İlk kürüm olucak.Yardımcı olursanız sevinirim.

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
lennox77
Ettiği teşekkür: 156 kez
Aldığı teşekkür: 330 kez

Re: İlk kürüm olucak.Yardımcı olursanız sevinirim.

Mesaj gönderen lennox77 »

Arimidex zaten inhibitördür östrojen depolanmasını ve ona bağlı yaşanan yan etkileri azaltır
Jinekomasti olmamak amaçtır
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
moonstorm
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 4 kez
Aldığı teşekkür: 1 kez

Mesaj gönderen moonstorm »

michael82 yazdı:teşekürler.
ilk iğnemi bugun vurdum.aslında 2 sını vurucaktım. ama 500 mg testo vurdum. kendime ilk deneyişim basarılı oldum.birazcık acıyor sadece doktorda vurdurdugumdada bu kadar acıyordu normal bir iğneyi.ama korkudan heralde gozlerım karaldı.soguk ter akıttım.deca vuramadım.onuda yarın kullanıcam bır uzmana vurdurucam.ama gozlerımın kararmasını anlamıs degılım.inş korkudan olmustur.

Merhabalar michael82,öncelikle foruma hoşgeldin,vede küründe başarılar. Definasyon zamanı bulk kürüne giriyosun sıcaklarda baymasın bünyeyi dikkat et :) bide bu soğuk terleme meselesi heralde korku heyecan karışımı bi durumdan oluyo :D ben haftada 3 enjeksiyon yapıyorum bu ara,bildiğin her enjeksiyonda tabiri caizse bi tarafım terliyo :lol: ben deca kürü yaptım ama fazla karbonhidrat almadığım için çok aşırı verim alamadım,pilava gömecen o işin kaçarı yok,yani ne kullanırsan kullan camış gibi yemek lazım yoksa bişey olmuyo,nihayetinde bunlarda büyülü iksir falan değil :D
bide arkadaşlarında söylediği gibi danabol ü çok uzun tutma 4 hafta yeter de artar bile,bende testis ağrısı yapmıştı danabol bide saçlarda kepek yaptıydı bırakmıştım,ona dikkat et başka sıkıntı olacağını zannetmiyorum,hadi rastgele ;)
michael82
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 2 kez

Mesaj gönderen michael82 »

moonstorm yazdı:
michael82 yazdı:teşekürler.
ilk iğnemi bugun vurdum.aslında 2 sını vurucaktım. ama 500 mg testo vurdum. kendime ilk deneyişim basarılı oldum.birazcık acıyor sadece doktorda vurdurdugumdada bu kadar acıyordu normal bir iğneyi.ama korkudan heralde gozlerım karaldı.soguk ter akıttım.deca vuramadım.onuda yarın kullanıcam bır uzmana vurdurucam.ama gozlerımın kararmasını anlamıs degılım.inş korkudan olmustur.

Merhabalar michael82,öncelikle foruma hoşgeldin,vede küründe başarılar. Definasyon zamanı bulk kürüne giriyosun sıcaklarda baymasın bünyeyi dikkat et :) bide bu soğuk terleme meselesi heralde korku heyecan karışımı bi durumdan oluyo :D ben haftada 3 enjeksiyon yapıyorum bu ara,bildiğin her enjeksiyonda tabiri caizse bi tarafım terliyo :lol: ben deca kürü yaptım ama fazla karbonhidrat almadığım için çok aşırı verim alamadım,pilava gömecen o işin kaçarı yok,yani ne kullanırsan kullan camış gibi yemek lazım yoksa bişey olmuyo,nihayetinde bunlarda büyülü iksir falan değil :D
bide arkadaşlarında söylediği gibi danabol ü çok uzun tutma 4 hafta yeter de artar bile,bende testis ağrısı yapmıştı danabol bide saçlarda kepek yaptıydı bırakmıştım,ona dikkat et başka sıkıntı olacağını zannetmiyorum,hadi rastgele ;)

hoşbulduk.haklısın biraz geç girdim bulk kürüne ama su an gayet ıyıyım. beslenmem cok iyi 3 ana ogun 3 ara ogun seklınde beslenıyorum.ve dedıgın gıbı camıs gıbı yıyorum.ama yaglı yıyeceklerden sekerden tuzdan hatta koladan bıle uzagım.onun yerıne ayran tuketıyorum artık.2 haftası bıtıyor kurumun.yarın pazartesı tekraar ıgne vurulcam.vuruldugumda bır kac gun sıkıntı oluyor ama sonrası gayet ıyi.kur bıtımınde eger memnun olursam halımden her hafta cektıgım resımlerı paylasıcam.su ana kadar su tutma ve kılo artısı oldu vucudumda ama oyle yuksek bır kılo artısı yasamadım ama vucudum sıstıgını hıssedıyorum.helekı damarlanmalar kurun etkısını basladıgını gosterıyor bana.6 hafta olarak planlamıstım danabolu ama gereksızse 4 haftayada dusurebılırım. ılk hafta pskoljı olarak decadıckten korktugmdan kurden vazgecmıstım sonra dedım kendı kendıme bu yola gırdın suleyman dewamını getır. sonuc olarak kure dwammm. inş bekledgım verımı alırım :D
_BlackLight_
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 1 kez
Aldığı teşekkür: 108 kez

Mesaj gönderen _BlackLight_ »

Sabit başlıkların altında bu soruların cevapları var okuyabilirsin
michael82
Yeni Üye

haklısın ama ben kendı sorduklarımın cevabını alınca daha rahat oluyorum.
michael82
Yeni Üye

bakan olursa dıye kure basladıgım ıkıncı haftadan berı burnum hep tıkanık hapsırıktan kalbıme agrılar gırdı bu normal mı?

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir