İlk kürüme başladım (Bütün Fotoğraflar Eklendi)

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan
ferdi
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 3 kez
Aldığı teşekkür: 9 kez

İlk kürüme başladım (Bütün Fotoğraflar Eklendi)

Mesaj gönderen ferdi »

Merhaba arkadaşlar klasik testo enant+bold+danabol kürüme bugün başladım. Enjeksiyon yerlerinde herhangi bir şişlik yok ama enjekte yerleri bayağı bir ağrıyor. Birde bende yaklaşık 4-5 aydır bir mide problemi vardı o da dün bayağı bir arttı kendimi çok kötü hissediyordum iş bayılma noktasına kadar geliyordu az kalsın ama yine de başladım küre, şimdi biraz daha iyiyim ama iştahsızlık ve midede de hafif bir şişlik hala var. Onun dışında küre tekrar dönecek olursak şuanda doğal olarak herhangi bir değişiklik yok :) Gelişmeleri burdan paylaşacam sizlere..
En son ferdi tarafından Çrş Oca 08, 2014 10:22 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
_BlackLight_
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 1 kez
Aldığı teşekkür: 108 kez

Re: İlk kürüme başladım

Mesaj gönderen _BlackLight_ »

Basarilar simdiden ferdi
ferdi
Yeni Üye

Mesaj gönderen ferdi »

teşekkürler _BlackLight_, enjekte yerleri bende çok ağrıyor ya, yürürken falan zorluyor bayağı, bir fikrin var mı bu konuda ?
_BlackLight_
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 1 kez
Aldığı teşekkür: 108 kez

Mesaj gönderen _BlackLight_ »

Gayet normal bi durum :D.haftaya duzelecektir muhtemelen.duzelmezse kremler var agriyi azaltan
ferdi
Yeni Üye

Mesaj gönderen ferdi »

teşekkürler cevabın için, inşAllah düzelir :)
angelcold
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 99 kez
Aldığı teşekkür: 20 kez

Mesaj gönderen angelcold »

muhtemelen ağrıya sebep olan testestrone enathate , ama bu kadar uzun sürmemesi lazım. bende 2. gün geçiyordu. yani 1 gün çekiyordum o ağrıyı sadece. enjeksiyon günlerine bacak antremanını denk getirirsen senin için daha yararlı olabilir. Kürden aldığın verimi bizle paylaşırsan sevinirim , hem diğer arkadaşların hem bizler için yararlı olacaktır. Başarılar.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
Kullanıcı avatarı
lennox77
Ettiği teşekkür: 156 kez
Aldığı teşekkür: 330 kez

Mesaj gönderen lennox77 »

Kürünüz de başarılar,mutlaka bir anti-azeljik alın ağrı için
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
ferdi
Yeni Üye

Mesaj gönderen ferdi »

sağolun arkadaşlar ağrının sebebi testesteron enanthate mış, iki gün nerdeyse topal gezdim ama 3. gün yani bugün düzeldi, şimdi ağrı çok az.. Zaten enjekteyi yapan adam da dedi çok yağlıymış ilaçlar, enjektelerden sonra bol bol yürüyüş yap dedi, birde ilaçları adam normal ilaçlar gibi vurdu galiba, yavaş yavaş sık demeyi unuttum, galiba onun için 3 gün sürdü ağrı, neyse bugün 3. gün pek bir etki yok henüz, gelişmeleri her hafta paylaşacam sizlere
angelcold
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 99 kez
Aldığı teşekkür: 20 kez

Mesaj gönderen angelcold »

3-4 haftadan önce pek bir verim bekleme derim. yani acele etme sabır ve zaman sana istediğini verecek :)
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
ferdi
Yeni Üye

Mesaj gönderen ferdi »

3-4 hafta çokmuş ya, ama sorun yok ZAFERE GİDEN YOLDA ÇEKİLEN ÇİLE KUTSALDIR :)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir