Testosteron Kullanmadan Büyüme Hormonu Kullanımı ?

Büyüme hormonu Peptidler(İgf-1,Mgf,Insulin) İle İlgili Bilgi ve Sorularınızı Paylaşabilirsiniz

Testosteron Kullanmadan Büyüme Hormonu Kullanımı ?

Mesajgönderen Rooturk » Çrş Haz 05, 2013 8:21 am

Testosteron ve anabolizan kullanmadan büyüme hormonu kullanımı hakkında ne düşünüyorsunuz?
En son Rooturk tarafından Prş Tem 20, 2017 1:48 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Re: Testosteron Kullanmadan Büyüme Hormonu Kullanımı ?

Mesajgönderen Hammerstorm » Çrş Haz 05, 2013 9:54 pm

Testosteronsuz tek başına büyüme hormonu kullanabilirsiniz ama çok fazla etki görmeyi bekleme tek başına gh ın sana yapacağı tek şey çok iyi yağ yakması cildini güzelleştirip enerji vermesi olacaktır.Gh tan en iyi şekilde verim almak istiyorsan testosterone ve anabolizanla sağlam bir kombineye girmen olacaktır.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen Rooturk » Cum Haz 07, 2013 6:08 am

Amaç yağ yakmak zaten peki pct gereklimi 3 aylık kullanım sonunda ne düşünüyorsunuz
En son Rooturk tarafından Prş Tem 20, 2017 1:49 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen lennox77 » Cmt Haz 08, 2013 12:46 am

HGH kullanımının tek başına yapılmasından ibaret olan bir kür için PCT gerek görmüyorum ben
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen özel » Pzt Haz 24, 2013 9:24 pm

2,5 aylık bir definasyon kürü sonunda ki mart 15 olacak haziran 1 gibi pct ile bitecek (10 hafta) haziran ve temmuz ayını forumu korumak ve daha güzel bir define olmak kaydı ile(dietle tabi) formu korumak istiyorum ki alt yapıdan ne cıkıcak daha belli deil . mümkün olurmu 50 gunluk bir hcg kürü maksat yağ takımı devam etsin diceksiniz ki : clen kullan ventolin kullan .. yok hcg olucak :D :D mümkün müdür

definasyon kürümde tren acetat testo pripionat wistrol boldenon mevcut kür sonu pct klomen nolvadex ..supplementlerim dahil
özel
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen greatpumper » Çrş Eyl 04, 2013 6:46 am

Bende growth kullanmak istiyorum. daha once 12 hafta boyunca test enantant boldenon hemen ardından 6 hafta tren acetat masteron test prop kullandım. İlk kurumdu ancak belki de cok iyi beslenmedigimdendir. Pek bir faydasını goremedim en kaliteli urunleri kullanmama ragmen.
Su an growth dusunuyorum ancak anabolizan ve test bende pek etki yapmadı. Yani normalde kreatin kurunde ne etki alıyorsam aynısını aldım. Bosuna steroid kullandım yani.
GRowth a ek olarak en etkili ve fazla karıstırmadan ne kullanabilirim? Fazla karıstırmak istemiyorum cunku ilk kurumde cok karıstırdım bahsettiklerime ek olarak turinabol fln da aldım yaglanmamak için.
greatpumper
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen ramsodi » Sal May 27, 2014 9:01 am

great pumper 16 hafta küre girmişin,
Nasil olurda etkisi olmaz....
hic bir sey yemesen gene aldigin supplementlerden bir sonuç cikar be dostum
ramsodi
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 2

Mesajgönderen T-Dog » Çrş May 28, 2014 8:14 pm

Yanlış hatırlıyorsam lütfen düzeltin.

Hgh + Clen + Cytomel ileri düzey yağ yakımı olması lazım.
T-Dog
Yeni Üye

Mesajgönderen jekvek » Çrş Tem 19, 2017 11:36 pm

GH tek basına kullanılmaz dediniz hocam kür sonrası peki ben suan uzun kürden cıktım dinlenme aşamasında gülünlük gece yatmadan önce 4unı alıyorum yanlış mı sizce
jekvek
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3

Mesajgönderen samet_61 » Prş Tem 20, 2017 4:00 pm

jekvek yazdı:GH tek basına kullanılmaz dediniz hocam kür sonrası peki ben suan uzun kürden cıktım dinlenme aşamasında gülünlük gece yatmadan önce 4unı alıyorum yanlış mı sizce

gh tek basına kullanılı rkullanılmaz dıye bırsey yok fakat getırısı yag yakımı dışında ve cıldını guzellestırıp sabahları makına gıbı uyanman dışında olmaz steroıdle desteklersen güzel olur bu arada cok uzun kullanımlarda troidi baskılar bu yüzden t ile başlayan bır ılac kullanıyorlardı günlük 100gr bır ay bos bır ay dolu sekılde ama anabolıklerde basta daha ıyı etkı almak varken gh kullanımı baslarda gereksız
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Dön Büyüme Hormonu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir