Odaklanma sorunu ve üşengeçlik hakkında !

Forum Dışı Güncel Kültür-Sanat ve Haberler Konusunda Paylaşım Yapabilirsiniz

Odaklanma sorunu ve üşengeçlik hakkında !

Mesajgönderen maniac_lord » Pzr Ara 16, 2012 8:26 pm

Merhaba,

Aranızda yeni sayılırım. Vücut geliştirme sporuna başlayalı yaklaşık 3 sene oldu. Bu süre kesintisiz değil tabiiki. Şimdilerde ise vücudumu belli bir seviyeye getirdim ve bunu korumak istiyorum. Fakat spora gitmeye üşeniyorum artık. İçimden gitmek gelmiyor. Youtube' da motivasyon videoları filan var ama onlarda pek etki etmiyor. Sanırım bu sporda vücuttan önce beyinle savaşmak gerekiyor. Sizce ne yapmalıyım ?
maniac_lord
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 0

Re: Odaklanma sorunu ve üşengeçlik hakkında !

Mesajgönderen Hammerstorm » Pzr Ara 16, 2012 10:28 pm

Herşeyden önce motivasyonunuz koruyacak şeyler bulmanız gerekiyor bu sporu yaşam tarzı olarak benimsemeyenler bırakmaya mahkumdur :D
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen angelcold » Pzt Ara 24, 2012 11:20 pm

Hammerstorm yazdı:Herşeyden önce motivasyonunuz koruyacak şeyler bulmanız gerekiyor bu sporu yaşam tarzı olarak benimsemeyenler bırakmaya mahkumdur :D

kesinlikle sana katılıyorum hammerstorm , bu spor benim yaşam tarzım , en büyük hayalim ve olmazsa olmazım bu yüzden hiçbir zaman bırakma düşüncesi geçmedi aklımdan ve her seferinde daha farklı keyif alıyorum :)
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Mesajgönderen _BlackLight_ » Sal Kas 12, 2013 1:24 pm

Benim ozellikle bulasiklari.yikadigim.gunler hic idmana gidesim gelmiyor hele.yikadiktan sonra o tencerelerle pilav makarna yaptimi moral otamatikmen 0
_BlackLight_
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 110

Mesajgönderen lennox77 » Prş Kas 14, 2013 8:35 pm

Sakatlığımdan dolayı son 1-,1.5 aydır bende iptalim
İdman yapma şansınız varken yapın arkadaşlar
Allah korusun sakatlandığınızda vs bu sefer idman yapmadığınız hergünün değerini daha iyi anlıyorsunuz
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen royjones1 » Pzr Oca 26, 2014 10:00 am

gitmek istiyorum ama üşeniyorum diye birşey olamaz gitmek isteyen üşenmez. GO HARD OR GO HOME! hadi bakalım salona naş naş..
royjones1
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen falcone » Pzr Eyl 07, 2014 3:41 pm

Arkadaşlar bir süredir spor yapan ve şimdilerde üşene kişinin tıbbi bir meselesi vardır. Şeker, glikojon, beslenme yahut uyku vs gibi, kilo veriyor veya alıyorsanız vücudunuz bir süre sonra eski düzenine dönmek isteyecek e bu yavaşlayacaktır. Bir ihtimal biraz dinlenirseniz bir kaç günlük aradan sonra kendinizi iyi hissedeceksiniz.
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Dön Geyik-Muhabbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir