı olarak aranıza mersınden katılıorum daha once steroıd gecmısım olmadı alacagım bılgılerle aranıza katılmayı dusunuorum hayırlı forumlar...
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen moroson » Cmt Eki 26, 2013 4:07 pm

Merhaba arkadaşlar ben araniza istanbuldan katılıyorum 6 yıllık boks geçmişim var bundan 3 yıl önce kötü bi kaza sonucu burnum ve elmacık kemiğimi parcaladim 2 yıl tedavi sonucunda görüntü olarak eskisinden daha iyi görünüyor :) tabi bu süre zarfında baya bir kilo alıp kullandığım ilaçlar yüzünden beslenmem zayıf oldu var olan kütlemin yerini yeni yağlarım aldı bu bunalim döneminden çıkmam uzun sürdü son 1 yıldır bb merak sardım eski günlerimi yakalamak adına tabi kas hafızam biraz toparlamama yardımcı oldu. Bu from sitesini 1 aydır takip ediyorum içerik olarak yeni bilgiler edinmem ve yeni arkadaşlar ile tanismam açısından eski donebilmem adına iyi bir adım olacağına inanıyorum.
moroson
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0

Mesajgönderen _BlackLight_ » Cmt Eki 26, 2013 4:46 pm

Hosgeldiniz
_BlackLight_
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 110

Dön Tanışma Alanı