testo & sycho

Forum Dışı Güncel Kültür-Sanat ve Haberler Konusunda Paylaşım Yapabilirsiniz

testo & sycho

Mesajgönderen samet_61 » Çrş May 28, 2014 12:41 pm

testesteron kullanımı sornasını ortalıgı vurup kıran psıkopata baglayan kımse var mı varsa yasadıklarını bıze aktarabılır mı?
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Re: testo & sycho

Mesajgönderen T-Dog » Çrş May 28, 2014 8:09 pm

Tanıdığım birisi en ufak bir şeyde aşırı agresiflik ve bol seks arzusu ile tank gibi dolaşıyordu.
T-Dog
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen lennox77 » Pzt Ağu 04, 2014 3:45 am

Kişinin alt yapısıyla alakalı
Dünya üzerinde ''roid rage'' olayına en uygun örnek Bertil Fox olarak gösterilmekte
Kız arkadaşını ve kız arkadaşının annesini öldürmekle suçlu bulunmuş ve bir ada hapishanesine gönderilmişti
Tabi işin içinde steroidin yarattığı bir rage olsa bile uyuşturucu vb maddelerin de etkisinin olduğunu düşünmekteyim
Kişisel Not: Testo ile değil de ben Tren ile çok kötü oluyorum :)
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen Hakan » Pzt Ağu 04, 2014 2:46 pm

hedefime ulaşamasam da iki kürümü de sağ salim kimseyi kırmadan tamamladığıma dua ediyorum :D kişinin tamamen nefsine hakim olmasına bağlı

ama şöyle bişey var,kür sonrası pct döneminde kedi gibi oluyorum.bu duruma da sinirlenemiyorum tuhaf bişey :D

durumdan her ne kadar farkında olsan da insanı yeniden steroid kullanmaya yönlendiriyor.bağımlılık yapan kısmı anabolik etkisi değil bu psikolojik durum bence
175cm
85kg
Kullanıcı avatarı
Hakan
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 5

Mesajgönderen falcone » Cmt Ağu 16, 2014 9:00 am

Evet erkek hormonuberkeği erkek yapan hormondur, lakin iptila olan kendine azami itimat tesiridir. Bundan hoşlanmayan bir erkek veerkeğini bu şekilde görmek istemeyen bir kadın herhalde yoktur.

İşin sırrı PÇT de. Çünki tedaviyi icabettiği gibi yapmazsan sonra birden bire düşüş, korku vb oluyor. Bunun nedeni de kadın hormonu fazlalığı.

Kendimde de böyle emarelere rastladım lakin hiç asabiyet hissemediğini ifade edenler de var.
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen çılgınmahmut » Cmt Ağu 30, 2014 1:07 pm

Şahsen ben oluyorum testo-bolde küründe hergün kavga sinirden salondaki aynayı kırdım ailemle hergün kavga etiim :) yere çatalım düştü evi yıkıyordum :))
çılgınmahmut
Yeni Üye

Mesajgönderen falcone » Cmt Ağu 30, 2014 7:47 pm

Sık çatalı düşürsen ve bu asabiyti boşa harcamasan diyoeum, hani hafriyatçılık vb yapsan nasıl olur, hem para da kazanırsın. ,:-)

Latife ediyordum, benim de asabileştiğim vakitler çok olmuştur, fakat en çok merak ettiğim ise boldenom aynı zamanda iştah da açıyormuş bununla aşa çık.ak mümkün mü, veya nasıl oluyor anlatırmısın
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen Heroguz » Cum Eyl 26, 2014 9:44 pm

Merhaba arkadaşlar arkadaşın bahsettiği kişilerden biri ne yazık ki benim. Kür esnasında özellikle 5,6 haftalarda çok çabuk sinirlenme ve zarar verme arzusu vardi içimde zaten yapı olarak normalde de çabuk sinirlenen bir insanım fakat kür esnasında insanlardan istemediğim ve hoşuma gitmeyen bir şey duymak istemiyodum. En ufak bi sebepte parlıyodum ve sinirlendiğimde boğazımdan alnımdan damarlar çıkıyomuş yani bu derece bi agresiflik vardı. Daha sonra bi kaç yakın arkadaşımın bana bu konuyu açmasıyla artık sinirlensem bile dişlerimi sıkıp sakinleşmeye çalışıyodum. Ne mutlu başardım. Çevremdeki çoğu kişiyle tartışsamda daha sonra kendimi dizginleyerek olayları pekiştirdim. Eğer küre giriyosanız testosteronun sizi sizi sinirlendirdiğini aklınızda bulundurun. Bunu daima aklınızda tuttuğunuzda az da olsa kendinize sahip çıkabiliyosunuz :)
Heroguz
Yeni Üye

Dön Geyik-Muhabbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir