İLK KÜR DENEYİMİM RESİMLİ..

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
gitaristt
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 6 kez
Aldığı teşekkür: 7 kez

İLK KÜR DENEYİMİM RESİMLİ..

Mesaj gönderen gitaristt »

merhabalar hocalarım üstadlarım öncelikle ülkemizde bilinçsizce steroid kullanıldığını göz önüne alırsak böyle bir aydınlatıcı platformun kurulmasını sağlayan ve destek veren herkese tşkler.. yaşım 25, boy 175, kilo 74 yağ ölçüm cihazı kargoda bugun yarın gelir yağ endeksimide belirticem daha sonra 5 aydır aralıksız vg yapıyorum 2 sene önce 1 yıl yapmıştım, 5 ay önce 84 kilo idim şuan 74 kiloyum kür yapmaya karar verdim benim düşündüğüm ve araştırdığım kadarı ile yazayım eksiklerimi yada yanlışlarımı belirtirseniz sevinirim hacim kürü olacak
1.hafta 500 mg sustanon - 200 mg primobolan 20 mg danabol
2.hafta 500 mg sustanon - 200 mg primobolan 30 mg danabol
3.hafta 500 mg sustanon - 200 mg primobolan 30 mg danabol
4.hafta 500 mg sustanon - 200 mg primobolan 40 mg danabol
5.hafta 500 mg sustanon - 200 mg primobolan 40 mg danabol
6.hafta 500 mg sustanon - 200 mg primobolan 30 mg danabol
7.hafta 500 mg sustanon - 200 mg primobolan 30 mg danabol
8.hafta 500 mg sustanon - 200 mg primobolan 20 mg danabol
kür bitimi 3 gün sonra ve 7 gün sonra pregnyl kür boyunca hergün 1 tane evicap 400, 2 tane carsil... evet bu şekilde düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim..
En son gitaristt tarafından Pzr Ara 02, 2012 1:27 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
gitaristt
Yeni Üye

Re: ilk küre girmeye karar verdim..

Beslenme pragramımda bu şekilde..
SABAH 5 YUMURTA BEYAZI
ARA ÖĞÜN 1 KASE LİGHT YOĞURT
ÖĞLEN 250 GR TAVUK GÖĞSÜ (haşlanmış yada yağsız tavada kızarmış şeklinde)
ARA ÖĞÜN MEYVE
AKŞAM 250 GR TAVUK GÖĞSÜ (haşlanmış yada yağsız tavada kızarmış şeklinde)
2 ÖLÇEK PROTEİN TOZU (idman öncesi ve sonrası) ( off günler sabah 1 akşam 1 ölçek)
İDMAN GÜNLERİ 1 ÖLÇEK AMİNOASİT

küre bayram sonu başlayacağım için muhtemelen tavuk göğsü öğünlerim kırmızı et olarakta değişebilir.. idmanlarımda ve beslenme programımda son derece disiplinliyimdir çok aykırı bir durum olmadıkça dışına çıkmam 5 ayda da ii fark aldım zaten kür dönemi daha hassas davranacağımdan eminim
Kullanıcı avatarı
profdrugy
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 5 kez
Aldığı teşekkür: 5 kez

Mesaj gönderen profdrugy »

Dianabolu 6 haftadan fazla kullanmanı önermem reseptörler 6 haftada dianabol e alışır ve bu süreden sonra alacağın dianabol sadece karaciğere yük bindirir yani 6. haftadan sonra dianabol un kas yapıcı etkisini göremezsin.
DoggyStyle
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 41 kez
Aldığı teşekkür: 12 kez

Mesaj gönderen DoggyStyle »

Primo dozunu genelde minmum 400 öneriyorlar onu biraz araştır istersen 200 az geldi bana.
Asla vaz geçme !
Kullanıcı avatarı
gitaristt
Yeni Üye

5 ay önceki halim zaten bu halimi fotoda görünce başladım spora :)) Resim
pozlar biraz acemice poz pek çalışmadım idare edin :)) Resim
Resim Resim
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
gitaristt
Yeni Üye

peki danabolu 6 haftaya bölebilirim, peki o zaman haftalık kaç mg kullanayım, primobolana gelince bilmiyorum bakalım araştırmaya devam edicem primobolan için bana ne önerirsiniz tecrübelilerden yardım istiyorum...
Kullanıcı avatarı
Iron_Man
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 13 kez
Aldığı teşekkür: 49 kez

Mesaj gönderen Iron_Man »

Vücut yağ oranın biraz yüksek kürdeyken dahada su çekip yağlanmak istemiyorsan tuz şeker alımında biraz dikkatli olmanı tavsiye ederim.Primobolanı haftalık 300-400 mg alabilirsin.200 mg kilon için çok yetersiz bir dozajlama.Dianabol u ilk 6 hafta günlük 30 mg al sabit doz daha etkili olacaktır.Saygılarımla..İyi çalışmalar..
Kullanıcı avatarı
gitaristt
Yeni Üye

ıronman tşk ederim yaklaşık 2 yıldır tuz ve şeker tüketmiyorum, tatlılardan da uzak duruyorum yağ oranım daha yüksekti %25 ti 5 ay önce 2 ay önce 19 a düşmüştü şuan kaç bilmiyorum cihazı aldım kargoda, danabolu 30 mg sabit alıcam primobolanı tam olarak nasıl alayım ilk hafta 300 diğer 7 hafta 400 uygunmudur? yada son haftada mı 300 yapmam daha iyi olur? birde pct hakkında ne düşünüyorsunuz ekstra ne yapmam gerek?
Kullanıcı avatarı
BoneCrusher
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 16 kez
Aldığı teşekkür: 34 kez

Mesaj gönderen BoneCrusher »

300 mg sabit yada 400 mg sabit olarak alabilirsin primobolanı pct için tavsiyem şu şekilde olacak son enjeksiyondan 2 hafta sonra 5 gün arayla 2 adet 1.500 u.i. lik pregnyl enjekte edersin pregnyl enjekte ettiğin günden itibaren 4 hafta sürece şekilde günlük 40 mg nolvadex 100 mg klomen doğal dengenin eski haline gelmesini sağlayacaktır.
Bu hayatta ne sen ne ben ne de bir başkası.Kimse hayat kadar sert darbe vuramaz.Ne kadar darbe yediğiniz değil darbeler karşısında ne kadar ayakta kalıp ilerleyebildiğiniz önemlidir!!!
Kullanıcı avatarı
gitaristt
Yeni Üye

bonecrusher sağolasın peki pimobolanı 400 mg vursam p.tesi 250 mg perşembe 250 mg sustanon, salı 200 mg cuma 200 primibolan yani primobolanı çift ampül enjekte etsem 1 haftalık bu şekilde ağır gelirmi bana?

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir