yardım

Büyüme hormonu Peptidler(İgf-1,Mgf,Insulin) İle İlgili Bilgi ve Sorularınızı Paylaşabilirsiniz

yardım

Mesajgönderen krabat1453 » Prş Oca 30, 2014 10:52 pm

Abılerım Kardeslerım oncelıkle selamun aleykum

yas 19 boy 1.72 kılo 70
5-6 senedır sporla ugrasıyorum 3 senedır body yapıyorum ama kollar 36-38 cm felan kolları ornek olarka verdım yoksa vucuudn her yerını tek tek vermek ıstemedım

bunun sebebi hep aksılık cıkması 1 bırakıp 1 baslamam

tam sısıyorum bır aksılık cıkıyor her neyse

sımdı 1-2aydır haftada 1 kere sustanon 250 2 defada prıma cakıyorum haftanın 3gunu spor yapıyorum
suplemntde alıyorum takvıye protein-amıno-gluvo-kreatin

Growth basmayı dusunuyorum ama pahalı olduug ıcın 1kere alabılırım oda 32'Lıklerden
1.si bu sustanon-prıma kurunden sonra normal vucut testestorn salgılamasını keser dıye korkuyorum ne kullanmam gerek
2.si growth aldıgımda gunde kac kere basıcam + yanında hangı steroidleri alım

bılgıler forumda yazıyor olabılır ama bulamadım yada goremedım yada tam acıklanmamaıs oldugu ıcın konu actım yardım edersenız sevınırm
krabat1453
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 0

Re: yardım

Mesajgönderen Ozgur » Cum Oca 31, 2014 1:16 pm

krabat1453 yazdı:Abılerım Kardeslerım oncelıkle selamun aleykum

yas 19 boy 1.72 kılo 70
5-6 senedır sporla ugrasıyorum 3 senedır body yapıyorum ama kollar 36-38 cm felan kolları ornek olarka verdım yoksa vucuudn her yerını tek tek vermek ıstemedım

bunun sebebi hep aksılık cıkması 1 bırakıp 1 baslamam

tam sısıyorum bır aksılık cıkıyor her neyse

sımdı 1-2aydır haftada 1 kere sustanon 250 2 defada prıma cakıyorum haftanın 3gunu spor yapıyorum
suplemntde alıyorum takvıye protein-amıno-gluvo-kreatin

Growth basmayı dusunuyorum ama pahalı olduug ıcın 1kere alabılırım oda 32'Lıklerden
1.si bu sustanon-prıma kurunden sonra normal vucut testestorn salgılamasını keser dıye korkuyorum ne kullanmam gerek
2.si growth aldıgımda gunde kac kere basıcam + yanında hangı steroidleri alım

bılgıler forumda yazıyor olabılır ama bulamadım yada goremedım yada tam acıklanmamaıs oldugu ıcın konu actım yardım edersenız sevınırm

aleyküm selam kardeşim , yaşın daha genç olduğu için kimse küre girmeni önermeyecektir bende dahil ama bilmen gerekenleri yazayım sana.
Growth u en az 3 ay 4 ay kullanmadığın sürece bir verim elde edemezsin , growthu bir defa kürüne katarsan daha kür yapmadan bundan sonraki kürlerinde growth dahil edemezsen kürlerine istediğin gelişimi elde edemezsin sen 3-5 kere belki daha fazla küre girmiş olsan growthu ekleyebilirsin ki daha iyi sonuçlar ama tabi gene senin kararın growth ekleyeceksen de eğer gene fiyat olarak da uygun verim açısından da iyi olan kigtropini ekleyebilirsin hem fiyat olarak diğerlerine göre uygun hemde verim alırsın ama 3-4 aylık bir kullanım sonucunda.
Vücuda sentetik yani yapay testo soktuktan sonra benim bildiğim vücut 19.günden sonra testo üretimini yavaşlatıyor ve o şekilde de devam ediyor sen bunu kür sonunda tedavi etmek için klomen ve nolvadex kullanıcaksın eğer testislerinde de küçülme olursa gerekliyse pregnyl vurularak bu şekilde 3-4 ay içinde hormon dengen yerine gelecektir
2. Soruna cevap olarak da kesinlikle yaşını göz önüne alarak kullanmadan yana değilim ama gene yapıcaksan da yanlış şeyler yapmaman için bilgi olarak yazayım sana bildiğim kadarıyla ama tavsiye etmiyorum.Growth aldın diyelim günde 4 ünite yeterli olucaktır gece yatmadan 1 saat önce karın dan vurucaksın ve ek olarak yanında başlangıç kürlerinden birini uygulamadan gerekecektir ( Örnek Deca , testo enant. ve danabol ) ve eğer ilk kürün olucaksa growthu unut derim diğer kürlerinde istediğin verimi alamazsın.Ek olarak şunuda söliyim zaten yaşından dolayı hormonların yüksek zaten şuan için sadece supplement ile devam edip 1-2 yıl daha beklemeni öneririm 19 gerçekten çok erken bir yaş steroid ile tanışmak için. Karar senin ama daha erken kullanma derim iyi çalışmalar
Ozgur
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 5

Mesajgönderen _BlackLight_ » Cum Oca 31, 2014 1:35 pm

Kigtropini her sporxu mutlaka denemeli mutlaka ama :D.sonra birde genotropini deneyip farklari gormeli
_BlackLight_
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 110

Mesajgönderen krabat1453 » Cmt Şub 01, 2014 10:29 am

sagolsın cevab ıcın
krabat1453
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Şub 19, 2014 10:08 pm

Black hangi anlamda fark görmeli diyorsun :)
Kigtropin çöp Genotropin iyi olarak mı
Son formlarını hiç bilmiyorum çünkü o yüzden soruyorum
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Büyüme Hormonu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir