GEP-OPTIMUM-VERMODJE

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..
tonyjason
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 2 kez
Aldığı teşekkür: 2 kez

GEP-OPTIMUM-VERMODJE

Mesaj gönderen tonyjason »

SELAM arkadaslar. Trenbolone acetate la definisyon kürüne girmek istiyorum. Kürde yaklaşık 3 flakon gideceğinden kilo vermek için sırf sciroxx meditech gibi markalara 600 tl tren parası ödemeyi doğru bulmuyorum. Piyasada şuanda bvs, gep, vermodje, optimum gibi marklar satılmakta. Gep in tritren i yaklaşık 160 tl civarı (150mg). bvs de hemen hemen aynı fiyatta satılıyor (100mg) Vermodje ve optimum çok daha uygun. Bu markaların tren ini kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilir mi ?
metinav
Yeni Üye
Aldığı teşekkür: 27 kez

Re: GEP-OPTIMUM-VERMODJE

Mesaj gönderen metinav »

ben bvs tren acetat kullandım 3 flakon...Orta etkili olduğunu düşünüyorum.Optimum tren enantat kullanan bir arkadaş fake ürün satın aldığını söyledi...Yani çalışmadı.Vermodje daha da alt sınıf bir marka...Gep için ise tri tren bence daha zayıf çünkü iş yapacak tren formları kısa esterler...Definasyon için düşünüyorsan acetat veya en fazla parabolan olmalı...Enantat hem geç çalışıyor hemde su tutuyor...Bir daha kullanırsam balkan parabolan kullanıcam...Piyasa da çok sahte ürün var.Check işlemi en kolay bvs de yapılıyor...Ama onun dahi sahteleri üretiliyormuş ne yazık ki
tonyjason
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 2 kez
Aldığı teşekkür: 2 kez

Re: GEP-OPTIMUM-VERMODJE

Mesaj gönderen tonyjason »

Tşekkürler @metinav . balkan parabolan kullanan var mı acaba ? Uygun fiyata buldum. Eğer iyiyse bende Balkan almayı düşünüyorum

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir