Deca bitti , 3 hafta sonra tren ile definisyon...

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..
waleron
Yeni Üye
Aldığı teşekkür: 2 kez

Deca bitti , 3 hafta sonra tren ile definisyon...

Mesaj gönderen waleron »

8 hafta deca haftada 2ml 10 hafta testo haftada 2ml toplamda 10 haftalık bir küre girdim 100 kılodan 110 a cıktım. yag oranım da deca sayesnde biraz arttı su an tahminimce 20 falan oldu. Boyum 1.88 kilom 110 küsür. Bel çevrem 95 oldu psikolojım bozuldu :) Kür yeni bitti. 3 hafta sora planladıgım kürümü paylasmak istedim eksikleri ve fikirlerinizi söyleyiniz Lütfen.Aslında tren koymamayı planlamıstım daha önce de bir konuda tartısmıstık fakat trensiz de form tutamıcagımı düsündüm. hemde çevremde aynı sekılde yapıp sora pct de toparlayan insanlar tanıyorum. Hocama sorunca da o da prengly ile toparlarsın dedi bende kullanmaya karar verdim.Planım şöyle:

*İlaçlar: Testo propionat , masteron , tren acetat , winstrol ve clenbuterol.
*Günaşırı 1ml tren 1ml masteron ve 1ml testo vurulacak , winstrol son 20gün günde 1ml vurucam.
*Clenbuterol ise piramıt seklınde kullanıp 4 haftadan sora 1 hafta ara verıp tekrardan 3 4 hafta baslamayı planlıyorum.
*Toplamda 8 hafta sürecek. Haftalık olarak hesaplarsak 3.5ml tren 3.5ml masteron ve 3.5ml testo yapıyo.
*Kür sırasında levotıron , cabaser , milk thistle , çinko , apicobal vs destekler kullanıcam.
*Supplment desteği olarak: MHP glutamine sr , o.n. whey , xtend bcaa.

Beslenmeye gelirsek...
*Karbonhidrat:Günlük kilo basına 1gr karbo alıcam yine yulaf olarak falan idman öncesi bulgur sonrası pirinç vs az miktarda tabi..
*günlük 750gr tavuk göğsü ( 3 öğünde ) , 200gr kırmızı et (yağsız) , 10 yumurta beyazı.
*Ara öğünlerde yeşil elma , çiğ badem vs.

Genel planım bu şekılde kür sonunda pct hakknda düsünmedim henüz. Onu hocamla konustum prengyl ile toparlarsın skntı olmaz dedi.

Nacizane fikir veya önerilerinizi alabiilirsem sevinirim...
_BlackLight_
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 1 kez
Aldığı teşekkür: 108 kez

Re: Deca bitti , 3 hafta sonra tren ile definisyon...

Mesaj gönderen _BlackLight_ »

1)Tren definasyondada hacim almaya yarayan bir ilac sen kilo dusmek istiyorsun treni cikarman daha mantikli olur

2)trenin troidlere bindirdirdgi baskiyla halsiz dusen vucuduna kilo basina 1gr da karbonhidrat verirse. Idman cikaramazsin glikojen depolarin bosalir ve tahmin edebilecegin gibi adelende hacim kaybedersin

3)yine kilo dusmek istiyorsan protein tozunu disarda birakabilirsin su tutumundan dolayi

4)pregnlyble toparlarsin sozu bir hocanin verebilecegi tavsiye olmamali tren tehlikeli ilactir östrojen demgeni bozdumu zor toparlarsin

Kolay gelsin
waleron
Yeni Üye

Mesaj gönderen waleron »

_BlackLight_ yazdı:1)Tren definasyondada hacim almaya yarayan bir ilac sen kilo dusmek istiyorsun treni cikarman daha mantikli olur

2)trenin troidlere bindirdirdgi baskiyla halsiz dusen vucuduna kilo basina 1gr da karbonhidrat verirse. Idman cikaramazsin glikojen depolarin bosalir ve tahmin edebilecegin gibi adelende hacim kaybedersin

3)yine kilo dusmek istiyorsan protein tozunu disarda birakabilirsin su tutumundan dolayi

4)pregnlyble toparlarsin sozu bir hocanin verebilecegi tavsiye olmamali tren tehlikeli ilactir östrojen demgeni bozdumu zor toparlarsin

Kolay gelsin

Ben kilo düsmek istemıyorum aslına bakarsan kas kaybetmeden yag yakmak ıstıyorum bunun dailacı tren olduğu için trenin kısa esterini koydum.Protein tozunu da günde 1 ölçek alıcam zaten o da idman sonrası olacak veya çıkara da bilirim farketmez sadece amino asit kullanırım.Karbonhidrat konusunda fikriniz var mı kılom 110 günlük 200gr falan karbonhidrat alırsam da yag yakımına engel olmaz mı bi nebze ? ostrojen falan kür sonu icin prengyl nolvadeks clomid falan kullanılcak sadece prengyl deil.
_BlackLight_
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 1 kez
Aldığı teşekkür: 108 kez

Mesaj gönderen _BlackLight_ »

Bel cevrem 95 oldu deyince ben kilo vermek istendigini anladim.dediklerin gibiyse tren cok rahat hedefine ulastirir seni.resim atarsan daha saglikli olur
waleron
Yeni Üye

Mesaj gönderen waleron »

_BlackLight_ yazdı:Bel cevrem 95 oldu deyince ben kilo vermek istendigini anladim.dediklerin gibiyse tren cok rahat hedefine ulastirir seni.resim atarsan daha saglikli olur

bel çevrem evet yaglandı fakat hedefım kılo vermek degıl kas kutlem de saglam omuz 135 kol 44 ölçulerım guzel. sadece yaz geldi temızlemek ıstıyorum. fotografı da kure baslarken atıcam before after yapıcam

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir